Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czas powrotu religii do salek katechetycznych ?

~~Brązowozłota Papryka niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 12:15
Jurko61 napisał(a): W internecie nic nie ginie .


&feature=emb_logo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Czosnek niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 17:50
Jurko61 napisał(a): W internecie nic nie ginie .[img=1607857748_41xr4jf.jpg]

.
Obaj warci siebie. Nawiedzeni i trzepią kase .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 grudnia 2020r. o 10:07
~~Różowy Len napisał(a):
PanM napisał(a): Lnie , na świecie rozsiane jest około 20 milionów ludzi Polskiego pochodzenia .
Twierdzisz że wszyscy to Judasze ?

Tacy, dla których tylko pieniądz się liczy będą i w kraju i za granicą, podobnie z tymi, którzy mają inną skalę wartości.


No tak -- młodzi ludzie pracujący tu lub na emigracji robią to bo tylko pieniądz się liczy ?
A księża biorą tace , kase z budżetu i zamienili posługę w usługę bo bóg potrzebuje ofiary.
Wynajdujesz co raz bardziej absurdalne argumenty.
Nie lepiej gdyby kościół zajmował się swoimi obrzędami w miejscach do tego przeznaczonych i utrzymywał ze składek zainteresowanych wiernych ?
Myślę żę ta inwazja klerykalizmu w Polsce doprowadzi wkrótce że kościoły będą sprzedawane na magazyny.[img=1608023254_nsr6wql.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Pietruszka niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 11:05
Inwazja to jest tutaj na bolcu, twojego HEJTu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 12:32
PanM napisał(a): Nie lepiej gdyby kościół zajmował się swoimi obrzędami w miejscach do tego przeznaczonych i utrzymywał ze składek zainteresowanych wiernych ?
Myślę żę ta inwazja klerykalizmu w Polsce doprowadzi wkrótce że kościoły będą sprzedawane na magazyny.

Nie, nie lepiej. Chcielibyście Kościół zamknąć w gatcie i żeby stamtąd nie wyłaził. Niedoczekanie wasze. Kościół to nie mury, to nie księża, nie biskupi. Kościół to nie obrzędy. Kościół to my, ochrzczeni. Tam gdzie my jesteśmy, jest i nasz Kościół. Składek? Skoro takie Trzaskowskie z moich podatków szkolą wichrzycieli spod tęczowej flagi, to myślę że powinni także z twoich podatków wspomóc dzieło Boże. Inwazja? Inwazję to mieliśmy przez ostatnie tygodnie, jak grupa zdezorientowanych osób plugawiła nasze ulice swoimi wulgarnymi hasłami. Kościół żadnej inwazji nie robi. Stara się tylko trwać na swoich pozycjach. Może jednak zbyt biernie. Może faktycznie czas na prawdziwą kościelną ofensywę, byśmy nie mieli magazynów w miejscu kościołów.
To ja Len, IP mi się zmienił :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Trzykrotka niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 12:52
Czas powrotu biologii do lasów, czas powrotu WF na podwórka, czas powrotu do przeszłości?
Mnie tam nie przeszkadza religia w szkole a wręcz jest to najlepsze rozwiązanie, dzieci nie muszą się szwendać po mieście. No chyba że nie o wyjście religii ze szkół chodzi ale o to by jak najmniej dzieci na nią chodziło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 13:34
~~Żółtobrunatna Trzykrotka napisał(a): No chyba że nie o wyjście religii ze szkół chodzi ale o to by jak najmniej dzieci na nią chodziło?

Trafiony, zatopiony :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 grudnia 2020r. o 17:34
~~Brunatnoczerwona Śliwa napisał(a):
PanM napisał(a):

Inwazję to mieliśmy przez ostatnie tygodnie, jak grupa zdezorientowanych osób plugawiła nasze ulice swoimi wulgarnymi hasłami.
To ja Len, IP mi się zmienił :|


obejrzyj sobie to ''filmidło''...;)

jak to jest lnie ?
zauważasz wszelkie zło jakie to niby was katolików dotyka ale kiedy takie coś się zdarza wy milkniecie ...
kiedy ''broniący kościoła '' :] pseudonarodowiec bąkiewicz wykrzykuje wulgaryzmy ty się odwracasz i udajesz że nie słyszysz...

bije od ciebie hipokryzją na odległość...



https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/polska-to-nie-wstyd-co-wulgarnego-i-obscenicznego-bylo-na-marszu-rownosci-w-lublinie-komentarz,n,1000228

jak skomentujesz ostatnie słowa Tadzika o ''współczesnym męczenniku''?

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.