Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czas powrotu religii do salek katechetycznych ?

22258
#Horus nieaktywny
17 grudnia 2020r. o 19:52
a po co ma się reklamować?
dobry towar nie potrzebuje reklamy...;)


Dopisane 17.12.2020r. o godz. 19:52:

''Eksperci postrzegają tę propozycję jako przymuszenie uczniów do uczestnictwa na zajęciach religii. Prawo takiego wyboru w rzeczywistości jest fałszywe, gdyż większość szkół nie prowadzi zajęć etyki, a uczniowie trafialiby na lekcje religii prowadzone przez księdza.''

WYNIK GŁOSOWANIA
Czy religia powinna być nauczana w szkole?
Tak, szkoła jest miejscem również na naukę religii
12%
Nie, niech religia będzie gdzieś indziej
87%


ho,ho...87% ''wyklętych'' ?...hahaha

też oddałem swój głos w tej sondzie...
zaraz...zapomniałem którą opcję zaznaczyłem ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
18 grudnia 2020r. o 11:52
Horus napisał(a):
też oddałem swój głos w tej sondzie...
zaraz...zapomniałem którą opcję zaznaczyłem ...:]

Bo ty falco już w piętkę gonisz. A ta ankieta to pewnie na jakimś portalu szatanistów. To i nie dziwota że taki wynik. Chociaż, właściwie to na takim portalu powinno być 100% za wyprowadzeniem religii ze szkół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
18 grudnia 2020r. o 12:02
~~Brunatnoczerwona Śliwa napisał(a): A ta ankieta to pewnie na jakimś portalu szatanistów.


subkultura szatniarzy zawsze napawała mnie grozą. Dajesz takiemu płaszcz, a jak ci go nie odda to co mu zrobisz?
No nic ... bo strach :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
18 grudnia 2020r. o 12:16
PIS-PO-PRL napisał(a):
~~Brunatnoczerwona Śliwa napisał(a): A ta ankieta to pewnie na jakimś portalu szatanistów.


subkultura szatniarzy zawsze napawała mnie grozą. Dajesz takiemu płaszcz, a jak ci go nie odda to co mu zrobisz?
No nic ... bo strach :D

PRL, a gdzie ja ci tu o szatniarzach napisałem?

PS
Nie mamy pańskiego płaszcza :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Rozchodnik niezalogowany
18 grudnia 2020r. o 22:33
Horus napisał(a): no właśnie ''sliwko''
jak widzę tobie trzeba wykładać ''kawę na ławę'' bo czytanie ''między wierszami '' sprawia ci trudności...

dlatego ja podobnie jak ty w innym temacie , napiszę ...

nie będę cię ''kopał bo leżysz''...;)


O jakich wierszach mowa bo nie zauważam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 grudnia 2020r. o 14:27
Religia ma moc .
Tak jak wiele niewiadomych tajemnicą pozostaje skąd jesteśmy .
Bez seksu w całkowitej .............. przecież bóg nie zrobił nas wszystkich.

&t=10s


Dopisane 19.12.2020r. o godz. 14:25:

"niech żyje celibat "


Dopisane 19.12.2020r. o godz. 14:25:

Nie mylić z Talibanem.


Dopisane 19.12.2020r. o godz. 14:27:

Filmij jest na YOU TUBE seks w radio maryja -- wyznanie słuchaczki.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 grudnia 2020r. o 15:30
ja myślisz Przemek?
czy kiedy wierni pójdą w czasie świąt na msze czy Pasterkę powinni mieć przy sobie jakieś zaświadczenie coś w formie autodeklaracji by w razie kontroli móc ją w ten sposób przyśpieszyć?....;)


można to by było nakazać lub zalecić?...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 grudnia 2020r. o 15:45
Horus napisał(a): ja myślisz Przemek?
czy kiedy wierni pójdą w czasie świąt na msze czy Pasterkę powinni mieć przy sobie jakieś zaświadczenie coś w formie autodeklaracji by w razie kontroli móc ją w ten sposób przyśpieszyć?....;)


można to by było nakazać lub zalecić?...;)


Dla mnie nic nie muszą . Skoro ich rząd czyni wyjątek dla kościołów zamykając prywatne firmy niech wszyscy katolicy spędzą w kościołach całe święta . Bez maseczek .
Kościoły powinny być otwarte 24/24 i pełne wiernych.
Nikomu źle nie życzę ale ich bóg dał im wolną wolę.
Amen,


Dopisane 19.12.2020r. o godz. 15:45:

Uważam że w szkołach powinny być zniesione wszystkie przedmioty poza religią.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza