Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duże utrudnienia na A4
~~Mysi Głóg niezalogowany
4 października 2020r. o 12:10
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Albo taka sytuacja :
Wchodzi klapkarz do stacji benzynowej i kupuje pół litra wódki, albo sześciopak piwa.


Najczęściej jedno i drugie - 8 godzinna przerwa na picie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Śniedek niezalogowany
4 października 2020r. o 16:22
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Albo taka sytuacja :
Wchodzi klapkarz do stacji benzynowej i kupuje pół litra wódki, albo sześciopak piwa.
ja mam 2 pary klapek crocks orginal jedna para za 200 zł druga za 280 zł a ciebie hejciarzu stać na takie coś?na pewno nie.nigdy nie widziałem żeby kierowcy kupowali takie ilości alkoholu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
4 października 2020r. o 17:08
~~Kasztanowordzawy Śniedek napisał(a):
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Albo taka sytuacja :
Wchodzi klapkarz do stacji benzynowej i kupuje pół litra wódki, albo sześciopak piwa.
ja mam 2 pary klapek crocks orginal jedna para za 200 zł druga za 280 zł a ciebie hejciarzu stać na takie coś?na pewno nie.nigdy nie widziałem żeby kierowcy kupowali takie ilości alkoholu

W klapakach to ja chodzę tylko na basenie.
Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby za klapki zapłacić 280 zł.(albo być tirowcem:) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 października 2020r. o 18:59
a ja tam kiedy widzę oczekującego na włączenie się do ruchu ''wielkogabarytowca'' :)
bardzo często go wpuszczam...
i ''mówta sobie co chceta'' :]

czy to są ''chamy'' ci ''tirowcy''?
chyba nie bo zawsze mi dziękują ...
co robią ci którzy wtedy pojawiają się z tyłu?...tu nadmieniam wam gło.mby że używanie klaksonu jest w obszerze zabudowanym niedozwolone...

chamy jedne...wiecznie wam się ''śpieszy'' :]
co?...wykupią wam promocyjne bananki w marketach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Jarząb niezalogowany
4 października 2020r. o 19:45
a ja tam kiedy widzę oczekującego na włączenie się do ruchu ''wielkogabarytowca'' :
bardzo często go wpuszczam...
i ''mówta sobie co chceta''

I ja zawsze ,ale gdy ja jestem na rozbiegówce , i z tyłu mam TIRa ,a on ma lewy pusty ,to nigdy mnie nie wpuszcza .
Pytam na CB dlaczego ?
Śmierdziel ,trzeba pedałować .
Od teraz nigdy zjazdy w lewo ,nigdy.Zawsze do końca.
Jak Kuba Kaczyńskiemu !!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 października 2020r. o 20:00
czy tym co teraz zamierzasz robić okażesz się lepszym?
pomyśl...jaką ''masę ''prowadzisz?

1600kg?...1900?
komu łatwiej się zatrzymać?
komu łatwiej jest się ''rozbujać''?
komu łatwiej zmienić pas?

jeszcze jedno ?...jakie długie ''trasy '' robisz?
...godzinę?...dwie?...teraz pomyśl ile oni ...

przypominasz mi sposobem ''myślenia'' wczorajszego ''kierowcę Hondy Civik na trasie Legnica - Bolesławiec ...zjazd na wysokości Łukaszowa...
śpieszył się tak bardzo że mało nie wbił się w tył busa który właśnie zmieniał pas...

może i masz szybsze autko od ''tira'' ale czy szybciej myślisz to już inna sprawa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Głóg niezalogowany
4 października 2020r. o 20:26
~~Kasztanowordzawy Śniedek napisał(a):
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Albo taka sytuacja :
Wchodzi klapkarz do stacji benzynowej i kupuje pół litra wódki, albo sześciopak piwa.
ja mam 2 pary klapek crocks orginal jedna para za 200 zł druga za 280 zł a ciebie hejciarzu stać na takie coś?na pewno nie.nigdy nie widziałem żeby kierowcy kupowali takie ilości alkoholu


Mówisz, że lepsze od moich basenowych Kubotów za 18zł - w samochodzie jeżdżę w szpilkach.
Na Orlenie w Łące standard to czteropak browara + flaszka - w przerwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
5 października 2020r. o 7:11
Znowu wypadek pod Szczytnicą.
Autostrada całą niedzielę zablokowana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza