Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jesteśmy w żółtej strefie
~Szarawa Czereśnia niezalogowany
14 października 2020r. o 11:57
Jak zwykle najmniej w woj.Lubuskim którego stolicą jest Zielona Góra a prezydent Zielonej Góry ma gdzieś bajkę o covidzie i ma odwagę mówić że to spisek globalistów Bilderberg
https://nczas.com/2020/09/27/prezydent-zielonej-gory-za-covid-19-stoi-spisek-grupy-bilderberg-padly-nazwiska/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2020r. o 12:04
~Szarawa Czereśnia napisał(a): Jak zwykle najmniej w woj.Lubuskim którego stolicą jest Zielona Góra a prezydent Zielonej Góry ma gdzieś bajkę o covidzie i ma odwagę mówić że to spisek globalistów Bilderberg
https://nczas.com/2020/09/27/prezydent-zielonej-gory-za-covid-19-stoi-spisek-grupy-bilderberg-padly-nazwiska/



Tak było a tak jest .

Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry, ma koronawirusa. Wcześniej zasłynął wpisami o "koronaściemie"

- Dziś dla mnie też nie jest to łatwy dzień, miałem zrobiony wymaz, mam wynik dodatni. Tak, mam koronawirusa, zaraziłem się. Wiem, że nie jestem pierwszy i nie jestem ostatni, który się przejdzie przez koronawirusa - napisał na Facebooku prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawa Czereśnia niezalogowany
14 października 2020r. o 12:15
Powiedzieli mu że ma wynik dodatni badając testem jak każdego, który jest tak wiarygodny, że mogli by robić badanie ciśnieniomierzem do badania ilości powietrza w kołach samochodu i wyniki były by takie same.Wielka ściema wielkie kłamstwo od początku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 12:15
Lucjanie , kiedy latałeś z bibułą to śmierci się nie bałeś :).

Dzisiaj się przestraszyłeś jakiegoś koronaświrusa ze ścierwomediów ?

Proszę Cię ... nie do wiary :)

Pozwól nam polatać . Mi i Ksaweremu :)

Parę lat temu jakiś włoski kapitan nie zsrzedł był ostatni z tonącej łajby i ci co utonęli też zostali zakwalifikowani , jako ofiary koronaświrusa , chociaż wtedy jeszcze nikt nie mówił o plandemii :D

Fotkę z trumnami i różyczkami na deklu wyłuskasz w necie Lucjanie ...

qurde , chyba pójdę po piwo , bo tej rzeczywistości na trzeźwo nie da się oglądać.

Gdybym z Głupią Papugą rozmawiał , to gotów był bym sądzić , że jak zwykle ulega propagandzie , ale Ty Lucjanie ... ?

Miałem bieżyć do Starca , co dumy pieje :) Proszę Cię , nie uciekaj od rzeczywistości :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawa Czereśnia niezalogowany
14 października 2020r. o 12:21
Prezydent Zielonej Góry wcale nie zmienił zdania na temat korona ściemy pisze o tym na swoim profilu

https://www.facebook.com/146807669265433/posts/709682819644579/?app=fbl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2020r. o 12:40
~Szarawa Czereśnia napisał(a): Powiedzieli mu że ma wynik dodatni badając testem jak każdego, który jest tak wiarygodny, że mogli by robić badanie ciśnieniomierzem do badania ilości powietrza w kołach samochodu i wyniki były by takie same.Wielka ściema wielkie kłamstwo od początku.


Zapewne jak będzie trzeba to napiszesz że byłeś i widziałeś .
Do Twoich bredni się nie odniosę , wybacz te szczyty głupoty są dla mnie zbyt wysokie .


Dopisane 14.10.2020r. o godz. 12:40:

~Szarawa Czereśnia napisał(a): Prezydent Zielonej Góry wcale nie zmienił zdania na temat korona ściemy pisze o tym na swoim profilu

https://www.facebook.com/146807669265433/posts/709682819644579/?app=fbl


Przeczytałeś to co wkleiłeś ? - przeczytaj -

Dziś … dziś dla mnie też nie jest to łatwy dzień, miałem zrobiony wymaz mam wyki dodatni. Tak mam koronawirusa, zaraziłem się. Wiem, że nie jestem pierwszy i nie jestem ostatni, który przejdzie przez koronawirusa. Ale to nie oznacza, że zmieniłem swoje nastawienie do tego. Dalej uważam, że wielu ludzi będzie ściemniać nas w tym całym temacie. Koronawirusa jak grypa, jak inne wirusy był jest i będzie nie zniknie z dnia na dzień. Musimy się nauczyć z nim żyć. On będzie z nami na lata. Nie da się przed nim uciec, schować, ale nie jest to też coś co powoduje to iż powinniśmy znowu pozamykać się w domach. Trzeba żyć, trzeba się potrafić cieszyć tym co przynosi nam każdy dzień.

Z tym się zgadzam , poza jednym , wirusolodzy twierdzą że covid jest o wiele groźniejszy od grypy i to są dla mnie bardziej wiarygodni ludzie niż Kubicki .

Kochani. Jak wiecie często piszę o tym co myślę, co czuję, co ma w sercu. Dotyczy to również koronawirusa czy jak mówią niektórzy koronaściemy. Wiele osób zarzucam mi, że nie mam prawa o tym pisać, nie mam prawda wyrażać swojego zdania, że mam powtarzać to samo co inni. Nie wiem czemu? Pisałem i dalej będę pisał o tym jak politycy potrafią ściemniać ludzi, zresztą nie tylko politycy ale i wielu innych. Część z Was próbuje mi wmówić, że kwestionuje istnienie wirusa. Nie jest ot prawdą, ja tego nigdy nie mówiłem, nigdy tego nie napisałem, kwestionuje natomiast to jak z nim walczymy.

Z tym zgadzam się w stu procentach .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 12:59
No i tutaj to ja się już pogubiłem Lucjanie . To Twoje słowa , czy kogo ?

Utarło się , że kiedy cytujemy , to stawiamy takie dwa znaczki " ... " :)
Sprecyzuj proszę Lucjanie . Panna ma dwa piwa i od cholery czasu ... taki dobrowolny LOCDOWN :D

Ale przyznam szczerze , że Zdzichu z osiedlowego sklepiku , co raz groźniej łypie z nad maseczki :D

Qurde , ja mu nic w życiu nie zrobiłem , a prowizję tacha z moich rachunków ... za piwo :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawa Czereśnia niezalogowany
14 października 2020r. o 13:29
O jakich wirusologach piserz o prof Simonie czy prof.Gucie którzy co chwilę zmieniają narrację na covid 19 czy o lekarzu rodzinnym z tvp ośmieszonym zupełnie czy o doradcach ministra zdrowia z których 90 % nie ma nic wspólnego z medycyną .Masz neta posłuchaj prawdziwych fachowców tak z kraju jak i z zagranicy co mówią o tej pseudo pandemii.Dzisiaj to już nawet WHO podaje że koronavirus nie jest groźniejszy od grypy sezonowej
https://nczas.com/2020/10/13/who-przyznaje-oficjalnie-smiertelnosc-koronawirusa-porownywalna-do-grypy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza