Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jesteśmy w żółtej strefie
14240
M21W2
14 października 2020r. o 14:05
Piotrek zapewniam Ciebie że jak biegałem z bibułą bardziej się bałem niż teraz , w domu żona i dwie córeczki na działce trzydzieści rodzin pszczelich , cel był ważniejszy od strachu .

Strach to uczucie zupełnie dla nas naturalne – pojawia się często jako sygnalizator zagrożenia życia, np. w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z realnym niebezpieczeństwem. Nasi przodkowie, którzy musieli walczyć o przetrwanie, właśnie dzięki tego typu emocjom mieli szansę np. uciec przed drapieżnikiem.

Tak więc strach, który działa na nas mobilizująco, jest uczuciem potrzebnym i pożytecznym.

Latajcie sobie obaj ile chcecie , oby tylko wam się skrzydła jak Ikarowi nie stopiły .

Napisałeś - -Parę lat temu jakiś włoski kapitan nie zsrzedł był ostatni z tonącej łajby i ci co utonęli też zostali zakwalifikowani , jako ofiary koronaświrusa , chociaż wtedy jeszcze nikt nie mówił o plandemii .

Tym wpisem udowodniłeś że To Ty najbardziej jesteś podatny na propagandę .
Wiesz co Piotrze lepiej się czułem walcząc z insynuacjami Janusza niż dyskutując z Tobą , quwxen czy skornem ludźmi oderwanymi od rzeczywistości z którymi bardziej się utożsamiałem niż z Januszem .

Ja Ciebie Piotrze proszę nie zaklinaj rzeczywistości .

Zaklinamy rzeczywistość, w której żyjemy aby nie musieć jej zmieniać… „idziemy na łatwiznę” bo tak nam jest zdecydowanie wygodniej…


Dopisane 14.10.2020r. o godz. 13:51:

~Szarawa Czereśnia napisał(a): O jakich wirusologach piserz o prof Simonie czy prof.Gucie którzy co chwilę zmieniają narrację na covid 19 czy o lekarzu rodzinnym z tvp ośmieszonym zupełnie czy o doradcach ministra zdrowia z których 90 % nie ma nic wspólnego z medycyną .Masz neta posłuchaj prawdziwych fachowców tak z kraju jak i z zagranicy co mówią o tej pseudo pandemii.Dzisiaj to już nawet WHO podaje że koronavirus nie jest groźniejszy od grypy sezonowej
https://nczas.com/2020/10/13/who-przyznaje-oficjalnie-smiertelnosc-koronawirusa-porownywalna-do-grypy/


Przeczytałeś dokładnie , myślę że nie , cytuję zamiast przerw między moją oceną a cytatami tak żeby i Piotr zrozumiał - " Światowa Organizacja Zdrowia przyznała to, o czym wielu lekarzy mówiło już od dawna. Okazuje się, iż według najnowszych wyliczeń śmiertelność koronawirusa jest na poziomie ciężkiej sezonowej grypy. WHO odradza obecnie noszenie maseczek osobom zdrowym, a także stosowanie lockdownu. " koniec cytatu - zwróć uwagę na -śmiertelność koronowirusa jest na poziomie CIĘŻKIEJ SEZONOWEJ GRYPY .

Przyznali tylko to co wielu lekarzy mówiło już dawno ja osobiście słyszałem to od występujących w TVP , jakbym napisał wcześniej zapewne odpisałbyś TVP kłamie .


Dopisane 14.10.2020r. o godz. 14:05:

Co do Światowej Organizacji Zdrowia to ci co czytają ich zalecenia to wiedzą że zmieniają zdanie częściej jak rękawiczki .
Najnowsze znajdziesz Czereśnio tu -https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,koronawirus--nowe-zalecenia-who-w-zwiazku-z-transmisja-powietrzna,artykul,10928204.html
Coraz więcej badań wskazuje na to, że koronawirus nie przenosi się jedynie drogą kropelkową (podczas kaszlu i kichania), ale również powietrzną. W związku z tym Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała nowe zalecenia.
W przypadku transmisji powietrznej drobnoustrojów specjaliści mówią o aerozolach jeszcze mniejszych, nieprzekraczających 5 mikronów. Przypuszcza się, że mogą się one wydobywać z organizmu zakażonej osoby nawet podczas wydechu, a później - utrzymywać w powietrzu przez wiele godzin. Stanowią zatem szczególne zagrożenie w zamkniętych pomieszczeniach, w których znajduje się wiele osób - zwłaszcza, gdy nie używa się masek ochronnych.
REKLAMA

WHO podkreśla w oświadczeniu, że "konieczne jest jak najszybsze zbadanie takiej możliwości i dokonanie oceny, jak znacząca jest jej rola w transmisji COVID-19".

Zaleca się zatem, że by - na ile to możliwe - unikać miejsc zatłoczonych i wietrzyć pomieszczenia zamknięte.

Należy też używać masek ochronnych, szczególnie wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie zachować odpowiedniego dystansu wobec innych osób.

"To krok we właściwym kierunku" – powiedział Reutersowi o nowych zaleceniach WHO prof. Jose Jimenez z University of Colorado. Specjalista jest jednym z 239 badaczy, którzy na łamach "Clinical Infectious Diseases" opublikowali przed kilkoma dniami list otwarty w tej sprawie. Naukowcy przekonują w nim, że możliwa jest transmisja powietrzna koronawirusa i konieczne są nowe zalecenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 14:55
Lucjanie i Tobie i mi bliżej już do trumny niż do zbawienia :D

Wiesz dlaczego lubię Przema ... ateistę , bo motogodziny z nim przegadałem , a Ty mi wódy jeszcze nie postawiłeś :D

Ja Tobie piwa też jeszcze nie , ale co się odwlecze , to nie uciecze :D

Powiedz Lucjanie , czy podoba się Ci ta laska :)

&list=RD6C_s56iscpQ&index=1

Bo ja się chyba qurwa zakochałem , jak w Solidarności :D

A tak na poważnie . koronaświrus to ściema Lucjanie :)


Dopisane 14.10.2020r. o godz. 14:55:

Jednym z moich autorytetów z medycyny jest Jurek Zięba ... inżynier mechaniki ... Drogi Lucjanie :)

Gościu długi czas spędził za granicą i ma taką fobię , że lubi czytać medyczne opracowania i je tłumaczyć na polski :D

Jurek już w marcu ... chyba , że w styczniu mówił o koronaściemie

nie pamiętam kiedy dokładnie .... starość nie radość Lucjanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2020r. o 15:16
Piotrek - Laski nie widać o śmierci nie dyskutuję , przyjdzie sama , tak koronaświrus to ściema jak łatwiej Tobie żyć z tym przekonaniem niech tak zostanie , wóda przepadła jak nie przyjąłeś zaproszenia do restauracji , nie lubię czekać w nieskończoność to już prawie rok mija od obietnicy , nastąpiło przedawnienie .
Mogę ponowić propozycję - przyjdź w niedzielę do kościoła na 1000-lecia przed godz. 12 tam będę na mszy ze sztandarem i ludźmi bolesławieckiej Solidarności , kielicha masz wtedy jak w banku - solidnym banku .



Dopisane 14.10.2020r. o godz. 15:16:

Piotrek czy to o tym Jurku Ziębie piszesz - Główny Inspektor Sanitarny oraz Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej uważają, że filmy Jerzego Zięby z informacjami na temat koronawirusa stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, a informacje w nich zawarte nie są poparte żadnymi badaniami naukowymi i uznaną wiedzą medyczną. Także, jak to mówią na stronach z teoriami spiskowymi: włączcie myślenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 15:23
Wybacz Lucjanie , ale w zasadzie od młodości nie włóczę się po kościołach . Nie będę z zasady , ale ... jak jutro wytrzeźwieję ... o ile :D , to przyjadę do Ciebie :)

Tylko pyknij mi sesemesa z adresem :)

Numer znasz :)


Dopisane 14.10.2020r. o godz. 15:23:

Qurde faktycznie nie widać ....

Nie wiem , kto nas robi w ciula , Yutób , czy stolec :) A może Bolek Wałęsa , albo szumowidło

... jak myślisz Lucjanie ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2020r. o 15:32
Pannazdzieckiem napisał(a): Wybacz Lucjanie , ale w zasadzie od młodości nie włóczę się po kościołach . Nie będę z zasady , ale ... jak jutro wytrzeźwieję ... o ile :D , to przyjadę do Ciebie :)

Tylko pyknij mi sesemesa z adresem :)

Numer znasz :)Dopisane 14.10.2020r. o godz. 15:23:Qurde faktycznie nie widać ....

Nie wiem , kto nas robi w ciula , Yutób , czy stolec :) A może Bolek Wałęsa , albo szumowidło

... jak myślisz Lucjanie ? :)


Przepraszam miało być pod kościół przed 12 , ja o 12 będę na mszy Ty nie musisz , mam jeszcze lepszą propozycję za chwilę jadę do brata na Mazowiecką złożyć życzenia urodzinowe - zapraszam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 15:38
Tak właśnie o tego Jurka mi chodzi Lucjanie.

Żyjemy w dobie netu , czyli dostępu do niewygodnej informacji . Niektórzy mówią , że w czasach apokalipsy . A Ty wciąż się upierasz, że w żółtej strefie :D

Chyba pójdę po jakie piwo , bo Tej ....


Dopisane 14.10.2020r. o godz. 15:38:

Nie mogę pojechać na Mazowiecką , po pijaku nie jeżdżę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2020r. o 15:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Tak właśnie o tego Jurka mi chodzi Lucjanie.

Żyjemy w dobie netu , czyli dostępu do niewygodnej informacji . Niektórzy mówią , że w czasach apokalipsy . A Ty wciąż się upierasz, że w żółtej strefie :D

Chyba pójdę po jakie piwo , bo Tej ....Dopisane 14.10.2020r. o godz. 15:38:Nie mogę pojechać na Mazowiecką , po pijaku nie jeżdżę :)


Przyjadę po Ciebie , napisz tylko gdzie , wiesz co myślę - cały czas szukasz wymówek , Janusz się nie migał .


Dopisane 14.10.2020r. o godz. 15:59:

Nie doczekawszy się odpowiedzi Piotrze , siadam w samochód i jadę , Dobrej nocy życzę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
14 października 2020r. o 16:17
M21W2 napisał(a): Piotrek czy to o tym Jurku Ziębie piszesz - Główny Inspektor Sanitarny oraz Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej uważają, że filmy Jerzego Zięby z informacjami na temat koronawirusa stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, a informacje w nich zawarte nie są poparte żadnymi badaniami naukowymi i uznaną wiedzą medyczną. Także, jak to mówią na stronach z teoriami spiskowymi: włączcie myślenie.

Ten "szarlatan" Zięba od lat trąbi o konieczności zażywania witamin (m.in. C i D3). Nie są to jest wymysły (jak to przedstawiają media), ale on przekazuje jedynie odkrycia i badania naukowe (z dziwnych (?) względów nie stosowane przez lekarzy w Polsce).
Na temat zbawiennego wpływu witaminy D3 na covid świat naukowy mówił już na wiosnę!!
Szkoda, że o tych badaniach media nie trąbią chociaż w 10% czasu antenowego wykorzystywanego na covid ;)
Czyli nauka potwierdziła się tym samym "szarlataństwo" Zięby? ;)

https://forsal.pl/artykuly/1473543,niedobory-witaminy-d-moga-byc-glowna-przyczyna-zgonow-na-covid-19.html

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza