Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe obostrzenia od soboty
13926
qwax_
25 października 2020r. o 9:49
Horus napisał(a):
ja namawiam do ''pałowania''?[img=1603579349_jj263v3.jpg]

Kolejny raz (tym razem Skorn) udowodnił ci "zaniki pamięci" i "podwójne" standardy";)

PIS-PO-PRL napisał(a):
Horus napisał(a):
właśnie dlatego jestem spakowany...;)
Nie przesadzaj. Aż tak znany, to Ty nie jesteś żeby o 5 rano do Ciebie wpadali. A Po ostatnich postach, nawołujących do przestrzegania prawa, to i podsłuchy pewnie pościągali ;)

Zgoda, na razie to jest "mały pikuś", by wpadać do niego nad ranem. Ale w tym tempie zmian w działaniu policji, to kto wie, czy za kilka miesięcy to nie będzie "myślozbrodnia" za którą będzie przynajmniej "pałowanie" ;)
Dlatego ostatnio to chwalenie władzy - przezorny zawsze ubezpieczony ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poziomkowy Moszenki niezalogowany
25 października 2020r. o 10:02
Bajka dla zamaskowanych baranów
https://youtu.be/VpJjfCs6nBI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 października 2020r. o 10:34
qwax_ napisał(a): ...
Dlatego ostatnio to chwalenie władzy - przezorny zawsze ubezpieczony ;)


:D

No i widzisz Ksawery ... w maseczce ORZEŁ , SOKÓŁ ... Głupia Papuga śmiga :D Bo żydobankster Morawiecki tak kazali :D A tak się wydurniał z PISdzielcami :D

... nie znane " som " wybory ... Stwórcy :D

Ufam Ksawery , że ... pozostaniesz sobą :)

Gdybyś miał ochotę na piwko , albo pogadanie , to chętnie służę swą skromną osobą :)

Wiesz , Panny lubią plotkować :D


Dopisane 25.10.2020r. o godz. 10:34:

~Poziomkowy Moszenki napisał(a): Bajka dla zamaskowanych baranów
https://youtu.be/VpJjfCs6nBI


Moszenki ... dziękuję za publikację ... jeszcze Polska nie zginęła dopóki " som " jeszcze poeci :)

Dobre dla mej świadomości :D

Qurde chyba pójdę po piwo , zamiast do kościoła .

:D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 11:32
Pannazdzieckiem napisał(a):
qwax_ napisał(a): ...
Dlatego ostatnio to chwalenie władzy - przezorny zawsze ubezpieczony ;)


:D

No i widzisz Ksawery ... w maseczce ORZEŁ , SOKÓŁ ... Głupia Papuga śmiga :D Bo żydobankster Morawiecki tak kazali :D A tak się wydurniał z PISdzielcami :D

... nie znane " som " wybory ... Stwórcy :D

Ufam Ksawery , że ... pozostaniesz sobą :)

Gdybyś miał ochotę na piwko , albo pogadanie , to chętnie służę swą skromną osobą :)

Wiesz , Panny lubią plotkować :DDopisane 25.10.2020r. o godz. 10:34:
~Poziomkowy Moszenki napisał(a): Bajka dla zamaskowanych baranów
https://youtu.be/VpJjfCs6nBI


Moszenki ... dziękuję za publikację ... jeszcze Polska nie zginęła dopóki " som " jeszcze poeci :)

Dobre dla mej świadomości :D

Qurde chyba pójdę po piwo , zamiast do kościoła .

:D



Piotrek nigdy bym nie pomyślał że jesteś tak nieodpowiedzialnym człowiekiem , nieczułym i ślepym prostakiem nie widzącym co się dzieje na świecie i Polsce .
Piotrek nie użyłbym tych słów jakbym nie widział co się dzieje w rodzinie którą dopadło to nieszczęście .
Drżą o los ojca zakażonego , nie szanujesz swojego zdrowia , szanuj innych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 października 2020r. o 11:38
M21W2 napisał(a):
Piotrek nigdy bym nie pomyślał że jesteś tak nieodpowiedzialnym człowiekiem , nieczułym i ślepym prostakiem nie widzącym co się dzieje na świecie i Polsce .
Piotrek nie użyłbym tych słów jakbym nie widział co się dzieje w rodzinie którą dopadło to nieszczęście .
Drżą o los ojca zakażonego , nie szanujesz swojego zdrowia , szanuj innych .

Pytanie w sumie nie do mnie, ale co się dzieje: w Polsce i świecie??
Poza niespotykaną paniką?? Czym obecny rok różni się od wcześniejszych?
Bo masz covid w rodzinie? A w poprzednich latach miałeś w rodzinie grypę?[img=1603622287_mfhydxx.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2020r. o 11:47
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
ja namawiam do ''pałowania''?[img=1603579349_jj263v3.jpg]

Kolejny raz (tym razem Skorn) udowodnił ci "zaniki pamięci" i "podwójne" standardy";)


Dlatego ostatnio to chwalenie władzy - przezorny zawsze ubezpieczony ;)


kolejne twoje brednie...
nie mam żadnych zaników pamięci ...

nadal omijasz jeden fakt ...zasadniczy ale dla ciebie niewygodny...

''pałowanie '' o którym pisałem kierowałem tylko w stronę tych którzy STAWIAJĄ ''CZYNNY OPÓR''
tych którzy atakują policjanta tylko za to że wykonuje ROZKAZY ...

WCZORAJ JAKIŚ TAM ''POSEŁ'' ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTA...ZA CO?
za słowny atak i nie poddanie się pewnym czynnościom czysto proceduralnym...

dlaczego nie pokazał tego świstka zwanego ''immunitetem''

on chciał sprowokować policjanta i otrzymał to na co sobie zasłużył...

kiedy ja po obrażeniu policjanta dostał bym ''pałą'' nie latał bym po forum z jakimiś żalami...

kiedy ty dostaniesz mandacik za nienoszenie maseczki -jest USTAWA- :] będę się śmiał po same pachy...
kiedy nie wylegitymujesz się i dostaniesz ''pałą'' będę się tarzał ze śmiechu...:]


ja ''chwalę władze''?
gdzie?...robisz z siebie idio.tę takimi wpisami...


gdybyś był obiektywny a nie jesteś ''co widać słychać i czuć'' :] zauważył byś że nie raz krytykowałem działania w pewnych sprawach Policji ale kiedy wy wieszacie ''psy'' na nich za mandaty najczęściej ja zawsze pisałem że robią to słusznie ...

nikogo za zachowanie praworządności chyba nie karają ...

są często nadgorliwi ale nie zmienia to faktu że są potrzebni...
chociażby po to by ''wszechpolacy'' czy inne ''narodowce'' nie zamieniły tego kraju w ''brunatną krainę'' ;)



oglądasz ''kawę na ławę''?

ja oglądam i tobie polecam ...

zrób sobie kawusię ...ja mam ...:)


Dopisane 25.10.2020r. o godz. 11:47:

M21W2 napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
qwax_ napisał(a): ...


Piotrek nigdy bym nie pomyślał że jesteś tak nieodpowiedzialnym człowiekiem , nieczułym i ślepym prostakiem nie widzącym co się dzieje na świecie i Polsce .
Piotrek nie użyłbym tych słów jakbym nie widział co się dzieje w rodzinie którą dopadło to nieszczęście .
Drżą o los ojca zakażonego , nie szanujesz swojego zdrowia , szanuj innych .


czy teraz dostrzegasz dlaczego jestem za ''pałowaniem'' takich?

prośby ,apele do takich tępaków nie docierają ...
więc co?

''pałowanie'' to najodpowiedniejszy sposób bo to już nie czas na ''nauki'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 października 2020r. o 11:54
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Drżą o los ojca zakażonego , nie szanujesz swojego zdrowia , szanuj innych .


czy teraz dostrzegasz dlaczego jestem za ''pałowaniem'' takich?

prośby ,apele do takich tępaków nie docierają ...
więc co?

''pałowanie'' to najodpowiedniejszy sposób bo to już nie czas na ''nauki'' :]

Następnym naukowym krokiem będą obowiązkowe szczepienia.
Więc jak, zaszczepisz się zgodnie z wytycznymi naukowymi, czy będziesz się buntował jak z maseczkami ;)
Ale pamiętaj, ze dla buntowników jest pała - zgodnie z twoją logiką ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 12:04
Janusz , decyzję o pałowaniu Policjanci powinni podejmować w ostateczności , jak inne środki nie pomogą , atakowani przez chuliganów .
Są też przypadki nadgorliwości Policji , tu się zgadzam z qwexem , oglądałem przemarsz Narodowców we Wrocławiu .
Weź pod uwagę że Warszawa , Wrocław , Poznań to miasta rządzone przez ludzi związanych z PO i to tam Prezydentom tych miast najbardziej przeszkadzają marsze niepodległości w których jakbym tam mieszkał bym uczestniczył .
Ty wykluczasz prowokację przeciwników Narodowców , ja nie .

Piotr może myśleć o mnie co chce , nie znoszę ludzi którzy kozakują tak gdzie nie powinni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza