Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe obostrzenia od soboty
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2020r. o 12:11
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Drżą o los ojca zakażonego , nie szanujesz swojego zdrowia , szanuj innych .


czy teraz dostrzegasz dlaczego jestem za ''pałowaniem'' takich?

prośby ,apele do takich tępaków nie docierają ...
więc co?

''pałowanie'' to najodpowiedniejszy sposób bo to już nie czas na ''nauki'' :]

Następnym naukowym krokiem będą obowiązkowe szczepienia.
Więc jak, zaszczepisz się zgodnie z wytycznymi naukowymi, czy będziesz się buntował jak z maseczkami ;)
Ale pamiętaj, ze dla buntowników jest pała - zgodnie z twoją logiką ;)


a jaka jest twoja? a tak naprawdę taka istnieje? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 października 2020r. o 12:12
Horus napisał(a):

nadal omijasz jeden fakt ...zasadniczy ale dla ciebie niewygodny...

''pałowanie '' o którym pisałem kierowałem tylko w stronę tych którzy STAWIAJĄ ''CZYNNY OPÓR''
tych którzy atakują policjanta tylko za to że wykonuje ROZKAZY ...


Czemu więc tak często atakujesz tą policję? Przecież oni wykonują tylko rozkazy :D

I znowu potwierdza się to, że pałować lubimy tych, z którymi się nie zgadzamy. A Ty znowu powiesz, że tak nie jest. A przecież tak jest :D

Jak następnym razem, policja spałuje kobiety, to pamiętaj... taki był rozkaz i nie można za to atakować policji ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 października 2020r. o 12:18
Lucjanie mam multum szacunku dla Ciebie , podobnie jak dla Trzech Muszkieterów ateizmu . Po kościołach oglądam tylko obrazy i ufam Stwórcy . Bo oprócz bandyty JAHWE , który za stwórcę robi ... no wiesz ten ELOCHIM ... z łuskami na twarzy , to nawet ... nie cierpię takich bogów ...

Powiedz Lucjanie Quo Vadis ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2020r. o 12:40
PIS-PO-PRL napisał(a):
Horus napisał(a):

nadal omijasz jeden fakt ...zasadniczy ale dla ciebie niewygodny...

''pałowanie '' o którym pisałem kierowałem tylko w stronę tych którzy STAWIAJĄ ''CZYNNY OPÓR''
tych którzy atakują policjanta tylko za to że wykonuje ROZKAZY ...


Czemu więc tak często atakujesz tą policję? Przecież oni wykonują tylko rozkazy :D

I znowu potwierdza się to, że pałować lubimy tych, z którymi się nie zgadzamy. A Ty znowu powiesz, że tak nie jest. A przecież tak jest :D

Jak następnym razem, policja spałuje kobiety, to pamiętaj... taki był rozkaz i nie można za to atakować policji ;)


często?
jak często? dla ścisłości -to nie atak a wnioski z obserwacji ...
wnioski z rozmów jakie niekiedy prowadzę ze znajomymi policjantami ...

ciekawe zapewne będzie dla ciebie to ze nawet jak z niektórymi ich opiniami się nie zgadzam jakoś żaden mnie nie ''spałował''
oni są poddani pewnym uwarunkowaniom których muszą przestrzegać i się do nich stosować ...

tak jak ja chociaż są to dwie różne sfery...

znasz przypadek ''pałowania'' kobiet?
widziałeś wczorajsze zachowania policjantów w Krakowie?...w Katowicach?

czy ktoś został ''spałowany'' pomimo zakazu zgromadzeń?

widziałeś tych dwóch policjantów w Boesławcu stojących sobie spokojnie w tunelu i TYLKO obserwujących przemarsz protestujących ?

nie zauważyłem u nich pojemników z gazem a co dopiero ''pał'' ;)

Policja dla mnie nie jest żadnym problemem ...
policjanci również ...

problemem jest to że robi się z nich dzisiaj ''policję polityczną''
to rodzi konflikty taki jak tutaj w tej chwili...;)
zapewne chyba by cię ucieszyło gdybyś nagle przeczytał ze mnie ''spałowano''
co byś tu pisał?
że broniłem ich a tu nagle ''pała,pała''?

nic nie dzieje się bez przyczyny ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 13:18
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Piotrek nigdy bym nie pomyślał że jesteś tak nieodpowiedzialnym człowiekiem , nieczułym i ślepym prostakiem nie widzącym co się dzieje na świecie i Polsce .
Piotrek nie użyłbym tych słów jakbym nie widział co się dzieje w rodzinie którą dopadło to nieszczęście .
Drżą o los ojca zakażonego , nie szanujesz swojego zdrowia , szanuj innych .

Pytanie w sumie nie do mnie, ale co się dzieje: w Polsce i świecie??
Poza niespotykaną paniką?? Czym obecny rok różni się od wcześniejszych?
Bo masz covid w rodzinie? A w poprzednich latach miałeś w rodzinie grypę?[img=1603622287_mfhydxx.jpg]


Od czego są media Twoim zdaniem ? , moim po to żeby informować , a Ty skąd wziąłeś wklejony mem i wiele innych materiałów informacyjnych .
Nie wszyscy rżną bohaterów jak Ty i Panna , strach jest normalną cechą ludzką , sam sobie odpowiedziałeś czym się różni ten rok od poprzednich , niespotykaną pandemią , nie napisałem w mojej rodzinie .
Ile razy mam powtarzać - sam chorowałem na grypę - wyleczył mnie lekarz domowy , nikt się ode mnie nie zaraził .
Dyskutuj o tym co jest , żyjesz tu i teraz nie baw się w porównania .
Dodam co Piotrowi , nie szanujesz siebie , szanuj innych .
Masz jakiś lepszy argument , klepiesz o grypie



Dopisane 25.10.2020r. o godz. 13:18:

Pannazdzieckiem napisał(a): Lucjanie mam multum szacunku dla Ciebie , podobnie jak dla Trzech Muszkieterów ateizmu . Po kościołach oglądam tylko obrazy i ufam Stwórcy . Bo oprócz bandyty JAHWE , który za stwórcę robi ... no wiesz ten ELOCHIM ... z łuskami na twarzy , to nawet ... nie cierpię takich bogów ...

Powiedz Lucjanie Quo Vadis ?


Pytanie odbiję jak piłeczkę ,- Dokąd Zmierzasz Piotrze .
Wolałbym abyś napisał że masz szacunek do zdecydowanej większości społeczeństwa , to takie proste - Dystans - Dezynfekcja - Maseczki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 października 2020r. o 15:21
Horus napisał(a):
zapewne chyba by cię ucieszyło gdybyś nagle przeczytał ze mnie ''spałowano''
co byś tu pisał?


Jak tak czytam Twoje posty, to czasami odnoszę wrażenie, że jedyną osobą która by się z tego ucieszyła, to byłbyś Ty sam :D
Bo tyle lat czekania z walizką w szafie nie poszło na marne ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 października 2020r. o 15:34
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Następnym naukowym krokiem będą obowiązkowe szczepienia.
Więc jak, zaszczepisz się zgodnie z wytycznymi naukowymi, czy będziesz się buntował jak z maseczkami ;)
Ale pamiętaj, ze dla buntowników jest pała - zgodnie z twoją logiką ;)


a jaka jest twoja? a tak naprawdę taka istnieje? :]

Znowu uciekasz od odpowiedzi, zadając swoje pytanie!!
Ja będę robił co tylko się da, by nie dać zaszczepić siebie i mojej rodziny.
A co ty zrobisz??
Tym bardziej jeśli minister powie ci w telewizji, że to twój obywatelki obowiązek ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2020r. o 16:08
PIS-PO-PRL napisał(a):
Horus napisał(a):
zapewne chyba by cię ucieszyło gdybyś nagle przeczytał ze mnie ''spałowano''
co byś tu pisał?


Jak tak czytam Twoje posty, to czasami odnoszę wrażenie, że jedyną osobą która by się z tego ucieszyła, to byłbyś Ty sam :D
Bo tyle lat czekania z walizką w szafie nie poszło na marne ;)


w życiu nie dostałem ''pałą''
z czego teraz miałbym się cieszyć?

to raczej tragicznie by wyglądało by w wywalczonej ''demokracji'' dostać ''pałą''...;)

spakowanej walizki nie trzymam w szafie...
w szafie mam akta z ''hakami''...to jak ''szafa Lesiaka''...to jak szafa mckwacza...

ta walizka o której wspominasz stoi przy drzwiach bym zdążył ją złapać ...

bo to wiesz-kiedy przyjdą nocą ,kolbami w drzwi załomocą ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza