Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe obostrzenia od soboty
22258
#Horus nieaktywny
23 października 2020r. o 16:11
~~Złotawordzawy Jabłoń napisał(a):
Horus napisał(a): przypomnę ci też jeszcze jedno- kiedy Polska wchodziła do Unii ja pisałem coś takiego...

wszystko świetnie ale by wam unia nie odbiła się kiedyś ''czkawką''

teraz wielu ma ''czkawkę '' ...:]

a ja nie...


Kłamczuh :). Portal powstał 17 maja 2004r. a Polska wstąpiła do UE 01.05.2004r.



Pannazdzieckiem 13 ........... o 22:12

Postów: 12759

No Każdy może się pomylić. Myśmy, Stefan :) , pomyliliśmy się wspierając Zimnego Lecha i Kwacha, nie mówiąc o Bolku. Tylko Papuga się nie pomylił z eurokołchozem.


ja nie cierpię na zaburzenia pamięci...wiem co piszę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 października 2020r. o 16:13
Horus napisał(a):
mam rację ...zwalczali kiboli i narodowców ale nie do końca im się udało a szkoda...

dzisiaj kibice boją się iść z dziećmi na mecz bo w powietrzu często latają butelki i race...
boją się niekiedy iść w jakimś pochodzie bo kiedy idą w takim nie po myśli ''narodowcom'' lecą w ich stronę kamienie...

Kiedy byłeś na meczu, gdzie latały butelki?? - konkretny przykład proszę !!
Kiedy szedłeś w jakimś pochodzie, gdzie "narodowcy" obrzucali kogoś kamieniami?? Konkretny przykład proszę !! Przeczytasz coś z okopresów i już masz "wyrobione" zdanie!!
Oburzasz się na forum, ze policja za mało lała pałami: kiboli, narodowców, księży .... (tu wstaw kogo jeszcze nienawidzisz). I jeszcze wyrażasz żal, że za mało dostali.
Ale jednocześnie płaczesz na tym samym forum, że TA SAMA policja stosuje te same "hitlerowskie" metody wobec protestujących kobiet, osób LGBT ... (tu wstaw osoby, które "akceptujesz).
"Wspaniała" filozofia Kalego ;) Każdy moze być do kogoś uprzedzony, ale tylko "chory na głowę" będzie się cieszył ,,że kogoś policja leje pałami. Tylko dlatego, ze ich nie lubisz.
Jeszcze obrazek, ale nie liczę że go zrozumiesz ;)
A może zrozumiesz, jak następnym razem ty dostaniesz pałą przez pusty łeb ;)
[img=1603462150_z6jp4j8.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Jabłoń niezalogowany
23 października 2020r. o 16:18
Horus napisał(a):
~~Złotawordzawy Jabłoń napisał(a):
Horus napisał(a): przypomnę ci też jeszcze jedno- kiedy Polska wchodziła do Unii ja pisałem coś takiego...

wszystko świetnie ale by wam unia nie odbiła się kiedyś ''czkawką''

teraz wielu ma ''czkawkę '' ...:]

a ja nie...


Kłamczuh :). Portal powstał 17 maja 2004r. a Polska wstąpiła do UE 01.05.2004r.



Pannazdzieckiem 13 ........... o 22:12

Postów: 12759

No Każdy może się pomylić. Myśmy, Stefan :) , pomyliliśmy się wspierając Zimnego Lecha i Kwacha, nie mówiąc o Bolku. Tylko Papuga się nie pomylił z eurokołchozem.


ja nie cierpię na zaburzenia pamięci...wiem co piszę ...


No i co hcesz pokazać ta wklejką ? Co mnie obchodzi jakiś wpis Pannyzdzieckiem ? Raptem to ałtorytet dla ciebie ?

Jak mogłeś pisać kiedy wstępowaliśmy do UE jak jeszcze wtedy ten portal nie istniał kłamczuhu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2020r. o 16:34
Na stadionach były zadymy i są to fakt niezaprzeczalny , ja pisząc o zwalczaniu wyraźnie odniosłem się do Marszu Niepodległości .
Nie Januszu nie jestem niewolnikiem eurokołchozu , twierdzę jak Merkel że na pierwszym miejscu są interesy mojego kraju .
Niewolnicy z PO i Lewicy podnoszą łapy tak jak nakazują im brukselscy urzędasy .
Tak chciałbym aby wszystkie kraje były współwłaścicielami i równoprawnymi partnerami w UE .
Jesteś w stanie mi powiedzieć kto Polacy czy Niemcy więcej zyskują na płynących do nas dotacjach , czy to nie liberałowie zlikwidowali nasz przemysł , rolnicy kupują w większości maszyny i ciągniki z Niemiec , nowe też nie są nasze , jakie firmy budowały nasze autostrady , drogi .
Ja uważam że nie po to zrzuciliśmy jarzmo radzieckie aby nałożyć inne .
Zakończenie Twojego postu gdzie piszesz o czkawce całkowicie nie pasuje do tego co napisałeś wcześniej .
Wygląda na to że kiedyś miałeś rację ostrzegając - cytuję - wszystko świetnie ale by wam unia nie odbiła się kiedyś ''czkawką''

teraz wielu ma ''czkawkę '' Ty nie masz .

Ja też nie mam czkawki nie głosowałem w referendum .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 października 2020r. o 16:41
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
mam rację ...zwalczali kiboli i narodowców ale nie do końca im się udało a szkoda...

dzisiaj kibice boją się iść z dziećmi na mecz bo w powietrzu często latają butelki i race...
boją się niekiedy iść w jakimś pochodzie bo kiedy idą w takim nie po myśli ''narodowcom'' lecą w ich stronę kamienie...

Kiedy byłeś na meczu, gdzie latały butelki?? - konkretny przykład proszę !!
Kiedy szedłeś w jakimś pochodzie, gdzie "narodowcy" obrzucali kogoś kamieniami?? Konkretny przykład proszę !! Przeczytasz coś z okopresów i już masz "wyrobione" zdanie!!
Oburzasz się na forum, ze policja za mało lała pałami: kiboli, narodowców, księży .... (tu wstaw kogo jeszcze nienawidzisz). I jeszcze wyrażasz żal, że za mało dostali.
Ale jednocześnie płaczesz na tym samym forum, że TA SAMA policja stosuje te same "hitlerowskie" metody wobec protestujących kobiet, osób LGBT ... (tu wstaw osoby, które "akceptujesz).


na mecze nie chodzę bo nigdy mnie nie interesowało kopanie ''gały''
na marsze nie chodzę bo żaden marsz w tym grajdole nie był organizowany...

nie latały butelki powiadasz? czy aby na pewno? a wyrywane ławki?
a czym został zraniony chyba Rossi na polskim stadionie?...dlaczego odpalane są ZAKAZANE race?

OKO.PRESS pisze o tym bo jest niezależne ...a co ty czytasz?...wstydzisz się o tym napisać?...śmiało ''strusiu'' ;)

jasne że się oburzam że za mało was ''pałowano'' bo nadal jesteście zagrożeniem dla normalnego społeczeństwa...

i skończ te swoje ''pierdy'' że kogoś tam ''nienawidzę''...owszem nie toleruję zachowań księży i tej ''chamskiej hołoty'' pomeczowej robiącej nawet ''ustawki''

protestujące przeciwko wam kobiety kopaliście i szarpaliście ...nie było reakcji policji...

jakbyście raz ,drugi dostali prawdziwy ''wpier...l'' od Policji szybciutko byście przysiedli na obitych dupskach...

na obrazek -obrazkiem ...ale i tak tego nie zrozumiesz...:][img=1603463775_kp1xo86.jpg]



Dopisane 23.10.2020r. o godz. 16:41:

~~Złotawordzawy Jabłoń napisał(a):
Horus napisał(a):
~~Złotawordzawy Jabłoń napisał(a):
Horus napisał(a): przypomnę ci też jeszcze jedno- kiedy Polska wchodziła do Unii ja pisałem coś takiego...

wszystko świetnie ale by wam unia nie odbiła się kiedyś ''czkawką''

teraz wielu ma ''czkawkę '' ...:]

a ja nie...


Kłamczuh :). Portal powstał 17 maja 2004r. a Polska wstąpiła do UE 01.05.2004r.



Pannazdzieckiem 13 ........... o 22:12

Postów: 12759

No Każdy może się pomylić. Myśmy, Stefan :) , pomyliliśmy się wspierając Zimnego Lecha i Kwacha, nie mówiąc o Bolku. Tylko Papuga się nie pomylił z eurokołchozem.


ja nie cierpię na zaburzenia pamięci...wiem co piszę ...


No i co hcesz pokazać ta wklejką ? Co mnie obchodzi jakiś wpis Pannyzdzieckiem ? Raptem to ałtorytet dla ciebie ?

Jak mogłeś pisać kiedy wstępowaliśmy do UE jak jeszcze wtedy ten portal nie istniał kłamczuhu ?


to był wpis z czasów kiedy panował ''huraoptymizm''
prawie wszyscy piali z zachwytu ...

jak masz z tym problem sprawdź sobie historię forum ...dojdziesz może nawet do dat...;)

nie mam tu autorytetów ...zwłaszcza takich ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Omieg niezalogowany
23 października 2020r. o 16:41
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
mam rację ...zwalczali kiboli i narodowców ale nie do końca im się udało a szkoda...

dzisiaj kibice boją się iść z dziećmi na mecz bo w powietrzu często latają butelki i race...
boją się niekiedy iść w jakimś pochodzie bo kiedy idą w takim nie po myśli ''narodowcom'' lecą w ich stronę kamienie...

Kiedy byłeś na meczu, gdzie latały butelki?? - konkretny przykład proszę !!
Kiedy szedłeś w jakimś pochodzie, gdzie "narodowcy" obrzucali kogoś kamieniami?? Konkretny przykład proszę !! Przeczytasz coś z okopresów i już masz "wyrobione" zdanie!!
Oburzasz się na forum, ze policja za mało lała pałami: kiboli, narodowców, księży .... (tu wstaw kogo jeszcze nienawidzisz). I jeszcze wyrażasz żal, że za mało dostali.
Ale jednocześnie płaczesz na tym samym forum, że TA SAMA policja stosuje te same "hitlerowskie" metody wobec protestujących kobiet, osób LGBT ... (tu wstaw osoby, które "akceptujesz).
"Wspaniała" filozofia Kalego ;) Każdy moze być do kogoś uprzedzony, ale tylko "chory na głowę" będzie się cieszył ,,że kogoś policja leje pałami. Tylko dlatego, ze ich nie lubisz.
Jeszcze obrazek, ale nie liczę że go zrozumiesz ;)
A może zrozumiesz, jak następnym razem ty dostaniesz pałą przez pusty łeb ;)
[img=1603462150_z6jp4j8.jpg]


Qwax? Gdyby było, jak na feisie dostałbyć ode mnie serducho ;):):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Omieg niezalogowany
23 października 2020r. o 16:43
Bernard napisał(a):
~Brązowoszary Tojeść napisał(a): Wczoraj milicja użyła gazu wobec kobiet.


I ograniczenie spotkań do 5 osób da im większe możliwości pacyfikowania kolejnych protestów.


Nie siej kochaniutki defetyzmu. Może poszczekasz, i zaczniesz wyć, jak lewaki w Warszawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Omieg niezalogowany
23 października 2020r. o 16:47
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
mam rację ...zwalczali kiboli i narodowców ale nie do końca im się udało a szkoda...

dzisiaj kibice boją się iść z dziećmi na mecz bo w powietrzu często latają butelki i race...
boją się niekiedy iść w jakimś pochodzie bo kiedy idą w takim nie po myśli ''narodowcom'' lecą w ich stronę kamienie...

Kiedy byłeś na meczu, gdzie latały butelki?? - konkretny przykład proszę !!
Kiedy szedłeś w jakimś pochodzie, gdzie "narodowcy" obrzucali kogoś kamieniami?? Konkretny przykład proszę !! Przeczytasz coś z okopresów i już masz "wyrobione" zdanie!!
Oburzasz się na forum, ze policja za mało lała pałami: kiboli, narodowców, księży .... (tu wstaw kogo jeszcze nienawidzisz). I jeszcze wyrażasz żal, że za mało dostali.
Ale jednocześnie płaczesz na tym samym forum, że TA SAMA policja stosuje te same "hitlerowskie" metody wobec protestujących kobiet, osób LGBT ... (tu wstaw osoby, które "akceptujesz).


na mecze nie chodzę bo nigdy mnie nie interesowało kopanie ''gały''
na marsze nie chodzę bo żaden marsz w tym grajdole nie był organizowany...

nie latały butelki powiadasz? czy aby na pewno? a wyrywane ławki?
a czym został zraniony chyba Rossi na polskim stadionie?...dlaczego odpalane są ZAKAZANE race?

OKO.PRESS pisze o tym bo jest niezależne ...a co ty czytasz?...wstydzisz się o tym napisać?...śmiało ''strusiu'' ;)

jasne że się oburzam że za mało was ''pałowano'' bo nadal jesteście zagrożeniem dla normalnego społeczeństwa...

i skończ te swoje ''pierdy'' że kogoś tam ''nienawidzę''...owszem nie toleruję zachowań księży i tej ''chamskiej hołoty'' pomeczowej robiącej nawet ''ustawki''

protestujące przeciwko wam kobiety kopaliście i szarpaliście ...nie było reakcji policji...

jakbyście raz ,drugi dostali prawdziwy ''wpier...l'' od Policji szybciutko byście przysiedli na obitych dupskach...

na obrazek -obrazkiem ...ale i tak tego nie zrozumiesz...:][img=1603463775_kp1xo86.jpg]Dopisane 23.10.2020r. o godz. 16:41:
~~Złotawordzawy Jabłoń napisał(a):
Horus napisał(a):
~~Złotawordzawy Jabłoń napisał(a):
Horus napisał(a): przypomnę ci też jeszcze jedno- kiedy Polska wchodziła do Unii ja pisałem coś takiego...

wszystko świetnie ale by wam unia nie odbiła się kiedyś ''czkawką''

teraz wielu ma ''czkawkę '' ...:]

a ja nie...


Kłamczuh :). Portal powstał 17 maja 2004r. a Polska wstąpiła do UE 01.05.2004r.



Pannazdzieckiem 13 ........... o 22:12

Postów: 12759

No Każdy może się pomylić. Myśmy, Stefan :) , pomyliliśmy się wspierając Zimnego Lecha i Kwacha, nie mówiąc o Bolku. Tylko Papuga się nie pomylił z eurokołchozem.


ja nie cierpię na zaburzenia pamięci...wiem co piszę ...


No i co hcesz pokazać ta wklejką ? Co mnie obchodzi jakiś wpis Pannyzdzieckiem ? Raptem to ałtorytet dla ciebie ?

Jak mogłeś pisać kiedy wstępowaliśmy do UE jak jeszcze wtedy ten portal nie istniał kłamczuhu ?


to był wpis z czasów kiedy panował ''huraoptymizm''
prawie wszyscy piali z zachwytu ...

jak masz z tym problem sprawdź sobie historię forum ...dojdziesz może nawet do dat...;)

nie mam tu autorytetów ...zwłaszcza takich ...:]


Biedaku zapomniałeś, jak się cytuje? Do szkoły było pod góreczkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.