Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziś o 16 kolejny protest
~Czerwonozłota Begonia 26 kwietnia 2021r. o 18:38
Patrzę w prawo, patrzę w lewo i prosto patrzę i nie widzę twojego mózgu, nie ma niczego!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoniebieski Szczawik 27 kwietnia 2021r. o 5:59
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-kopertowe-nik-ma-dowody-by-postawic-premiera-przed-trybunalem-stanu/wbmxm0h


Trybunał stanu czeka !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowofioletowa Aralia 1 maja 2021r. o 5:40
:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlecznobiały Starzec 1 maja 2021r. o 8:09
Nudne te protesty dziadersów i nie spełnionych lokalnych polityków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Dalia 1 maja 2021r. o 11:54
Ikonowicz mocno o Lempart

Tymczasem kandydat Lewicy na Rzecznika Praw Obywatelskich Piotr Ikonowicz postanowił skomentował zachowanie liderki Strajku Kobiet. Podczas rozmowy z Janem Śpiewakiem w internetowym programie "Lewy do lewego" porównał zachowanie Lempart do terrorystów.

– Większość kobiet, tych które wyszły na ulice, z całą pewnością życzy sobie, by te pieniądze do Polski wpłynęły –zaczął Ikonowicz.

– Zadajemy sobie pytanie, jakim cudem osoba o takich poglądach i tupecie, bo ona stawia warunki jak jakiś terrorysta, "za chwilę wysadzę waszą siedzibę"... Wszyscy się rozglądają gdzie pani Lempart z granatnikiem, bo takie ultimatum brzmi przerażająco, ale raczej śmiesznie – powiedział lewicowy działacz.

W dalszej części swojej wypowiedzi Ikonowicz użył zaskakującego porównania.

– Mechanizm jaki uczynił taką osobę twarzą Strajku Kobiet jest bardzo tajemniczy, ale wierzę, że ruchy masowe potrafią, jak psy potrafią otrząsnąć się z pcheł, tak ruchy potrafią otrząsać się z takich fałszywych proroków – powiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Kielichowiec 1 maja 2021r. o 16:21
Lempart daje 24 godz., Następnie podwaja stawkę do 48 godz. Wkracza Szczerba i wprost masakruje "Agencję Bezpieczeństwa Narodowego", której to nie ma. Ostatecznie Lempart otrzymuje 12 gwiazdek,***** *******.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Cytryniec 3 maja 2021r. o 6:21
"Polski chargé d’affaires Antoni Wręga napisał do Czechów aby nie ułatwiać Polkom zabiegów aborcyjnych.

Czeski MZ odpisał, że prawo obowiązujące w jego kraju dopuszcza aborcje dla osób z UE bez względu na powód do 12 tygodnia oraz ze względów medycznych do 24 tygodnia"

a teraz kochane 'talibanowe pis_da' pocałujcie "Misia w doopę"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielona Języczka 3 maja 2021r. o 11:19
Celestynowy Cytryniec, w Czechach tez około 30 proc. ludzi, którzy zmarli w szpitalu, chowane jest na koszt państwa bo rodzina ma w dooopie. Taki to kraj. A kwiatków mają jeszcze więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.