Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziś o 16 kolejny protest
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 października 2020r. o 12:53
Myślę sobie Lucjanie , że te prawdziwe Kobiety nie będą protestowały przeciwko s dziwny czlowiek iałym przepisom tzw. trybunału.

Prawdziwe Kobiety dbają o życie i nie potrzebują wytycznych . Ale żeby być prawdziwą Kobietą to beczkę soli trzeba zjeść i po wqurwiać się na narodzone :D

Moja Córcia właśnie przechodzi ten proces ... wqurwia się na me Wnuczęta :D

... a chciała kiedyś zostać czarownicą :D

Pozorantki z czarnymi parasolami mogą się skrobać ile tylko chcą . Wolny wybór . Ale jest Istota , która to wszystko liczy ... każdy atom :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1162
japimacho
26 października 2020r. o 12:57
A ja radzę wszystkim protestującym wsłuchać się w jedyne mądre słowa tej pani:


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rącznik niezalogowany
26 października 2020r. o 13:01
Mniej ochoczo dawac dupy a problemu mniej bedzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 października 2020r. o 13:13
japimacho napisał(a): A ja radzę wszystkim protestującym wsłuchać się w jedyne mądre słowa tej pani:




:D Piona Japimaczo :) Dość dyktatury Kobiet !! :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Kolczurka niezalogowany
26 października 2020r. o 13:18
Za 3 lata będzie Aborcja Na Życzenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawozielona Naparstnica niezalogowany
26 października 2020r. o 13:23
Hitlerowcy też mordowali dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Zimowit niezalogowany
26 października 2020r. o 13:25
~Brunatnoszary Wilec napisał(a): Tylko protesty w kościołach przyniosą efekt.
Księża weszli w politykę i nasze życie nie proszeni.
My wejdziemy nie proszeni do kościołów.

symbioza kościoła z PiSem to katastrofa


Typowo bolszewickie podejście. Zbudować Nowy Lepszy Świat.
Młodzi gniewni, co gorsza po szkole bez historii w podstawie programowej, mają prawo nie wiedzieć że w tej ideologii najpierw jest fala burzenie i niszczenia starego porządku.
I ofiary. Mnóstwo ofiar na gilotynie, na szubienicy, w gułagach, od kuli nagana...
I morze krwi...
No i oczywiście w programie obowiązkowym: burzenie/palenie kościołów i eksterminacja duchownych.
I wszechobecny terror; fizyczny i psychiczny
Młodzi gniewni "nie idźcie tą drogą"
Nie burzcie kościołów. Załóżcie swoje. I wygrajcie wybory...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Tojeść niezalogowany
26 października 2020r. o 13:48
~~Kalinowykardynalska Acidantera napisał(a):
~~Zielonobiała Choina napisał(a): A ja cały czas wiedziałem i mówiłem że w tym chorym kraju tylko KOBIETY noszą spodnie. Brawo Panie zróbcie w tym zaściankowie zwaną Polską porządek. Czas obudzić co nie których i pogonić tą hołotę.



Jak wojna to będą ofiary, kacza mafia się wali, ... boją się dziady !!!!! Tysiące policjantów go chroni, cyrk !!!!

A Tuska kto bronił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego