Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DTVP Tuba propagandowa PiS

14240
M21W2
27 października 2020r. o 20:20
~~Granatowy Szarłat napisał(a): bo wtedy byłby lament że konfederatów pałują


Wyraźnie napisałem kto zaatakował , lament i donosy do UE byłby bo spałowano totalnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2020r. o 20:24
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): brakuje ci Swiety?...śmigaj do Wiery...

zabierz te swoje słynne dwie dychy ....:]

a co tam u twojej przyjaciółki z rampy...
czyżbyś z nią ''obcował'' bo ostatnio była jakaś poobdzierana na ''licu'' :]


Śledzisz mnie bogu ? Jak miło . Wreszcie jestem w centrum zainteresowania , jak rasowy celebryta . Może powinieneś zostać paparadzci zamiast bełtać betoniarą :D

Zakoduj w Twym swoim ipeenku , Lenka miała na imię , nie Swieta , nie Wera .

A czemuś to nie spytał " mojej przyjaciółki " dlaczego taka poobdzierana ? Miał byś o czym pisać jeszcze przez sto lat :D

Ale skoro mnie śledzisz , to czemu nie podejdziesz dać mi w pysk ?

I kto tu jest tchórzem ?

ja cię ''sśedzę'' głom.bie?
przejrzyj temat kmiocie i jak ci wóda jeszcze oczu nie przesłoniła dojrzysz kto tu pierwszy wspomniał o drugim...

ty w centrum ''zainteresowania''?
czyjego?...mojego?
facet ... kiedy do mnie nie piszesz ja cie nawet jednym słowem nie tyknę...
po co ruszać coś co tylko fetor po sobie zostawia?

ja ta prostytutka miała na imię?...Jekaterina?
czemu nie zapytałem twojej ''przyjaciólki''

bo brzydziłem się ...jak tobą ...

ja tobie w ''pysk''?
bije cię własna głupota i bieda...po co ja mam to robić?
w ''pysk'' to już raz dostałeś w sądzie...

i sąd jest od tego by takich jak ty lać po ''pysku''


to ty kmiocie straszysz mnie tu jak nie sobą to synciem...

właśnie ...zaniosłeś mu dropsa jakiegoś ?
a może on lubi chipsy?...może jutro mu kupię

ciebie na to nie stać bo wolisz chlać degeneracie ...:]


Dopisane 27.10.2020r. o godz. 20:24:

Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a):
Dyskutuję sobie tu miło z Lucjanem , a buc , jak zwykle wpie. .. r... dala się między wódę a zakąske .


ty miło sobie z nim dyskutujesz?

to dlaczego pisałeś do niego o jako ''...e-plantatorze''?


to jest prawda o tobie ty niby ''łączący ludzi''

oszuście i łgarzu...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 20:56
M21W2 napisał(a): Piotrek wiem że nie oglądasz TV ja oglądam . Narodowcy wraz ze Stowarzyszeniem Marszu Niepodległości blokowali dostępu do Kościołów w Warszawie bojówkarzom lewackim , zostali przez nich zaatakowani obrzuceni kamieniami i butelkami doszło do walki na pięści .
Policja nie interweniowała , co Ty na to Piotr .


Stoję po stronie Narodowców , chociaż moja wiara nieco się różni od oficjalnej :)
Piewcy ateizmu Przemos , Ramajos i Papugos stoją po stronie tęczowych :D

Z butelkami w rękach :D

A Nowoczesne oddziały ZOMO już we Wrocławiu pokazały na co je stać :)

Miejmy nadzieję Lucjanie , że kiedy Morawiecki w telewizorni powie , że dla naszego bezpieczeństwa trzeba na siłę wszystkich zaszczepić na koronaświrusa , to Narodowcy pokażą " gest Kozakiewicza " :)

Ja z całą pewnością :)


Dopisane 27.10.2020r. o godz. 20:56:

O ho , Jasiu się zaś zabulgotał :D

Nic tak nie cieszy , jak Krynicę Spokoju wyprowadzić z równowagi :D

Do budy bucu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 21:05
Pannazdzieckiem napisał(a):
M21W2 napisał(a): Piotrek wiem że nie oglądasz TV ja oglądam . Narodowcy wraz ze Stowarzyszeniem Marszu Niepodległości blokowali dostępu do Kościołów w Warszawie bojówkarzom lewackim , zostali przez nich zaatakowani obrzuceni kamieniami i butelkami doszło do walki na pięści .
Policja nie interweniowała , co Ty na to Piotr .


Stoję po stronie Narodowców , chociaż moja wiara nieco się różni od oficjalnej :)
Piewcy ateizmu Przemos , Ramajos i Papugos stoją po stronie tęczowych :D

Z butelkami w rękach :D

A Nowoczesne oddziały ZOMO już we Wrocławiu pokazały na co je stać :)

Miejmy nadzieję Lucjanie , że kiedy Morawiecki w telewizorni powie , że dla naszego bezpieczeństwa trzeba na siłę wszystkich zaszczepić na koronaświrusa , to Narodowcy pokażą " gest Kozakiewicza " :)

Ja z całą pewnością :)Dopisane 27.10.2020r. o godz. 20:56:O ho , Jasiu się zaś zabulgotał :D

Nic tak nie cieszy , jak Krynicę Spokoju wyprowadzić z równowagi :D

Do budy bucu :)


Jest tak wiele zamówień na szczepionki których jeszcze nie ma tak że nie musisz się bać że Ciebie ktoś zmusi ,
dla mnie jak starczy to się zaszczepię , jak nie to trudno , razem z Tobą do piachu , co z duszyczką nie wiem .
Przykre że dla ateistów katolik to gorszy sort , musimy z tym żyć i dać im żyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2020r. o 21:17
Pannazdzieckiem napisał(a):
M21W2 napisał(a): :O ho , Jasiu się zaś zabulgotał :D

Nic tak nie cieszy , jak Krynicę Spokoju wyprowadzić z równowagi :D

Do budy bucu :)


jesteś na to za tępy...


Dopisane 27.10.2020r. o godz. 21:17:

widzisz łgarzu jak trudno jest odpowiedzieć na to o czym piszę?

i ty śmiesz dzisiaj pisać że ''miło mi się dyskutuje z Lucjanem ''

po tym co napisałeś wcześniej pierwsze co powinieneś zrobić to go przeprosić...

a ty unikasz odniesienia się do tego co sam napisałeś...
nie ma w tobie odrobiny ambicji i honoru...

i to nie jest jedyna osoba którą tu chamie obraziłeś ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 21:22
Ja się nie boję Lucjanie , szkoda mi moich wnucząt . Przyjdzie im żyć w totalitarnym świecie .

Dziękuję za dyskusję i czas jaki poświęciłeś pomimo różnicy poglądów .

Śpij dobrze Lucjanie :) .

A Ty bogu do budy :] Nie kompromituj się nieudolnym cytowaniem :]

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
27 października 2020r. o 21:57
M21W2 napisał(a):
Jest tak wiele zamówień na szczepionki których jeszcze nie ma tak że nie musisz się bać że Ciebie ktoś zmusi ,
dla mnie jak starczy to się zaszczepię , jak nie to trudno , razem z Tobą do piachu , co z duszyczką nie wiem .

A możesz jakoś rozsądnie wytłumaczyć, po co sejm uchwalił w takim razie ustawę o możliwości zasilosowania przymusu bezpośredniego m.in. wobec osób, które nie będą chciały się zaszczepić?? Można taką osobę siła zaszczepić, a wcześniej można ją np. wsadzić w kaftan bezpieczeństwa.
Bo skoro szczepionki będą dobrowolne i tylko dla chętnych, to coś mi ta ustawa "śmierdzi". Inna rzecz, że teraz mówi się tylko o demonstracjach kobiet ;)
[img=1603832092_g488p4w.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 22:15
Amen Ksawery . :) Dajmy jednak czas Lucjanowi na przeanalizowanie informacji :)
W telewizorni tego z całą pewnością nie ma :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza