Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

DTVP Tuba propagandowa PiS

22258
#Horus nieaktywny
27 października 2020r. o 19:24
fantazjuj ...

zapewne nie chce ci się szukać w tematach ale mnie to akurat nie dziwi...
wolisz swoje brednie...
bywam u różnych obecnych tu forumowiczów i jakoś nikt nie wnosi pretensji o to czy tamto...

a tu nagle ty...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 19:30
Krwawnik przeczytaj co napisałem :

Oby nigdy więcej . OBY NIGDY WIĘCEJ .

LUBIĘ PIS , czy coś takiego , Ty pewnie nie lubisz .

Co TY odczytałeś ?.

Twojego wpisu nie skomentuję , musiałbym być tak "mądry " jak Ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
27 października 2020r. o 19:36
M21W2 napisał(a): Krwawnik przeczytaj co napisałem :

Oby nigdy więcej . OBY NIGDY WIĘCEJ .

LUBIĘ PIS , czy coś takiego , Ty pewnie nie lubisz .

Co TY odczytałeś ?.

Twojego wpisu nie skomentuję , musiałbym być tak "mądry " jak Ty .

Trolu to nie wmawiaj mi że ja tęsknię za powrotem tamtych czasów .Tobie dużo bliżej do komuchów jak mi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 19:51
Pannazdzieckiem napisał(a): Lucjanie , o to właśnie chodzi , że nowi siepacze aż palą się do pałowania. Obojętnym jest kogo mają pałować . To mogą być ci z flagą narodową na plerach , w maseczkach , albo bez . Tradycja ZOMO ma zostać utrzymana :D

Nie wiem , czy wiesz , ale w sieci krąży taki demot , jak Bolek Wałęsa , legendarny przywódca Solidarności w zwartym szeregu przeciwko Twoim rówieśnikom ... na niebiesko :D Dzisiaj pałkarze ubierają się na czarno , bo tak modnie i wygodnie i pały też mają czarne :D

Do prawdy , ciekawe czasy . Oby historia się nie powtórzyła.


Dobrze że wiem że komunę i siepaczy Kiszczaka nie pamiętasz , zasłaniałeś się tym że byłeś za młody .
Poniosła Ciebie fantazja , wiem że to lubisz - fantazjuj dalej .



Dopisane 27.10.2020r. o godz. 19:48:

~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
M21W2 napisał(a): Krwawnik przeczytaj co napisałem :

Oby nigdy więcej . OBY NIGDY WIĘCEJ .

LUBIĘ PIS , czy coś takiego , Ty pewnie nie lubisz .

Co TY odczytałeś ?.

Twojego wpisu nie skomentuję , musiałbym być tak "mądry " jak Ty .

Trolu to nie wmawiaj mi że ja tęsknię za powrotem tamtych czasów .Tobie dużo bliżej do komuchów jak mi .


Udowodnij że piszesz prawdę , ja mam legitymację działacza opozycji antykomunistycznej chętnie Tobie pokaże .
Pluj dalej jadem , piękny i młody człowieczku .
Dobrej nocy życzę .


Dopisane 27.10.2020r. o godz. 19:51:

P.S. Piotrek z tą fantazją nie umawiałem się z Januszem , zbieg okoliczności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 20:06
Horus napisał(a): brakuje ci Swiety?...śmigaj do Wiery...

zabierz te swoje słynne dwie dychy ....:]

a co tam u twojej przyjaciółki z rampy...
czyżbyś z nią ''obcował'' bo ostatnio była jakaś poobdzierana na ''licu'' :]


Śledzisz mnie bogu ? Jak miło . Wreszcie jestem w centrum zainteresowania , jak rasowy celebryta . Może powinieneś zostać paparadzci zamiast bełtać betoniarą :D

Zakoduj w Twym swoim ipeenku , Lenka miała na imię , nie Swieta , nie Wera .

A czemuś to nie spytał " mojej przyjaciółki " dlaczego taka poobdzierana ? Miał byś o czym pisać jeszcze przez sto lat :D

Ale skoro mnie śledzisz , to czemu nie podejdziesz dać mi w pysk ?

I kto tu jest tchórzem ?

Dyskutuję sobie tu miło z Lucjanem , a buc , jak zwykle wpie. .. r... dala się między wódę a zakąske . Wszędzie Cie pełno bogu , czy Ty na prawdę nie masz przyjaciół w realu ?


Dopisane 27.10.2020r. o godz. 20:06:

Lucjanie trzynastego grudnia roku pamiętnego kiedy Kolega Wron zlikwidował Teleranek , fakt gówniarzem byłem , ale pamiętam poniedziałek kiedy to do Jeleniej Góry do szkoły zawodowej pojechałem , a tam ZOMO na straży ludowej demokracji :D

Miejmy nadzieję , że dzisiaj przy okazji stanu wyjątkowego związanego z koronaświrusem nikt nie ucierpi . Bolkowi jak raz internowanie pasowało , tyle wódy z Kiszczakiem i Michnikiem co wypił , ... aż mu zazdroszczę :D Bo nie wiem , czy wiesz Lucjanie , ale w hameryce istnieją już obozy FEMA dla szczepionych i do szczepienia ... ale to ... być może tylko teoria spiskowa :]

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 20:07
Piotrek wiem że nie oglądasz TV ja oglądam . Narodowcy wraz ze Stowarzyszeniem Marszu Niepodległości blokowali dostępu do Kościołów w Warszawie bojówkarzom lewackim , zostali przez nich zaatakowani obrzuceni kamieniami i butelkami doszło do walki na pięści .
Policja nie interweniowała , co Ty na to Piotr .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Szarłat niezalogowany
27 października 2020r. o 20:11
bo wtedy byłby lament że konfederatów pałują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
27 października 2020r. o 20:15
Wczoraj. Kościół św. Aleksandra- Warszawa;


[img=1603825928_5m02pmo.jpg]

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie