Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

DTVP Tuba propagandowa PiS

14240
M21W2
27 października 2020r. o 18:56
~~Malinowy Krwawnik napisał(a): Kilkanaście minut temu włączyłem telewizor i ze zdumienia aż przecierałem oczy przemawia Kaczyński niczym Jaruzelski po wprowadzeniu Stanu Wojennego .Wypisz wymaluj był to powrót do PRL i komuny .Kaczyński jako minister bezpieczeństwa zamiast mówić ,że Policja musi działać to nagabuje jakieś nieznane organizacje do zaprowadzenia porządku .Dzisiaj rano widziałem w oczach Kaczyńskiego strach i przerażenie jak podeszła grupka posłanek do niego, strasznie był wystraszony ale jak rzucili się butleriery i zasłonili go swoimi ciałami rozpromieniał .


Czyżby tęsknota za PRL i komuną strasznie ci doskwiera , tęsknisz za widokiem siepaczy Jaruzelskiego i Kiszczaka .
Obejrzyj filmik .
&t=172s
Oby nigdy więcej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 18:57
... to kiedy druga tura VENDETY Głupia Papugo ? . Czy dalej z za klawiaturki będziesz czochrał Pannę . Czochraj , czochraj , Panna , jak stara kocica lubi być głaskana :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2020r. o 19:06
brakuje ci Swiety?...śmigaj do Wiery...

zabierz te swoje słynne dwie dychy ....:]

a co tam u twojej przyjaciółki z rampy...
czyżbyś z nią ''obcował'' bo ostatnio była jakaś poobdzierana na ''licu'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 19:07
~~Malinowy Krwawnik , przykro mi że ci nie pomogłem , rzadko się zdarza że to co wklejam nie kończy się ty - wystąpił błąd -- itd .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 19:11
Lucjanie , o to właśnie chodzi , że nowi siepacze aż palą się do pałowania. Obojętnym jest kogo mają pałować . To mogą być ci z flagą narodową na plerach , w maseczkach , albo bez . Tradycja ZOMO ma zostać utrzymana :D

Nie wiem , czy wiesz , ale w sieci krąży taki demot , jak Bolek Wałęsa , legendarny przywódca Solidarności w zwartym szeregu przeciwko Twoim rówieśnikom ... na niebiesko :D Dzisiaj pałkarze ubierają się na czarno , bo tak modnie i wygodnie i pały też mają czarne :D

Do prawdy , ciekawe czasy . Oby historia się nie powtórzyła.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
27 października 2020r. o 19:11
M21W2 napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a): Kilkanaście minut temu włączyłem telewizor i ze zdumienia aż przecierałem oczy przemawia Kaczyński niczym Jaruzelski po wprowadzeniu Stanu Wojennego .Wypisz wymaluj był to powrót do PRL i komuny .Kaczyński jako minister bezpieczeństwa zamiast mówić ,że Policja musi działać to nagabuje jakieś nieznane organizacje do zaprowadzenia porządku .Dzisiaj rano widziałem w oczach Kaczyńskiego strach i przerażenie jak podeszła grupka posłanek do niego, strasznie był wystraszony ale jak rzucili się butleriery i zasłonili go swoimi ciałami rozpromieniał .


Czyżby tęsknota za PRL i komuną strasznie ci doskwiera , tęsknisz za widokiem siepaczy Jaruzelskiego i Kiszczaka .
Obejrzyj filmik .

&t=172s
Oby nigdy więcej .

Myślałem ,że jesteś trochę mądrzejszy to ty chyba tęsknisz za powtórką z rozrywki może dadzą ci następny medal .Jeśli jesteś taki mądry to czy możesz mi przeliterować co jest napisane na transparencie twojego brata ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2020r. o 19:12
PanM napisał(a):
Horus napisał(a): jego ''dorobek'' to taki że zostawił ci rozbabraną w pewnym sensie robotę ,dostał kilka złotych i ...tyle go widziałeś...hahaha

kto musiał po nim kończyć?

życie mu uratowałeś tym Seatem bo dzisiaj by narzędzia taczką woził...
zresztą po dzisiejszym wyglądzie tego autka przypuszczam że niedługo załatwi sobie taki ''złomiarski'' wózeczek bo auto to jednak koszta a skąd je brać jak wszystko idzie na ''przelew''?...:]

podzielasz moje zdanie?
nie odpowiadaj ...wiem ...:]


Janusz , szanuję Cię ale przypominam . To co słyszałeś w moim domu musi w nim pozostać . Bez względu kogo dotyczy


nie musisz mi nic przypominać Przemku...
nic z naszych rozmów nie pojawi się na forum...

piszę tylko to co już było wcześniej tu opisywane przez samego ''zainteresowanego''
czyż sam nie pisał o tym ?
nie pisał o Seacie?

Przemku ...ja wiem co piszę ...;)
mnie nie ponoszą emocje...mną nie kierują ''pijackie wizje''...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Sosna niezalogowany
27 października 2020r. o 19:14
O niedokończonym remoncie u Przemka to już ty sam wypaplałeś. Wpuścić cię do domu to jak wpuścić przekupkę z targu :D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima