Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

DTVP Tuba propagandowa PiS

14240
M21W2
27 października 2020r. o 14:02
Panna - Piotrze , mało jest tematów poruszanych na forum z którymi bym się z Toba zgodził .
Władza ma cztery lata aby się sprawdzić , PiS w 2023 może wylecieć jak Ryży z Jego PO .
Wyczuła to lewica i gra nastrojami społecznymi , mieliśmy postkomunistycznych Premierów , kolej na następnego , Czarzastego lub z młodszego pokolenia np .Szyling-Wielgus .
Już raz nie potrafiłeś mi odpowiedzieć - jak nie PiS to kto ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 14:17
~~Granatowy Szarłat napisał(a): panna ,a kto Tobą manipuluje ?

a,zapomniałem AŁTOTORYTETY (celowo)

i te Twoje teorie spiskowe.


Mam sześć Autorytetów , Kieżun , Michalkiewicz , Zięba , Nacht , Jaśkowski i Czerniak . Dwaj ostatni to lekarze . Oni mną manipulują . Są przeciwnikami bezmyślnych szczepień co w dobie koronaświrusa może mieć ogromne znaczenie.

Ponieważ od lat zastanawiam się dlaczego Stwórca pozwala na to sku... rwy ... syństwo , jakie nas otacza , to dochodzę do wniosku , że to właśnie każdy INTELEKT powinien sobie wybrać mądrzejszych od siebie. Ja podobnie jak Lucjan korzystam z własnego Umysłu i wolnego wyboru wśród dostępnych autorytetów :)


Dopisane 27.10.2020r. o godz. 14:17:

M21W2 napisał(a): Panna - Piotrze , mało jest tematów poruszanych na forum z którymi bym się z Toba zgodził .
Władza ma cztery lata aby się sprawdzić , PiS w 2023 może wylecieć jak Ryży z Jego PO .
Wyczuła to lewica i gra nastrojami społecznymi , mieliśmy postkomunistycznych Premierów , kolej na następnego , Czarzastego lub z młodszego pokolenia np .Szyling-Wielgus .
Już raz nie potrafiłeś mi odpowiedzieć - jak nie PiS to kto ? .


Nikt Lucjanie. Jakiś czas temu stawiałem na Konfederację , ale Korwin i Braun pogonili Czerniaka , a ten młot Winnicki otwarcie nawołuje do rozdania polskich złóż naturalnych. Bosy założył maseczkę , a Sośnierz się tylko wydurnia.

Nie ma na kogo głosować Lucjanie ... niestety

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
27 października 2020r. o 14:25
M21W2 napisał(a): Piotrze ja nie zwracam uwagi na błędy - sam je robię .
Tak myślących jak Ty jest niewielki procent , zawsze byli i są tacy co wolą płynąć pod prąd .

Dodam, że z prądem płyną tylko zdechłe ryby ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 14:36
I dorobek Trzaskowskiego :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 14:59
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Piotrze ja nie zwracam uwagi na błędy - sam je robię .
Tak myślących jak Ty jest niewielki procent , zawsze byli i są tacy co wolą płynąć pod prąd .

Dodam, że z prądem płyną tylko zdechłe ryby ;)


Przysłowie dotyczy takich jak Ty , " najmądrzejszych ."

płynąć pod prąd - buntować się przeciwko normom społecznym, zwyczajom, obyczajom; nie zgadzać się z ogólnie przyjętym zdaniem; być nonkonformistą:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Ogórecznik niezalogowany
27 października 2020r. o 15:01
ladaco napisał(a): tego na tvn też wam nie pokażą..


PiSman zareagował jak bliźniak jednojajowy Neymara :-))))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 15:08
Piotrze , liczyłeś na Konfederację , wymienieni przez Ciebie robią krecią robotę w tym ugrupowaniu , nareszcie coś co nas łączy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 15:26
M21W2 napisał(a):
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Piotrze ja nie zwracam uwagi na błędy - sam je robię .
Tak myślących jak Ty jest niewielki procent , zawsze byli i są tacy co wolą płynąć pod prąd .

Dodam, że z prądem płyną tylko zdechłe ryby ;)


Przysłowie dotyczy takich jak Ty , " najmądrzejszych ."

płynąć pod prąd - buntować się przeciwko normom społecznym, zwyczajom, obyczajom; nie zgadzać się z ogólnie przyjętym zdaniem; być nonkonformistą:



Lucjanie nie jesteśmy najmądrzejsi . Kiedy Ty się buntowałeś przeciwko normom społecznym , to nie wiedziałeś o tym , że Bolek nosi Matkę Boską w klapie dla picu. Dzisiaj w dobie Internetu dostęp do informacji ma ogromne znaczenie . Gdzieś w starych szpargałach mam pierwsze wydanie urbanowego " NIE " . Chłopaki już wtedy wiedziały , że Bolek zmieni styl i narysuje sobie napis KONSTYTUCJA na klacie i w wraz ze Sztolcmanem ( ksywa Kwaśniewski ) pójdą na wódkę ?

My się wciąż uczymy :)

Może teraz na Twych oczach rodzi się nowa Solidarność ? Nie bądź dla nas tak okrutny :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza