Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DTVP Tuba propagandowa PiS

~~Rudawobrązowy Kocanki niezalogowany
27 października 2020r. o 10:53
Nie ogladam TVPPiSjuz 5lat i dobrze mi tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
27 października 2020r. o 11:07
Każda tv to tuba propagandowa, każdy dziennikarz ma swojego szefa, który mu płaci i który ma jakieś przekonania.....
Czy myślicie że np konkurencja bolec.i .... zatrudniła by dziennikarza o poglądach prawicowych ? I utrzymywała z nim współpracę w zamian za artykuły uderzające np w LGBT?
Naiwni jesteście, kto w tych czasach jeszcze ufa tv? Gazetom , jak to tylko z każdej strony wyścig po stanowiska i kasę ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Jastrzębiec niezalogowany
27 października 2020r. o 11:44
Nie oglądam TVP wyrzuciłem z programów bo to przechodzi w kłamstwie nawet głęboki komunizm , podobnie jak te wszystkie zryte seriale których już nawet emeryci nie chcą oglądać , sztuczne bez polotu i prawdziwej gry tam nie uświadczysz a ciągnące się w nieskończoność siorbanie kawy przez Kożuchowską i inne super gwiazdy , niech Kurski sobie ogląda z Adrianem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
27 października 2020r. o 11:51
szukam Kożuchowskiej siorbiącej kawę w TVP..
[img=1603795913_hggwrer.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 12:10
Horus napisał(a): kiedyś modne było określenie ''tylko świnie siedzą w kinie''
teraz czas by coś takiego znaleźć na pisdzielców...:]

nic w tej chwili mi nie przychodzi do głowy więc...

''pis do wora a wór ...''
według uznania...zakopać ,utopić ,spalić...
tylko cholera !!!! wszystkie te sposoby zatrują środowisko...
może w kosmos?...tylko co kosmici zawinili by zsyłać na nich tą zarazę...:]


Janusz za pisdzielców uważasz polityków tej partii czy też ich wyborców oglądających TVP .
Daj ludziom prawo wyboru , nie bądź jedynie słuszną opcją .


Dopisane 27.10.2020r. o godz. 12:10:

~~Złotorudy Jastrzębiec napisał(a): Nie oglądam TVP wyrzuciłem z programów bo to przechodzi w kłamstwie nawet głęboki komunizm , podobnie jak te wszystkie zryte seriale których już nawet emeryci nie chcą oglądać , sztuczne bez polotu i prawdziwej gry tam nie uświadczysz a ciągnące się w nieskończoność siorbanie kawy przez Kożuchowską i inne super gwiazdy , niech Kurski sobie ogląda z Adrianem .


Nie oglądasz a tak dużo wiesz co tam leci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 12:12
Co one mają na pyszczkach ? Maseczkę z czwórką , czy piorunem , bo nie dowidzam Ladaco ?

Ciekawy jestem , który z socjotechników wymyślił takie zachowanie ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 12:16
Pannazdzieckiem napisał(a): Co one mają na pyszczkach ? Maseczkę z czwórką , czy piorunem , bo nie dowidzam Ladaco ?

Ciekawy jestem , który z socjotechników wymyślił takie zachowanie ?


Widziałem to na żywo nie tylko w TVP , znów wywęszyłeś spisek ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 12:20
Lucjanie , ja też nie oglądam telewizorni od czasu , jak Ryży Olsen ogłosił Zieloną Wyspę i dobrze mi z tym.

Widzę , że nie jestem odosobniony w cierpieniu braku dostępu do " informacji " :D


Dopisane 27.10.2020r. o godz. 12:20:

Oj tam od razu spisek . W pale mi się nie mieści , że kilka babek spontanicznie zakłada taką samą symbolikę na twarz. Przecież wież Lucjanie , że przyjaźń między dwiema Kobietami oznacza z reguły spisek przeciwko trzeciej :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.