Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

DTVP Tuba propagandowa PiS

14240
M21W2
27 października 2020r. o 12:30
Pannazdzieckiem napisał(a): Lucjanie , ja też nie oglądam telewizorni od czasu , jak Ryży Olsen ogłosił Zieloną Wyspę i dobrze mi z tym.

Widzę , że nie jestem odosobniony w cierpieniu braku dostępu do " informacji " :DDopisane 27.10.2020r. o godz. 12:20:Oj tam od razu spisek . W pale mi się nie mieści , że kilka babek spontanicznie zakłada taką samą symbolikę na twarz. Przecież wież Lucjanie , że przyjaźń między dwiema Kobietami oznacza z reguły spisek przeciwko trzeciej :D


Ja oglądam telewizję , czytam artykuły z Wirtualnej czy Onetu skądś trzeba czerpać informacje , zrezygnowałem ze słuchanie blogerów , i oglądania ich filmików , mam swój rozum a nawet jak są braki , wolę z tego korzystać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 12:32
W ferworze słownej potyczki popełniłem ortografa ... mea culpa :)

Zaraz wpadnie Janusz i będzie sobie łacha drzeć ze starej Panny.

Lucjanie cały ten protest to odwrócenie uwagi przeciwnika od istotnych rzeczy .

Gnoje mrożą gospodarkę ściemą koronaświrusa i żeby Naród się nie buntował podrzucają ochłap aborcji . Szczury między sobą będą się gryźć , a tzw. klasa średnia zaś dostanie po dupie. Gromadzone majątki upadną przechwycone przez rekinów fiducjarnej kasy , a wielu zasili szeregi samobójców .

No i druga kwestia na którą zwrócił uwagę Kolega Moszenki ... przymusowe szczepienia na bazie strachu :)

To nie jest teoria spiskowa Lucjanie . Nie tylko ja tak myślę .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 13:03
Piotrze ja nie zwracam uwagi na błędy - sam je robię .
Co do protestu wypowiedziałem się w temacie Protestujący dziękują bolesławieckiej policji , przeczytaj poznasz moją opinię .
Ciebie nie interesują namacalne dowody płynące z całego świata tyczące zagrożenia dla gospodarek i walki z niewidzialnym , bardzo groźnym wrogiem tylko kto co myśli oby te myśli pasowały Tobie , Twoim teoriom spiskowym .

W brukowcach czytałem o przymusowych szczepieniach , od fachowców i rządzących o tym że będą dobrowolne z zaleceniem aby osoby starsze z tego skorzystały .
Mówienie o czymś czego nie ma uważam za bezsensowne .
Tak myślących jak Ty jest niewielki procent , zawsze byli i są tacy co wolą płynąć pod prąd .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 13:29
Lucjanie , władza jest jak opium . Kto raz się przyssał do koryta , ten nie odpuści. I teraz wyobraź sobie tą całą hałastrę speców od leczenia , autorytetów z telewizorni . Powiedzą Ci co chcesz usłyszeć nie koniecznie mówiąc prawdę . Wspomniałem o Zielonej Wyspie Ryżego Olsena , pamiętasz jak ślicznie brzmiały statystyki ?

I co ? Ryży Olsen spier . dzie.lił z Zielonej Wyspy na ciepłą posadkę u Pięknej Makreli i robi za dobermana eurokołchozu. Być może po dziadku :D

Dzisiaj ścierwomedia ładują nam do głowy plandemie , bo sługusy systemu doskonale wiedzą , że zastraszone stado orwellowskich owiec kupi każdą brednie. W Polsce dziennie umiera jakieś 1200 - 1300 osób . Wypadki , samobójstwa , rak , naturalna śmierć ... czy myślisz że pięćdziesiąt osób na koronaświrusa to coś w rodzaju cholery , albo dżumy ?

Telewizornia Drogi Lucjanie jest po to , żeby manipulować Społeczeństwem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Szarłat niezalogowany
27 października 2020r. o 13:36
panna ,a kto Tobą manipuluje ?

a,zapomniałem AŁTOTORYTETY (celowo)

i te Twoje teorie spiskowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
27 października 2020r. o 13:40
macie tutaj bo tvn tego nie pokaże, a to takie sielskie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Szarłat niezalogowany
27 października 2020r. o 13:45
to co łyknęła to białko ,potrzebne do prawidłowego rozwoju organizmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
27 października 2020r. o 13:53
tego na tvn też wam nie pokażą..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.