Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

DTVP Tuba propagandowa PiS

14240
M21W2
27 października 2020r. o 15:45
Piotrek - życzę powodzenia w tworzeniu nowej solidarności .
To coś tak jak Trzaskowski ?.
Normy społeczne w PRL - dobry żart .
Jak ja się buntowałem byłem z większością .
Jak się buntujesz przeciwko walce z pandemią jesteś w zdecydowanej mniejszości , to tu potrzebna jest solidarność .
Bunt przeciwko władzy ma tylko wtedy sens jak masz alternatywne rozwiązanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Szarłat niezalogowany
27 października 2020r. o 15:48
alternatywą u panny jest

upi,,,,,,ć się w trupa,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 października 2020r. o 17:55
Pannazdzieckiem napisał(a): I dorobek Trzaskowskiego :D


Jak to jest że Ty Piotrze zawsze stawiasz na ochwaconego konia ?
Posługiwanie się cudzymi mądrościami przytępia własną.
Zanim ocenisz dorobek innych zaimponuj swoim lub przedstaw sensowną alternatywę.[img=1603817740_pbm67h7.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2020r. o 18:11
jego ''dorobek'' to taki że zostawił ci rozbabraną w pewnym sensie robotę ,dostał kilka złotych i ...tyle go widziałeś...hahaha

kto musiał po nim kończyć?

życie mu uratowałeś tym Seatem bo dzisiaj by narzędzia taczką woził...
zresztą po dzisiejszym wyglądzie tego autka przypuszczam że niedługo załatwi sobie taki ''złomiarski'' wózeczek bo auto to jednak koszta a skąd je brać jak wszystko idzie na ''przelew''?...:]

podzielasz moje zdanie?
nie odpowiadaj ...wiem ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 października 2020r. o 18:12
Pan udajesz kapitalistę, ale z Trzaskowskim panu po drodze?

Wy i te wasze "alternatywy".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 października 2020r. o 18:21
Horus napisał(a): jego ''dorobek'' to taki że zostawił ci rozbabraną w pewnym sensie robotę ,dostał kilka złotych i ...tyle go widziałeś...hahaha

kto musiał po nim kończyć?

życie mu uratowałeś tym Seatem bo dzisiaj by narzędzia taczką woził...
zresztą po dzisiejszym wyglądzie tego autka przypuszczam że niedługo załatwi sobie taki ''złomiarski'' wózeczek bo auto to jednak koszta a skąd je brać jak wszystko idzie na ''przelew''?...:]

podzielasz moje zdanie?
nie odpowiadaj ...wiem ...:]


Janusz , szanuję Cię ale przypominam . To co słyszałeś w moim domu musi w nim pozostać . Bez względu kogo dotyczy.[img=1603819271_szcy572.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
27 października 2020r. o 18:44
Kilkanaście minut temu włączyłem telewizor i ze zdumienia aż przecierałem oczy przemawia Kaczyński niczym Jaruzelski po wprowadzeniu Stanu Wojennego .Wypisz wymaluj był to powrót do PRL i komuny .Kaczyński jako minister bezpieczeństwa zamiast mówić ,że Policja musi działać to nagabuje jakieś nieznane organizacje do zaprowadzenia porządku .Dzisiaj rano widziałem w oczach Kaczyńskiego strach i przerażenie jak podeszła grupka posłanek do niego, strasznie był wystraszony ale jak rzucili się butleriery i zasłonili go swoimi ciałami rozpromieniał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 18:50
M21W2 napisał(a): Piotrek - życzę powodzenia w tworzeniu nowej solidarności .
To coś tak jak Trzaskowski ?.
Normy społeczne w PRL - dobry żart .
Jak ja się buntowałem byłem z większością .
Jak się buntujesz przeciwko walce z pandemią jesteś w zdecydowanej mniejszości , to tu potrzebna jest solidarność .
Bunt przeciwko władzy ma tylko wtedy sens jak masz alternatywne rozwiązanie .


Problem polega na tym Lucjanie , że nie ma żadnej alternatywy. Robią z nami co chcą za nasze pieniądze i pieniądze naszych wnucząt.

Daleki jestem od tego , żeby jak Janusz z pod tyldy wyzywać wyznawców Dobrej Zmiany , ale fakty są takie jakie są . To żydobankster Morawiecki swoim nazwiskiem firmuje locdown dwa zero i wprowadza tzw. miękki totalitaryzm. Jeśli dzisiaj nie posłuchasz głosu na puszczy , to jutro nie będziesz miał możliwości słyszeć cokolwiek z prawdy. Bo prawda jaką przedstawią Ci w telewizorni jest tyle warta , co zeszłoroczny śnieg :)

Przemo , co to jest " ochwacony koń " ... ten sylogizm nie jest mi znany . Zechciej wytłumaczyć :) Nota bene , lubię Zielonego Szerszenia w spadku po Przemie Głupia Papugo . Pali tyle , co kot napłakał i jest niezawodny , a że wygląda jak wygląda . Mi nie przeszkadza . Jaki pan taki kram. Ja też do urodziwych nie należę :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima