Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczny apel sprzedawcy lizaków
~~Orzechowa Pelargonia niezalogowany
30 października 2020r. o 23:43
~~Kasztankowy Złotokap napisał(a): no ,wystarczy że Wy obaj sobie liżecie ,dziewczyny są nie dla Was



Ty szowinistyczna świnio ! Jako kobieta stanowczo protestuję takim insynuacjom ! Twoja postawa, którą charakteryzuje brak tolerancji i przyznawanie uprzywilejowanej pozycji własnej płci, powoduje, że jako kobieta czuję się dyskryminowana ! Kogo ty właściwie bronisz i czyich praw się domagasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszara Gunera niezalogowany
31 października 2020r. o 0:35
Lepiej dać na lizak niż na tacę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mahoniowa Rezeda niezalogowany
31 października 2020r. o 9:04
Może ktoś przybliży tradycję? Nie jestem z Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fiołkowa Tibuchina niezalogowany
31 października 2020r. o 9:04
~~Nadżółkły Kosmosie
Od dawna już nie były po złotówce.
W sobotę na bazarze lepiej by się sprzedały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawozielona Lepnica niezalogowany
31 października 2020r. o 10:37
Tragedia,te lizaki pod cmentarzem! To nie plac zabaw czy wesole miasteczko...juz dawno ktos powinien zabronic tego handlu.... cmentarz to czas zadumy...a lizania lizakow masakra...ja odwiedzilam cmentarze ze swoja rodzina w środę...nawet gdyby je nie zamknieli nie mielosmy zamiaru w weekend jezdzic na cmetarze...i chodzic w tlumach...takze tym bardziej nie pojade extr tylko po 1 lizaka...masakra...pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szary Zawilec niezalogowany
31 października 2020r. o 12:16
Hahaha ja się tylko śmieje z tego. Macie swój PiS i tyle w temacie. Polacy są tak tępi że glowa mała hah PiS albo PO hHaha. Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Platan niezalogowany
31 października 2020r. o 12:34
nie cierpie lizaków,a co pan jezus powiedział handlarzom nie handlujcie w świeta moje i na terenie miejsc świetych,nawet na obrazach kościelnych jest jak biczem przegania handlarzy z miejsc świetych,a mateusz to już bysie mógł opanować z tym zakazem,ale mam sasiada mateusza mieszka na parterze i jak wchodzi do klatki schodowej to zapala światło w dzień musi mieć ciemno pod sufitem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
31 października 2020r. o 12:36
Niech pinokio i sasin odkupią od handlarzy cały towar za swoje prywatne pieniądze
znicze, wiązanki to by było fair
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.