Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy 'narodowcy' i ch 'satelity' są zagrożeniem dla społeczeństwa?

22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 20:49
Proszę o merytoryczne odpowiedzi.

:)


Dopisane 02.11.2020r. o godz. 20:49:

chciałeś i masz ...


PIS-PO-PRL 1 godz. 10 min. temu
Postów: 952
Trzeba założyć jeszcze jeden temat o PISie, albo konfederacji... generalnie traktujący o polityce albo religii... i na bank znowu będzie fajnie

''będzie fajnie''
obyś się nie mylił...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
2 listopada 2020r. o 20:51
Temat o konfederacji spadł z rowerka, to może o narodowcach chyci. Jak ten też spadnie z rowerka, to trzeba temat o faszystach założyć... ten to już na bank chyci.
i jeszcze o kościele jednego brakuje, ale to już PanuM zostawmy :D
a wracając do tematu...
nie... nie są ;)


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2020r. o 20:53
No i masz swój własny ipeenek PEERELU :D Na piątym komputerku Janusza :D

Mówiłem ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
2 listopada 2020r. o 20:54
aaa zapomniałem dodać...
padła wyczerpująca odpowiedź, więc temat do zamknięcia :D


Dopisane 02.11.2020r. o godz. 20:54:

Pannazdzieckiem napisał(a): No i masz swój własny ipeenek PEERELU :D Na piątym komputerku Janusza :D

Mówiłem ? :)


To z dzisiaj, z przed chwili, nie liczy się ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Sośnica niezalogowany
2 listopada 2020r. o 20:56
Pannazdzieckiem napisał(a): No i masz swój własny ipeenek PEERELU :D Na piątym komputerku Janusza :D

Mówiłem ? :)


Nie przepija wszystkiego to go stać i na pięć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 21:04
PIS-PO-PRL napisał(a): aaa zapomniałem dodać...
padła wyczerpująca odpowiedź, więc temat do zamknięcia :DDopisane 02.11.2020r. o godz. 20:54:
Pannazdzieckiem napisał(a): No i masz swój własny ipeenek PEERELU :D Na piątym komputerku Janusza :D

Mówiłem ? :)


To z dzisiaj, z przed chwili, nie liczy się ;)


pewnie że się nie liczy...
trzeba odrobinę pomyśleć co się pisze bo jak widzisz łatwo potwierdzić że jest się zwykłym durniem...

klasyczne ''samozaoranie'...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2020r. o 21:07
~~Ciemnożółta Sośnica napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): No i masz swój własny ipeenek PEERELU :D Na piątym komputerku Janusza :D

Mówiłem ? :)


Nie przepija wszystkiego to go stać i na pięć.


Ja tam Januszowi życzę nawet dziesięciu , aczkolwiek na własnym sztywnym dysku mogę utworzyć nawet dwadzieścia partycji z IPEENKAMI Bolecnautów i Bolecnautek .

Pytanie brzmi tak ... po co ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 21:07
PIS-PO-PRL napisał(a): aaa zapomniałem dodać...
padła wyczerpująca odpowiedź, więc temat do zamknięcia :DDopisane 02.11.2020r. o godz. 20:54:
Pannazdzieckiem napisał(a): No i masz swój własny ipeenek PEERELU :D Na piątym komputerku Janusza :D

Mówiłem ? :)


To z dzisiaj, z przed chwili, nie liczy się ;)


jak widzisz pomyliłeś się ...
już nie jest miło ..ale wesoło...:]

a temat nie jest do zamknięcia bo ja twierdzę że ''narodowcy'' to zagrożenie...

masz dowód na to ze nie są?
bo ja mam ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima