Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy 'narodowcy' i ch 'satelity' są zagrożeniem dla społeczeństwa?

13926
qwax_
2 listopada 2020r. o 21:53
Horus napisał(a):
masz dowód na to ze nie są?
bo ja mam ...;)

I tym stwierdzeniem dyskusję można zamknąć.
Sam "guru" od faszystów stwierdził, że nie są, więc niech mi się tu nikt więcej ust nie odważy otworzyć ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2020r. o 21:56
Problemy Falco z Bolecnautkami i Bolecnautami został zamknięty i ten też należy zamknąć . Marcin , Panie Kazimierzu ... poproszę , zniżając się do kmiota i durnia PRL :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 22:08
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
masz dowód na to ze nie są?
bo ja mam ...;)

I tym stwierdzeniem dyskusję można zamknąć.
Sam "guru" od faszystów stwierdził, że nie są, więc niech mi się tu nikt więcej ust nie odważy otworzyć ;)

manipulant.się pokazał...
i łże jak winnicki...hahaha


Dopisane 02.11.2020r. o godz. 22:08:

Pannazdzieckiem napisał(a): Problemy Falco z Bolecnautkami i Bolecnautami został zamknięty i ten też należy zamknąć . Marcin , Panie Kazimierzu ... poproszę , zniżając się do kmiota i durnia PRL :)

Dobranoc :)


ty chamie o m21 pisałeś jako o ''...e-plantatorze ''a teraz robisz ''durnia ''z kolejnego forumowicza?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2020r. o 22:21
Łoj szwankuje Ci sztywny dysk Głupia Papugo :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 22:25
co tu tak capi?...fuj...

:]


Dopisane 02.11.2020r. o godz. 22:25:

''Narodowcy zaatakowali uczestników marszu
2020-10-28 21:40:42


- Uciekliśmy, ale żona ma rozbity nos! Petarda w nią uderzyła. Jedziemy na pogotowie - zadzwonił do redakcji czytelnik, uczestnik marszu. - Dziękujemy policji za natychmiastową reakcję.
Dziś na ulice Białegostoku znowu wyszły osoby walczące o prawa kobiet. Na "spacerze" demonstrowali swoją niezgodę na zaostrzenie prawa aborcyjnego w Polsce. Marsz - już tradycyjnie - rozpoczął się pod Ratuszem. Mimo, że podobne manifestacje odbywają się w Białymstoku już od niedzieli, ten był wyjątkowy bo tzw. "podwyższonego ryzyka".



- Pod kościołem Farnym ustawiły się bojówki narodowców, którzy mieli za zadanie bronić kościół. Tyle, że my nie mieliśmy zamiaru nawet zbliżyć się do katedry. Kiedy już wracaliśmy
Aleją Piłsudskiego [po dwóch godzinach marszu - red.]
, z ulicy Kościelnej, wybiegło kilkudziesięciu narodowców. Widziałem, że kilka osób zostało zaatakowanych, w żonę uderzyła petarda - relacjonuje nam czytenik. Woli pozostać anonimowy. - Organizatorzy marszu celowo wybrali trasę by nie drażnić narodowców, którzy w czarnych kominiarkach stali pod kościołem Farnym. Omijaliśmy ich.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
2 listopada 2020r. o 22:30
Horus napisał(a): co tu tak capi?...fuj...

:]Dopisane 02.11.2020r. o godz. 22:25:''Narodowcy zaatakowali uczestników marszu
2020-10-28 21:40:42


- Uciekliśmy, ale żona ma rozbity nos! Petarda w nią uderzyła. Jedziemy na pogotowie - zadzwonił do redakcji czytelnik, uczestnik marszu. - Dziękujemy policji za natychmiastową reakcję.
Dziś na ulice Białegostoku znowu wyszły osoby walczące o prawa kobiet. Na "spacerze" demonstrowali swoją niezgodę na zaostrzenie prawa aborcyjnego w Polsce. Marsz - już tradycyjnie - rozpoczął się pod Ratuszem. Mimo, że podobne manifestacje odbywają się w Białymstoku już od niedzieli, ten był wyjątkowy bo tzw. "podwyższonego ryzyka".



- Pod kościołem Farnym ustawiły się bojówki narodowców, którzy mieli za zadanie bronić kościół. Tyle, że my nie mieliśmy zamiaru nawet zbliżyć się do katedry. Kiedy już wracaliśmy
Aleją Piłsudskiego [po dwóch godzinach marszu - red.]
, z ulicy Kościelnej, wybiegło kilkudziesięciu narodowców. Widziałem, że kilka osób zostało zaatakowanych, w żonę uderzyła petarda - relacjonuje nam czytenik. Woli pozostać anonimowy. - Organizatorzy marszu celowo wybrali trasę by nie drażnić narodowców, którzy w czarnych kominiarkach stali pod kościołem Farnym. Omijaliśmy ich.''

Anonimowy czytelnik... to tak pewnie jak z tym słynnym potraceniem kobiety na strajku
https://www.wiocha.pl/1648758,Oto-slynne-juz-potracenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 listopada 2020r. o 22:33
to tak jak ze słynnym łgarstwem winnickiego o nożu którego nie było...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2020r. o 23:08
... na którym komputerku Głupia Papugo , szwankuje Ci ten sztywny dysk ? :D

ZAMKNĄĆ TEMAT !!!

bo otworzę następny o bogu horusie .

Na przestrzeni lat szukałem inteligencji i kiedy właśnie znajduję , to Głupia Papuga próbuje dyskredytować tych , których szanuję ze względu na intelekt. Daleko mi do przekonań np. Lna , albo Skornika , ale szanuję KAŻDEGO dyskutanta niezależnie od światopoglądu .

Uważam , że Głupia Papuga o schizofrenicznej naturze , celebryta nasz ukochany , kocha zadymę , ale nie w realu ... no chyba , że w tłumie nastolatek o zbliżonym ilorazie inteligencji . W sieci jest bogiem.

Zamknąć temat Szacowna Redakcjo , jeszcze raz proszę .

Zagrożeniem dla Społeczeństwa są właśnie takie głupie papugi , co bezmyślnie powtarzają narrację tęczowej rewolucji .

To kiedy ta rozprawa Janusz ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.