Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w ZEC
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marszałek Przybylski zakażony koronawirusem
~Brązowozłota Tibuchina 6 listopada 2020r. o 18:04
A ile Pan Marszałek czekał na wynik testu ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_ 6 listopada 2020r. o 18:09
~Brązowozłota Tibuchina napisał(a): A ile Pan Marszałek czekał na wynik testu ? ;)

Tyle ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Dynia 6 listopada 2020r. o 18:52
"zarząd województwa podjął decyzję, by odpowiedzieć na propozycję pomocy ze strony Niemiec, z której nie chce na razie skorzystać polski rząd. Już wysłano pisma do Saksonii i Brandenburgii.
- Przede wszystkim potrzebne są respiratory i inne wyposażenie szpitali. Będziemy o tym rozmawiać"

Chyba "zarząd" nie pro_pisowski, nie pro_rządowy - nasz nie potrzebuje respiratorów, ma skąd pożyczać technologię NASA (wszystko zwalcza nawet diabły).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Leszczyna 6 listopada 2020r. o 21:36
Noo tak ! Teraz taka moda:"No widzicie;ja też mam koronkę , widzicie!! ... w cale nie mam lepiej "Począwszy od premierów :Boris Johnson/ ogłosił to po tym jak go mało nie powiesili za lekceważenie Sars cov 2/ poprzez premierów i ministrów i prezydentów ...Donald Trump i tp.Ale jakoś nikt z tych wymienionych polityków i innych pominiętych nie ucierpiał ! Cud !!!! Albo głowy państw mają antidotum albo próbują nas brać na litość !!A ludzie umierają z braku opieki lekarzy , bo pozamykali się w przychodniach !! Nie ma dostępu do specjalistów , i do leczenia .W mojej miejscowości umarło w przeciągu dwóch miesięcy czterech młodych ludzi w wieku do 48/jeden 35/lat z braku możliwości dostania się do specjalisty i szpitala ! Tele porada ??? ZABIJA!!! Opamiętajcie sie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółty Jałowiec 7 listopada 2020r. o 0:34
Marszałek z wioski pod Bolesławca znowu bardziej okrągły...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik 7 listopada 2020r. o 9:09
Zwykli ludzie umierają jak muchy tylko ciekawe dlaczego jak do tej pory nie umarł żaden polityk ,taki Trump po 2 dniach choroby mówił ,że może wszystkich całować czuje się wspaniale .Czyżby politycy mieli specjalne leki i tylko oni mają do nich dostęp .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowy Rozchodnik 7 listopada 2020r. o 10:56
Bardzo szkodliwe brednie przekazują nam politycy, żebyśmy wierzyli w "zagrożenie"! I jakimś cudem żaden z nich jeszcze nie ucierpiał z powodu tego okrutnego zagrożenia. Jedyne sensowne pytanie do nich wszystkich: jak się wraca do normalności???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Dynia 7 listopada 2020r. o 11:21
W normalnym szpitalu 1 lekarz ma 'pod opieką' 50 chorych.
W szpitalu dla 'wybranych' 50 lekarzy na jednego zaczadzonego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.