Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest kobiet na ulicach Bolesławca
~Złotawordzawy Rozchodnik niezalogowany
7 listopada 2020r. o 14:34
O wolnym wyborze do czego? Dokończ?
Do zabicia. Rozerwania istoty żywej na kawałeczki. To że usłyszysz jego krzyku to myślisz, że mniej będzie bolało?
Jak nazywać człowieka który chce zawsze mieć taki wybór do zabijania. To nie wolność tylko nihilizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Dynia niezalogowany
7 listopada 2020r. o 14:37
Też uważam, że lepszym wyborem jest śmierć matki niż płodu bez płuca czy muzgu. Zrobi się zmarłej cesarkę i uratuje dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawordzawy Rozchodnik niezalogowany
7 listopada 2020r. o 14:41
Tu chodzi konkretnie o dzieci z zespołem Downa i Tourette'a. A to nie są dzieci bez mózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Irezyna niezalogowany
7 listopada 2020r. o 14:46
Lilia wiesz jak się pisze MÓZG ,jak czytam twój post to mam wrażenie ,że to ty urodziłeś się bez muzgu i do dzisiaj o tym nie wiesz dlatego łazisz na te manify nie myśle ale jestem ....... Zamień to odwrotnie MYŚLĘ WIĘC JESTEM ................ pOMYŚL dobrze dla dobra GATUNKU LUDZKIEGO zostaw coć pozytywnego swoim dz..................%%%%%%%%%%%%%%%%%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawordzawy Rozchodnik niezalogowany
7 listopada 2020r. o 15:07
Na to co stanie się z twoim dzieckiem po twojej śmierci nie masz nigdy pewności, bo nawet zdrowe dziecko może nagle zachorować i wymagać opieki. I nie koniecznie umrze przed Tobą.
No chyba, że Pani Lempart nagle wpadnie na pomysł, żeby zabijać również ludzi po wylewach czy innych ciężko chorych. Ta kobieta jest tak zdegenerowana, że już nic mnie nie zaskoczy, co zrodzi jej diabelski, umysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Gajowiec niezalogowany
7 listopada 2020r. o 15:14
MissWiedzyUczuc napisał(a): List DZIECKA nienarodzonego.


Siostry zakonne apelujÄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Dynia niezalogowany
7 listopada 2020r. o 15:15
Takie urodzone 'bezmuzgie' dziecko - po zmarłej mamie - może zasilić później szeregi wyborców jakiejś partii antykobiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Dynia niezalogowany
7 listopada 2020r. o 15:32
"Urodzenie dziecka z wadą letalną wiąże się z ogromnym obciążeniem dla kobiety (i jej partnera).

Lekarze zazwyczaj nie obejmują noworodka opieką medyczną, ponieważ wady są nieuleczalne, a odstąpienie od hospitalizacji tłumaczone jest nadmiernym cierpieniem i naruszeniem godności pacjenta i traktowane jest jako terapia uporczywa.

Zwykle dziecko z wadą letalną umiera jeszcze w szpitalu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza