Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ścieżka pieszo-rowerowo-radiowozowa?
~Różowawa Miechunka niezalogowany
10 listopada 2020r. o 13:11
pewnie że wykorzystuje swoją pozycję. Skróty są dla nich najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
10 listopada 2020r. o 13:20
Ostatnio ktoś pisał, aby policja zajęła się rolnikami co jeżdżą po tej ścieżce, to jak teraz pilnują to komuś to przeszkadza. Ot polska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnawa Ślazówka niezalogowany
10 listopada 2020r. o 14:15
Ja jestem za tym, aby policja spr tę ścieżkę. Jestem częstym uczestnikiem tej trasy i muszę powiedzieć, że wreszcie jest tam porządek i brak motorów itp. więc niech kontrolują i spr ja dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudny Ognik niezalogowany
10 listopada 2020r. o 15:21
Ludzie co z Wami nie tak!najpierw wszyscy jęczą że kradną, jeżdżą motorami , rozjezdzaja, domagają się pilnowania i kontroli ścieżki a jak kontrolę są to też źle i niedobrze...serio uważacie że w ramach sprawdzania ścieżki policjanci codziennie będą SPACEROWAĆ w tą i z powrotem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnofioletowy Jastrzębiec niezalogowany
10 listopada 2020r. o 15:27
Moim zdaniem bardzo dobrze że jeżdżą tą ścieżką. Niech jeżdżą dniami i wieczorami przynajmniej Ci którzy chcą się motorem albo autem przejechać tą ścieżką nie będą jechać bo zawsze jest ryzyko najechania na patrol... ja popieram to działanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Nagietek niezalogowany
10 listopada 2020r. o 16:22
,,- Codziennie przez cztery dni widziałem radiowóz na ścieżce pieszo-rowerowej między Wartą a Kruszynem - alarmuje nasz czytelnik. Mówi, że raz widział nawet dwa radiowozy, w tym jeden nieoznakowany. Czasem jeżdżą "na kogutach", czasem bez.''


Co za ........... przekazał taką informację, że policja patroluje ścieżkę rowerową. Jak ten bolecnauta ,,ucieka,, na widok radiowozu to jest z nim coś nie tak.
Panowie policjanci osobiście popieram wasze patrole ścieżki rowerowej z Warty do Kruszyna. Chodzę często tym szlakiem i tylko raz spotkałam się z radiowozem , ale od jakiegoś czasu zaobserwowałam brak błota po maszynach rolniczych, a także jeżdżących bez świateł młodzieniaszków na qadach. Ścieżka wieczorem jest nieoświetlona, co za tym idzie niebezpieczna- zwracam się do panów policjantów, aby czasem po zmroku również patrol odwiedził ten teren.
Lepiej chyba usunąć się na widok jadącego radiowozu niż uciekać przed rozpędzonym traktorem z ziemniakami...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudoczerwona Truskawka niezalogowany
10 listopada 2020r. o 17:35
Nie dziwię się temu człowiekowi, bo może pierwszy raz w życiu wisiał radiowóz policyjny- w Chmielnie tego nie ma, ale redakcja bolec.info, że zajmuje się takimi rzeczami-słabe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piernikowy Modrzew niezalogowany
10 listopada 2020r. o 17:52
Policjanci pora się jeszcze wziąść za rowerzystów którzy jeżdżą rowerami dalej drogą od iwin do warty mimo że ścieżka rowerowa biegnie z tym samym kierunku 50m obok!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.