Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~ile jeszcze niezalogowany
22 września 2023r. o 4:47
W sprawie PISowskiej afery wizowej trzeba postawić kolejne, nowe pytania do już wcześniej zadanych. Oto cały zestaw:
- Od kiedy wiedzieliście o handlu polskimi wizami?
-Kto z waszych urzędników korzystał materialnie z tego procederu?
- Kto był mózgiem operacji, a kto kozłem ofiarnym?
- Czy otrzymywaliście sygnały od państw sojuszniczych z UE i NATO o tym, że wśród przerzucanych migrantów było kilkaset osób podejrzewanych o terroryzm?
- Dlaczego wiceminister Wawrzyk został zdymisjonowany dopiero po zakończeniu prac sejmu IX kadencji? Czy chodziło o utrzymanie dyscypliny podczas głosowań?
Dlaczego w ogóle został zdymisjonowany?
- Dlaczego informacja o zatrzymaniu aktywistki Ewy M. została upubliczniona dopiero po wybuchu afery wizowej, skoro zatrzymana ona została 8.09.?
- Dlaczego nie zgłaszaliście do prokuratury przypadków braku kontroli nad wizami studenckimi, mimo otrzymywanych cały czas informacji o nieprawidłowościach?
- Kiedy Polkom i Polakom odpowiecie na te pytania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
22 września 2023r. o 6:55
~~Jurko61 aus Deutschland napisał(a): „Tylko świnie siedzą w kinie” - Prezydent Andrzej Duda o widzach filmu Agnieszki Holland Zielona Granica .
Gdzie my jesteśmy?
Strasznie prymitywny musi być naród, skoro ma takiego prezydenta.Mam określone zdanie o propagandowym gniocie pt. "Smoleńsk", a mimo to nie przyszło mi do głowy mówić o jego widowni: "tylko świnie siedzą w kinie".
To jest jakiś odlot...
Pójdę na ten film w pierwszym możliwym terminie. Wolę świnie w kinie niż u władzy.


Popieram, też idę na film. Nikt nie widział a już plują, to takie pisowskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atrowl niezalogowany
22 września 2023r. o 6:57
https://boards.copro.pw/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
22 września 2023r. o 7:24
Panie Duda, śmiało!
Proszę się więc nie krępować i swoją nienawiść do Narodu objawić innymi dehumanizacjami. Da się nas obrazić jeszcze bardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Winorośl niezalogowany
22 września 2023r. o 7:34
~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko61 aus Deutschland napisał(a): „Tylko świnie siedzą w kinie” - Prezydent Andrzej Duda o widzach filmu Agnieszki Holland Zielona Granica .
Gdzie my jesteśmy?
Strasznie prymitywny musi być naród, skoro ma takiego prezydenta.Mam określone zdanie o propagandowym gniocie pt. "Smoleńsk", a mimo to nie przyszło mi do głowy mówić o jego widowni: "tylko świnie siedzą w kinie".
To jest jakiś odlot...
Pójdę na ten film w pierwszym możliwym terminie. Wolę świnie w kinie niż u władzy.


Popieram, też idę na film. Nikt nie widział a już plują, to takie pisowskie.


czy teraz otwarcie można pisać że tylko świnie -nie obrażając świń- sierdzą w sejmie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
22 września 2023r. o 7:45
Pamiętacie PIS-dy film ,,Kler'' ? Jacy wy świnio-pasy jesteście przewidywalni . Zamiast ,,kościół'' wpiszcie tu ,,wojsko, Polska , Kaczyński''.

Kler był ostro krytykowany przez środowiska prawicowo-konserwatywne. Gdy Wojciech Smarzowski, odbierając Nagrodę Publiczności podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, zażartował, że liczył na odebranie jej z rąk Jacka Kurskiego, prezes TVP nazwał film „szmirą” i „tandetną prowokacją”, a Wiadomości TVP poświęciły mu materiał w głównym wydaniu. Pod adresem filmu padły zarzuty o brak wiarygodności i atakowanie Kościoła. Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski, który miał możliwość obejrzenia filmu przed premierą, stwierdził, że „Kler to tylko agitka wojującego ateisty, a nie moralny niepokój”. Zdaniem duchownego Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego nie powinno finansować filmu. Minister kultury Piotr Gliński odciął się od informacji o jego finansowaniu, przyznając, że nie widzi powodu, by gratulować Wojciechowi Smarzowskiemu, ponieważ jego zdaniem, z ważnego tematu zrobił „karykaturę”. Minister Gliński przyznał również, że sam filmu nie oglądał, ale czytał streszczenie scenariusza. Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy wezwało do bojkotu filmu. Obóz Narodowo-Radykalny oraz organizatorzy Marszu Niepodległości blokowali i odczyniali egzorcyzmy przed kinami pokazującymi film Kler, m.in. w Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Anna Sobecka, posłanka PiS, wystąpiła z zapytaniem do ministra kultury o powód dofinansowania filmu z budżetu państwa. Z kolei w kilku polskich miastach zapowiadano, że nie będzie projekcji filmu w miejscowych kinach, lub czyniono próby, aby do pokazów filmowych nie dopuścić. Takie sytuacje miały miejsce m.in. w Ostrołęce, Grodzisku Mazowieckim, Sokółce czy Ełku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja niezalogowany
22 września 2023r. o 8:13
PIS to kroczący neofaszyzm. Partia Adolfa też wskazywała kto jest prawdziwym Niemcem/u nas Polakiem, jaka jest prawdziwa sztuka, co można w mediach (wówczas kronikach filmowych i prasie) oglądać. A wszystko to pod pilnym okiem moderatorów i ich służb specjalnych... Ich władza też zaczynała się od skoku na sądownictwo (Volksgerichte), administrację i stanowiska w koncernach państwowych... Przypadek? Przypomnijcie sobie tylko do czego to doprowadziło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda dobitna niezalogowany
22 września 2023r. o 10:05
https://wiadomosci.wp.pl/wiadomo-dlaczego-edgar-k-wyszedl-z-aresztu-6944217557375808a

Jeżeli dalej będzie rządził pis to oznaczać będzie że jesteśmy narodem ...i poza Unią Europejską

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo