Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
(Bez)ruch miejski
~Szarobrązowy Winobluszcz niezalogowany
16 grudnia 2020r. o 12:11
Ileż błędów w tym artykule,sprawdzajcie przed opublikowaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22634
#J.T.PROJECT nieaktywny
16 grudnia 2020r. o 14:09
Może by tak użyć słowa wizerunki lub chociaż twarze zamiast facjaty ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Tawuła niezalogowany
16 grudnia 2020r. o 15:17
Miasto niestety nie jest ładne bo niszczą je mieszkańcy i włodarze nie mający pojęcia o urbanistyce i architekturze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
16 grudnia 2020r. o 16:26
Ten płot to krajobrazowa tragedia,podjechałem pod wiadukt żeby syn zrobił zdjęcie na konkurs do szkoły.W planie było zdjęcie wiaduktu ,takie żeby złapać jak najwięcej przęseł .Ciężko teraz zrobić ładne zdjęcie wiaduktu ,żeby nie było tego zielonego wynalazku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
16 grudnia 2020r. o 16:36
J.T.PROJECT napisał(a): Może by tak użyć słowa wizerunki lub chociaż twarze zamiast facjaty ??


Facjata to także część frontowej ściany budynku, jakoś ta wieloznaczność słowa bardziej pasowała mi do tekstu.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22634
#J.T.PROJECT nieaktywny
16 grudnia 2020r. o 17:31
Bernard napisał(a):
J.T.PROJECT napisał(a): Może by tak użyć słowa wizerunki lub chociaż twarze zamiast facjaty ??


Facjata to także część frontowej ściany budynku, jakoś ta wieloznaczność słowa bardziej pasowała mi do tekstu.


Jeśli to by była facjata wiaduktu to jak najbardziej, chociaż bardziej by pasowała fasada, ale w tym zdaniu definitywnie dotyczy to wizerunku osób znajdujących się na banero-bilbordach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Sit niezalogowany
16 grudnia 2020r. o 18:39
Szanowny Autorze, wiele racji w tym artykule, a nawet pełna racja. Tylko dostrzegając ów problem nie powinien Pan dawać przekazu "weźcie i zróbcie", jeśli sam Pan nic z tym nie robisz. To po pierwsze. Po drugie, czego Pan oczekuje od bolesławian? skoro prezydent i jego radni podnieśli im możliwie wysoko podatki od stycznia i za śmieci również. I co? nic? był jakaś sprzeciw społeczny? Usłużna telewizja wyjaśniła wszystko co i jak i lud siedzi cicho i znów zagłosuje za 3 lata. Czasami mam wrażenie że ludziom jest dobrze, gdy mają dostęp do internetu i Fejsa i co do gęby wsadzić. A całą resztę mają gdzieś, poza wyjątkami drobnymi. Niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
16 grudnia 2020r. o 22:37
~~Brunatnofioletowy Sit napisał(a): Szanowny Autorze, wiele racji w tym artykule, a nawet pełna racja. Tylko dostrzegając ów problem nie powinien Pan dawać przekazu "weźcie i zróbcie", jeśli sam Pan nic z tym nie robisz. To po pierwsze. Po drugie, czego Pan oczekuje od bolesławian? skoro prezydent i jego radni podnieśli im możliwie wysoko podatki od stycznia i za śmieci również. I co? nic? był jakaś sprzeciw społeczny? Usłużna telewizja wyjaśniła wszystko co i jak i lud siedzi cicho i znów zagłosuje za 3 lata. Czasami mam wrażenie że ludziom jest dobrze, gdy mają dostęp do internetu i Fejsa i co do gęby wsadzić. A całą resztę mają gdzieś, poza wyjątkami drobnymi. Niestety.


Otwieram dyskusję deklaruję wsparcie Bolec.Info dla inicjatyw mogących poprawić wygląda miasta. Ale nie nadaję się do organizowania grup nacisku, działania itd. Mam świadomość swoich licznych ograniczeń i wiem, że są ludzie znacznie bardziej kompetenni i lepiej nadający się do tego, żeby ruszyć coś w tej sprawie.

Co do oczekiwań wobec bolesławian to nie mam wielkich. Skutek doświadczenia. Brak oczekiwań jest warunkiem braku rozczarowań.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie