Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzenia Szymona Pogody
~Płoworudy Czarny niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 12:49
Co klasa, to klasa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 12:54
wucowi pokłon i całowanie w ręke już złozył? Ja dziękuje serdecznie za życzenia od pisowców, WSZYSTKICH! Już złożyliscie swoje "życzenia" każdej grupie zawodowej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Czubatka niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 13:11
Mam gdzieś te wasze Pis-owskie życzenia,rujnujecie kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Omieg niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 13:30
Tragedia !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 14:33
Choć mi nie z po drodze z PiS to uważam że życzenia miłe i dobrze że chciał, bo nie musiał. Komentarze wyżej same za siebie mówią ile w ludziach jest strasznie złych emocji. Człowiek składa życzenia, szczerze a tu takie coś ... Co się z nami stało?
Wesołych Świąt, Panie Szymonie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Tojad niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 15:38
Ja też mam Życzenia dla Pana Pogody:
***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowy Bieluń niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 18:46
Dziękujemy za życzenia Panie Szymonie. To bardzo miły gest. Pomimo, że nie należę do grupy popierającej PIS to również życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla Pana oraz pańskiej rodziny. Wszystkiego dobrego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowobrunatna Kalmia niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 18:55
"Człowiek składa życzenia, szczerze a tu takie coś ... Co się z nami stało?"

Na co dzień plują nam w twarz a teraz szczere życzenia? Żartujesz?!

A ***** ***!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza