Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karpie łby w lesie nieopodal Warty Bolesławieckiej
~Złotożółta Malwa niezalogowany
29 grudnia 2020r. o 8:44
Śmiech warte czasem w lesie wyspie suchy chleb i obierki z ziemniaków..tam je zjedzą zwierzęta.. Albo będzie bio..tyle opon w lesie i już nikt rabanu nie robi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Borówka niezalogowany
29 grudnia 2020r. o 8:55
Ale w czym problem? Chyba lepiej nakarmić zwierzęta niż wyrzucić do śmieci? Za kilka dni wszystko zniknie, a liski będą miały pełne brzuszki i nie będą musiały polować na inne zwierzątka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 grudnia 2020r. o 9:22
~~Konopna Aukuba napisał(a): Tyle zupy by było szkoda !


zupa z głów rybich?
bleeeeeee...

nie ma to jak pomidorowa...;)

a jaka jest różnica pomiędzy tymi pozostałościami po rybach a padłą młodą sarną jaką przedwczoraj widziałem w lasku za Mrówą?

tak jak ktoś pisał ...lisy nie będą zmuszone by buszować po kurnikach lub wchodzić w okolice tzw. obwodnicy i grzebać w śmietnikach ...

i jeszcze jedno ...nie tak dawno zrobiono tam porządek ...nawozi się setki ton ziemi ale i pojawiają się już kolejne worki ze zwykłymi śmieciami...

czy wielką trudnością jest tam powiesić maleńkie ,mobilne kamerki i nagrać tego czy owego ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
29 grudnia 2020r. o 9:24
Swoja droga to kamila jest chyba ślepawa zauważając rybie łby (chyba poczuła) a nie zauważając ton odpadów samochodowych w tych lasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Szupin niezalogowany
29 grudnia 2020r. o 9:30
Dziki zywia sie takimi rzeczami. Mysliwi wywoza glowy do lasu aby przyciagnac zwierzyne. Zrobcie najpierw research zanim zrobicie z igly widly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Oczar niezalogowany
29 grudnia 2020r. o 9:45
Przepraszam Państwa najmocniej to moja wina. Byłem na spacerze i ... cofnęło mi się. Jeszcze raz przepraszam. Dziś posprzątam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 grudnia 2020r. o 9:48
za tydzień śladu po tym nie będzie ...zwierzyna się tym zajmie...

ale zużyte opony z busa będą tam leżały latami ...
gdzieś czytałem że popularna ''reklamówka'' przeleży chyba coś około 300-u ...

ale mogę się mylić...

a kamerka kosztuje tylko około 400zł ...w zależności od pojemności akumulatora...

mandat za zaśmiecanie to chyba około 500 złociszy ...
prosta kalkulacja czy się opłaca...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielbłądza Gailadia niezalogowany
29 grudnia 2020r. o 10:07
A ja w niedziele jeździłem rowerem w lesie i widziałem wysypane ziemniaki. Skandal. Bolcu, zajmiesz się tym? Strasznie się tym zirytowalem. Dla mądrych innaczej to sarkaz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.