Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

czy ktoś z bolesławieckich celebrytów już się zaszczepił?

14240
M21W2
9 stycznia 2021r. o 15:05
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Qwax - krótko , cen- zura to niedopuszczenie do druku , niedopuszczenie utworu do wykonania , w PRL Kazik nie mógłby w jakichkolwiek mediach wykonać utworu krytykującego prominentnych działaczy PRL.

I to jest cała odpowiedź?
Podanie definicji cenzury i opisanie przypadków jej stosowania w PRL?
A czy choćby wydarzenia mające miejsce w Polskim Radiu "Trójka" (przedstawione w reportażu) spełniają według Pana tę definicję?
Naprawdę nie dostrzega Pan żadnych analogii??


Uważam Ciebie za umiejącego poszukiwać w internecie potrzebnych informacji , ja nie byłem , pisarzem , dziennikarzem aby mnie to dotknęło .
Nie tylkomoderacja ale i bezpieka kontrolowała społeczeństwo , zatrzymany do kontroli w 1986 r . miałem gazetkę Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego natychmiast sporządzono wniosek do Kolegjum do spraw wykroczeń , ukarano mnie wysoką grzywną za rozprzestrzenianie wrogich informacji godzących w państwo polskie .

Przykład z wiki .
. W jednej z takich spraw z 1969 roku, udokumentowanych przez IPN, SB przechwyciła pismo, które mieszkaniec Katowic przesłał do krewnego w RFN, wspominając mimochodem o trudnej sytuacji gospodarczej oraz krytykując ówczesne władze PRL jako „marionetki i garstkę karierowiczów usłużnie wykonujących wszystkie polecenia Moskwy”. Przechwycone pismo zostało wykorzystane do wszczęcia sprawy karnej, w której następnie wydano wyrok bezwzględnego pozbawienia wolności na 1 rok i 6 miesięcy .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 stycznia 2021r. o 15:17
hahahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 stycznia 2021r. o 15:19

~~Jaskraworóżowy Limnantes - Dziękuję za dyskusję nie zniżę się jak Pan do poziomu znanego krytykanta forumowego celebryty .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 stycznia 2021r. o 15:38
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):

I to jest cała odpowiedź?
Podanie definicji cenzury i opisanie przypadków jej stosowania w PRL?
A czy choćby wydarzenia mające miejsce w Polskim Radiu "Trójka" (przedstawione w reportażu) spełniają według Pana tę definicję?
Naprawdę nie dostrzega Pan żadnych analogii??


:)
tak qwax...to cała ''odpowiedź''


Dopisane 09.01.2021r. o godz. 15:38:

M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworóżowy Limnantes - Dziękuję za dyskusję nie zniżę się jak Pan do poziomu znanego krytykanta forumowego celebryty .



M21W2 18 godz. 33 min. temu

Do tego przybiegną koledzy, też ciebie powyzywają i tyle. Szkoda czasu i energii na takich ludzi.



Spróbuję się dostosować do bardzo słusznej uwagi , jak nie proszę mnie skarcić .


nie ma tu ani moich ''kolegów'' ani ''jeżówka'' nie użył nieodpowiedniego słowa a tu proszę ...


wystarczy że ''jeżówka'' myśli nie bardzo po myśli ''opozycjonisty'' a już dowiedział się że nie dorasta ''poziomem '' do swojego rozmówcy...
tak właśnie się ''dyskutuje'' z fanatykiem...:]

kiedy nie ma już nic na swoją obronę zawsze to samo...to co u góry...hahaha
a wtedy podwija kitę i myk do nory...

i jeszcze jedno ...
co wczoraj sugerował ci jakiś tam ''groszek''?
co miałeś ''spróbować''?

nie wyszło? :]

więc muszę cię ''skarcić'' hahaha

facet ..ty bez wydumanego przez siebie wroga tu nie istniejesz...
byłeś zwykłym ''pionem do bicia'' i tak się stało ..zostałeś zbity już na początku gry i teraz jęczysz...
bo mecz wygrali inni ...

i ty do innych piszesz ''celebryto''?
nie ma tu drugiego takiego z takim ''parciem na szkło''...hahaha


poczytam co tu jeszcze sklecisz...:]

świetnie w kilku słowach ''jeżówka '' cię ''zaorał''
tą propagandę sprzedawaj więc nie tu a w swojej remizie...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Mikołajek niezalogowany
9 stycznia 2021r. o 15:39
I taka ciekawostka z dokumentów rejestrowych jednej z firm w Polsce:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/HEMP-WOOD-S-A-Podpisanie-umowy-dotyczacej-zawiazania-spolki-biotechnologicznej-produkujacej-implanty-umozliwiajace-wczesne-wykrywanie-biomarkerow-sygnalizujacych-m-in-infekcje-wirusowe-w-tym-Covid-19-7880747.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 stycznia 2021r. o 15:45
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):

I to jest cała odpowiedź?
Podanie definicji cenzury i opisanie przypadków jej stosowania w PRL?
A czy choćby wydarzenia mające miejsce w Polskim Radiu "Trójka" (przedstawione w reportażu) spełniają według Pana tę definicję?
Naprawdę nie dostrzega Pan żadnych analogii??


:)
tak qwax...to cała ''odpowiedź'' Dopisane 09.01.2021r. o godz. 15:38:
M21W2 napisał(a):
~~Jaskraworóżowy Limnantes - Dziękuję za dyskusję nie zniżę się jak Pan do poziomu znanego krytykanta forumowego celebryty .



M21W2 18 godz. 33 min. temu

Do tego przybiegną koledzy, też ciebie powyzywają i tyle. Szkoda czasu i energii na takich ludzi.



Spróbuję się dostosować do bardzo słusznej uwagi , jak nie proszę mnie skarcić .


nie ma tu ani moich ''kolegów'' ani ''jeżówka'' nie użył nieodpowiedniego słowa a tu proszę ...


wystarczy że ''jeżówka'' myśli nie bardzo po myśli ''opozycjonisty'' a już dowiedział się że nie dorasta ''poziomem '' do swojego rozmówcy...
tak właśnie się ''dyskutuje'' z fanatykiem...:]

kiedy nie ma już nic na swoją obronę zawsze to samo...to co u góry...hahaha
a wtedy podwija kitę i myk do nory...

i jeszcze jedno ...
co wczoraj sugerował ci jakiś tam ''groszek''?
co miałeś ''spróbować''?

nie wyszło? :]

więc muszę cię ''skarcić'' hahaha

facet ..ty bez wydumanego przez siebie wroga tu nie istniejesz...
byłeś zwykłym ''pionem do bicia'' i tak się stało ..zostałeś zbity już na początku gry i teraz jęczysz...
bo mecz wygrali inni ...

i ty do innych piszesz ''celebryto''?
nie ma tu drugiego takiego z takim ''parciem na szkło''...hahaha


poczytam co tu jeszcze sklecisz...:]

świetnie w kilku słowach ''jeżówka '' cię ''zaorał''
tą propagandę sprzedawaj więc nie tu a w swojej remizie...:]




SPADAJ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
9 stycznia 2021r. o 15:46
M21W2 napisał(a):
Uważam Ciebie za umiejącego poszukiwać w internecie potrzebnych informacji , ja nie byłem , pisarzem , dziennikarzem aby mnie to dotknęło .
Nie tylkomoderacja ale i bezpieka kontrolowała społeczeństwo , zatrzymany do kontroli w 1986 r . miałem gazetkę Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego natychmiast sporządzono wniosek do Kolegjum do spraw wykroczeń , ukarano mnie wysoką grzywną za rozprzestrzenianie wrogich informacji godzących w państwo polskie .

Bardzo to interesujące i zupełnie nie na temat ;)
Proszę coś wspomnieć o cenzurze stosowanej obecnie przez PIS.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 stycznia 2021r. o 15:54
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):




SPADAJ .


ot cały ''opozycjonista'':]

i twoje wczorajsze zapewnienia poszły w ...

zastanówmy się ...
czy dzisiaj możesz liczyć na wczorajszego ''groszka''?

tak ci wczoraj ''słodził'' ...mało ci gdzieś nie wlazł...
:]

było miło co? :][img=1610203846_yfno86o.jpg]



Dopisane 09.01.2021r. o godz. 15:54:

qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):


Bardzo to interesujące i zupełnie nie na temat ;)
Proszę coś wspomnieć o cenzurze stosowanej obecnie przez PIS.


jak to nie ''na temat''?
przecież pisze ci że dostał mandat...

wysoki mandat...hahaha

i na tym skończyła się jego ''walka z komuną'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.