Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

czy ktoś z bolesławieckich celebrytów już się zaszczepił?

211
skorn
7 stycznia 2021r. o 17:05
M21W2 napisał(a): Jeżeli Horus coś pisze z góry wiem że kłamie

+

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2021r. o 17:19

Qwax link który wkleiłeś przeczytałem , jest bardzo wiele sensownych wypowiedzi lekarzy .
Podobne sytuacje są w krajach znacznie bogatszych od nas , w krajach gdzie usługi medyczne są na znacznie wyższym poziomie niż nasze .
Znam wypowiedzi Korwina , Brauna czy też Lubnauer , one mnie nie interesują , zgadzam się z lekarzami którzy mówią o przyczynach pośrednich i bezpośrednich związanych z pandemią .
Bardzo znamienna jest wypowiedź wirusologów , o skali zakażeń decyduje w największym stopniu czynnik ludzki , ich zachowanie i stosowanie się do zaleceń .
Na początku stycznia 2021 roku mają zostać zaprezentowane wstępne wyniki analizy dotyczącej wzrostu liczby zgonów w Polsce - zapowiedział w Sejmie wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski. Analizę na zlecenie resortu zdrowia przygotuje NIZP-PZH we współpracy z GUS.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 stycznia 2021r. o 17:24
M21W2 napisał(a): Jeżeli Horus coś pisze z góry wiem że kłamie , sprawdziłem o Piotrze Dudzie .



Na pohybel Horusowi obrońcy komuny i TW .



łżesz po raz kolejny ...
nie o to chodziło ...
to co ważne pomijasz ,sprawdzasz nie to co trzeba a to co ważne ukrywasz ...

jesteś więc manipulantem i łgarzem...

ale ludzi o ''esbeckich '' ciągotach tak mają...

przeprosiłeś za swoje zachowanie Przemka?
mnie nie przepraszaj...mam to gdzieś...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ognik niezalogowany
7 stycznia 2021r. o 17:31
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a): Jeżeli Horus coś pisze z góry wiem że kłamie , sprawdziłem o Piotrze Dudzie .



Na pohybel Horusowi obrońcy komuny i TW .




łżesz po raz kolejny ...
nie o to chodziło ...

to co ważne pomijasz ,sprawdzasz nie to co trzeba a to co ważne ukrywasz ...



jesteś więc manipulantem i łgarzem...

ale ludzi o ''esbeckich '' ciągotach tak mają...

przeprosiłeś za swoje zachowanie Przemka?
mnie nie przepraszaj...mam to gdzieś...:]

Konfident z Ocic pisze to co mu pasuje .To on powinien być zaszczepiony jako pierwszy tylko nie tą szczepionką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 stycznia 2021r. o 17:38
prawda...
ja mu piszę o oszustwie dudy a on tu wali ściemy o kimś nie związanym z tym oszustwem...
boli go to że ten jego ''przewodniczący '' jest zwykłym oszustem...

i nie jest to metoda ''na wnusia'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2021r. o 17:39
Horusie powtarzasz się .
Próbuję zgadnąć o co ci chodziło , Ty sam zapewne nie wiesz , może o to .

Ja, Andrzej Malinowski oświadczam, że sformułowany w wystosowanym przeze mnie piśmie z dnia 22 października 2020 roku do Piotra Dudy i pozostałych członków NSZZ "Solidarność" delegowanych do udziału w Radzie Dialogu Społecznego zarzut nienależnego pobrania ryczałtu miesięcznego w okresie, w jakim nie uczestniczyli oni w posiedzeniach RDS, tj. od 04 marca 2020 roku, w świetle obowiązujących przepisów ustawy z dnia 24 lipca 2015 r, o Radzie Dialogu Społecznego i Innych Instytucjach dialogu społecznego (Dz. U. z 2018 roku, poz 2232 z późn, zm.) nie miał podstawy prawnej. Takim nie uprawnionym zadaniem naruszyłem dobre imię, część oraz godność Pana Piotra Dudy, Pana Henryka Nakoniecznego, Pana Bogdana Kubiaka, Pana Andrzeja Kuchty, Par Wojciecha Ilnickiego, Pana Waldemara Sopaty, Pana Leszka Walczaka i Pana Jarosława Lange, a także wprowadziłem w błąd opinię publiczną odnośnie wiarygodności przedstawicieli NSZZ „Solidarność" w Radzie Dialogu Społecznego".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 stycznia 2021r. o 17:47

''Piotr Duda wezwany do zwrotu pieniędzy. Suma: 25 tys. złotych
Na początku marca Piotr Duda, szef Solidarności, zawiesił udział związku w pracach Rady Dialogu Społecznego. Do dziś pobiera jednak blisko 4 tysiące złotych miesięcznie jako wiceprzewodniczący rady. Według przewodniczącego rady Andrzeja Malinowskiego powinien zwrócić ponad 25 tysięcy złotych, bo ryczałt przysługuje tylko za udział w pracach rady.


Rada Dialogu Społecznego służy do dialogu między przedstawicielami pracowników, pracodawców i rządu. Jej działalność finansowana jest z budżetu państwa. Czwartego marca na posiedzeniu rady, przewodniczący NSZZ ""Solidarność" Piotr Duda oświadczył, że zawiesza udział jego związku w pracach RDS. Od tego czasu lider związkowy nie pojawiał się na posiedzeniach rady.

Przewodniczący rady Andrzej Malinowski wysłał pismo do Przewodniczącego NSZZ Solidarność, domagając się zwrotu pobranego ryczałtu.

Piotr Duda pobrał ryczałt. Andrzej Malinowski domaga się zwrotu pieniędzy
Jak czytamy w piśmie datowanym na 22 października 2020 roku: - Rada obraduje i podejmuje decyzje na posiedzeniach planarnych. Nie jest możliwe wykonywanie funkcji Wiceprzewodniczącego Rady, nie biorąc udziału w posiedzeniach Rady, ani Prezydium Rady. (…) Od dnia 4 marca 2020 r. nie biorąc udziału w pracach Rady Dialogu Społecznego nieprzerwanie pobiera Pan jednak miesięczny ryczałt. Przysługuje on Wiceprzewodniczącym Rady Dialogu Społecznego, ale jedynie za udział w pracach Rady. (…) Bez należytej podstawy prawnej uzyskał Pan korzyść majątkową, co oznacza zgodnie z artykułem 405 Kodeksu cywilnego, że bezpodstawnie się Pan wzbogacił.''

nie kręć...
nie łżyj ...
duda do dzisiaj milczy ...

kasy nie oddał ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2021r. o 17:47

~~Płowoszary Ognik , Malinowy Krwawnik już nie pasi , zdemaskowali tajniaka , możesz zmieniać niki , chamskie posty zawsze Ciebie zdradzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima