Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
19 osób pod respiratorami
~~Złocistozielony Wiciokrzew 9 stycznia 2021r. o 18:01
COVID-19 groźny ? Aborcja najczęstszą przyczyną śmierci w 2020 roku. Ponad 40 milionów dzieci zamordowanych ! Według oficjalnych danych Światowej Organizacji Zdrowia, udostępnionych na portalu Worldmeter, w ubiegłym roku na całym świecie prowadzono 42 mln. aborcji. Wszystko wskazuje jednak, że te ogromne liczby i tak są mocno niedoszacowane. Oznacza to, że aborcja jest obecnie najczęstszą przyczyną śmierci na świecie. Na drugim miejscu znalazły się choroby zakaźne, na przykład malaria i Aids. Z ich powodu zanotowano około 13 mln zgonów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Wierzba 9 stycznia 2021r. o 19:56
"Boże święty widzisz i nie grzmisz.Kłamstwo goni kłamstwo.Covidovi zbrodniarze są bezkarni i dokonują przestępstw w majestacie prawa które sami wymyślili.Przeraża mnie tylko ułomność intelektualna społeczeństwa które wierzy we wszystko co widzi na ekranie.Miejmy nadzieję że ci bandyci odpowiedzialni za tą całą sytuację nie unikną kary."

Ha tfu na twoje gadanie... Pod respiratorem na szczęście będziesz cichutko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowy Maczek 9 stycznia 2021r. o 20:04
Proszę Państwa przeszłam Covid jak żadną inną grypę, do dziś się leczę i straciłam bliską mi osobę pomimo rzetelnej reakcji służb medycznych. Proszę nie bagatelizować tego wirusa i nie porównywać go z grypą sezonową bo to olbrzymi błąd.
Nie oglądam telewizji ale wiem z doświadczenia, że trzeba bardzo uważać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Woskowożółta Psianka 9 stycznia 2021r. o 20:22
Młodzi ludzie leżą pod respiratprami mój syn przeszedł bardzo ciężko leżał w szpitalu 3 tygodnie ledwo z tego wyszedł, po 2 miesiącach nie może jeszcze dojść do siebie, nie lekceważcie tej choroby to nie grypa ani nie przeziebienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Wiciokrzew 9 stycznia 2021r. o 21:14
Przebieg choroby zależny od telewizji która oglądasz. Znałem chłopa, który większość życia chorował na serce , dostał zawału a podczas operacji zmarł na COVIOD-19. Przypadek ? - nie sądzę. COVID-19 jest naprawdę groźny !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Bakopa 9 stycznia 2021r. o 21:17
Lekceważenie tej choroby to czysty idiotyzm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_ 9 stycznia 2021r. o 21:49
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): Lekceważenie tej choroby to czysty idiotyzm.

Nie większy niż "skupienie" całej służby zdrowia tylko na sprawie covidu, zamknięcie gospodarki i doprowadzanie Polaków do bankructw i chorób.
Bo życie w ciągłym stresie, niewychodzenie z domów (jeśli już to w "namordnikach"), brak kontaktu z lekarzami, to wszystko doprowadziło do zwiększonej ilości zgonów.
Ale mamy za to roczny "medialny spektakl", gdzie codziennie wbija się nam do głowy, że oto nadszedł zabójca, który prędzej czy później dopadnie każdego.
I tylko przemyślana i rozważna strategia rządu jest w stanie nas uratować ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy