Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Powrót Rudego

~~Kobaltowy Rokitnik niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 13:08
~~Marchewkowa Jodła napisał(a):
~~Kobaltowy Rokitnik napisał(a):
~~Marchewkowa Jodła Jurko liże tyłki swoim pracodawcom powiedzmy że to prawda , temat jest o Tusku , dlaczego on nie wraca .
Kadencja w Europarlamencie i misja skończona , został żeby lizać tyłki tuzom niemieckiej elity politycznej , taki wniosek sam się nasuwa idąc tokiem twojej bezmyślności .
Bałwanie pisz na temat zakładając że potrafisz , osobiście w to wątpię .

Może i jestem bałwanem, ale nie sprzedałem się pislamistom. Bo po co ma wracać do kraju, który już się zeszmacił działaniami rządów pis,gdzie kłamstwo jest na porządku dziennym a hipokryzja króluje niepodzielnie ,gdzie walaka ostołki ważniejsza niż życie suwerena i to są fakty niepodważalne.Jeśli ja jestem bałwanem to kim ty jesteś.



Ja żyję w Polsce , jest mi znacznie lepiej niż za rządów Tuska zarabiam średnią krajową , za Tuska 900 E , obecnie 1350 E .
Nie podaję w zł . bo byś pisał że inflacja itd, itp .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Rącznik niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 13:55
My powrotu Rudego nie boimy się, my chcemy sprawiedliwości i ukarania go co zrobił z krajem jak był premierem. Chcemy tylko tego, a nie on złożył hołd niemiecki Angeli, ukorzył się przed Niemcami i korzysta z ich ochronki. Chcemy, żeby zamieszkał po sąsiedzku z Nowakiem w tym "sanatorium".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ognik niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 13:57
~~Przekrwiony Rącznik napisał(a): My powrotu Rudego nie boimy się, my chcemy sprawiedliwości i ukarania go co zrobił z krajem jak był premierem. Chcemy tylko tego, a nie on złożył hołd niemiecki Angeli, ukorzył się przed Niemcami i korzysta z ich ochronki. Chcemy, żeby zamieszkał po sąsiedzku z Nowakiem w tym "sanatorium".

A ty szmaciarzu razem z Sasinem i Szumowskim w Alkatras .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chabrowy Przypołudnik niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 14:10
Dlaczego od razu szmaciarzu? Tobie TVN24 wyprał rozum i pozostała ci biała plama. Powiedz jak kochasz rudego tym ludziom co stracili w Amber albo w OFE.... TY SZMACIARZU!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowoczerwony Czosnek niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 14:11
Pan Bóg stworzył rudego by uważać na niego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Bylica niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 14:29
~~Przekrwiony Rącznik napisał(a): My powrotu Rudego nie boimy się, my chcemy sprawiedliwości i ukarania go co zrobił z krajem jak był premierem. Chcemy tylko tego, a nie on złożył hołd niemiecki Angeli, ukorzył się przed Niemcami i korzysta z ich ochronki. Chcemy, żeby zamieszkał po sąsiedzku z Nowakiem w tym "sanatorium".


A może napiszesz co takiego ,, zrobił z krajem '', pacynko Ziobro jakoś szuka, szuka i nic po za pisowską propagandą przez 5 lat nie znalazł a z Nowakiem to śmiech na sali niby ,, ukradł '' na Ukrainie a zerowe śledczy szukają dowodów. Dowody pacynko, kogo skazali prawomocnym wyrokiem?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Rącznik niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 14:43
jak patrzę na Rudego to przypomina mi się serial Polskie Drogi i folksdojcz Henryk Gorączko. Postać fikcyjna, zdrajca i kapuś i prawdziwa postać Rudego sługusa Niemców i zdrajcy polskich interesów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Tunbergia niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 14:48
Tusk rozliczy mafię pis i pranie pieniędzy przez konta toruńskiego belzebuba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie