Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Caritas czy WOŚP ?

5918
#zbynek nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 13:39
ladaco napisał(a): Usłyszałem dzisiaj coś tak głupiego, że głupiej się nie da.
"Moje córki będą zbierały dla WOŚP na dzieci" - rzekła idiotka z piorunem, żądająca aborcji na życzenie - w imieniu swoich córek.


Z całego serca życzę ,urodź wychowuj a potem napisz jak ci z tym ;[img=1612010084_nt3gckg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 stycznia 2021r. o 14:06
PIS-PO-PRL napisał(a): No tak... PanM populista
Chętnie usłyszałbym coś więcej niż "zabiore kościołowi dam chorym", "zabiorę partiom, dam chorym"
Ale Pan tylko takimi hasłami potrafi operować.

Ktoś tam wyżej wspomniał, że problem może nie leżeć tylko w pieniądzach... no ale... winny przecież jest kościół i pieniądze które zabiera chorym :D

Może kiedyś pokusi się Pan o dogłębną analizę problemu, opisze nam Pan jak wyciągnąć służbę zdrowia z zapaści... ale póki co... wina kościoła :D

Zaproponowałem merytoryczną polemikę a tu osoba czyta tylko to co chce przeczytać.
Nigdy i nigdzie nie napisałem ŻE PROPONUJĘ ZABIERAĆ RZĄDOWI LUB KOŚCIOŁOWI .
Wyraźnie piszę aby państwo i kościół mniej zabierało podatnikom to starczy na wszystko.Czy to jest dosyć jasne ?
Dałem przykłady na co władza wydaje zabrane podatnikom pieniądze . Gdyby ich albo nie zabierała albo wydała na inne cele to populizm ?
wSZYSTKO CO JEST PAŃSTWOWE MUSI BYĆ TRANSPARENTNE I REALIZOWANE WEDLE POTRZEB SUWERENA a nie władzy.
Kto jest w błędzie .
Ja wspierając ratowanie życia i zdrowia ,
Czy
Rząd kupując sobie limuzyny ?
[img=1612011934_r29n75l.jpg]



Dopisane 30.01.2021r. o godz. 14:06:

Kwota wolna już kilkanaście lat stoi na 260 PLN miesięcznie a dla posłów 3000

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
30 stycznia 2021r. o 14:29
zbynek napisał(a):
ladaco napisał(a): Usłyszałem dzisiaj coś tak głupiego, że głupiej się nie da.
"Moje córki będą zbierały dla WOŚP na dzieci" - rzekła idiotka z piorunem, żądająca aborcji na życzenie - w imieniu swoich córek.


Z całego serca życzę ,urodź wychowuj a potem napisz jak ci z tym ;[img=1612010084_nt3gckg.jpg]


kułwa.., Zbynek, masz faktycznie posłane w głowie, ubecki pomiocie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
30 stycznia 2021r. o 14:31
Osoba czyta to, co PanM napisze. Nic mniej, nic więcej.
A że Pisze Pan samymi ogólnikami, to już nie mój problem.
ktoś wyżej opisał w czym może leżeć problem. Może się Pan odniesie. Tylko trzeba będzie napisać coś więcej niż te ogólniki ;)

No i faktycznie... nigdy Pan nie napisał żeby zabrać kościołowi. nigdy :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 14:59
ladaco napisał(a):
zbynek napisał(a):
ladaco napisał(a): Usłyszałem dzisiaj coś tak głupiego, że głupiej się nie da.
"Moje córki będą zbierały dla WOŚP na dzieci" - rzekła idiotka z piorunem, żądająca aborcji na życzenie - w imieniu swoich córek.


Z całego serca życzę ,urodź wychowuj a potem napisz jak ci z tym ;[img=1612010084_nt3gckg.jpg]


kułwa.., Zbynek, masz faktycznie posłane w głowie, ubecki pomiocie..


A dlaczego życzysz innym co tobie nie miłe ? Zresztą wg. was katolików ,dał Bóg dziecko ,da i na dziecko .PIS bardzo broni dzieci ( na razie tylko poczęte ) więc nie lękajcie się .
,,Ubecki pomiocie'' jak na katolika to bardzo słabe ,jutro podczas mszy wyspowiadaj się z tego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 15:05
PIS-PO-PRL napisał(a): Osoba czyta to, co PanM napisze. Nic mniej, nic więcej.
A że Pisze Pan samymi ogólnikami, to już nie mój problem.
ktoś wyżej opisał w czym może leżeć problem. Może się Pan odniesie. Tylko trzeba będzie napisać coś więcej niż te ogólniki ;)

No i faktycznie... nigdy Pan nie napisał żeby zabrać kościołowi. nigdy :D


przecież napisałem wcześniej ...
po co się narażać...
najlepiej operować sloganami ...

nawet jak jest to ''bóg ,honor, ojczyzna''

pustosłowie...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
30 stycznia 2021r. o 15:15
Jeżeli ktoś wzywa do merytorycznej dyskusji, to warto żeby zabrał w niej głos, a nie operował samymi sloganami.

Kuźwa, ale ja naiwny
merytoryczna dyskusja :D

nie to forum :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 15:28
dlatego prawie od rana jestem na Racjonaliście...;)

ale tam ''wychyl '' się raz a za drugim masz tydzień na ''przemyślenia'' ;)

a tutaj zwyzywają cię a admin jak mu sam tego nie zgłosisz przypomina coś takiego ...

tylko to nie Japonia i nie świątynia Toshogu w Nikko...;)[img=1612016901_vws9ypg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.