Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Twoje konto użytkownika/Bolecnauty w Bolec.Info - WAŻNE

~~Kasztanowaty Słoneczniczek niezalogowany
8 lutego 2021r. o 22:04
Horus napisał(a): kochać to ty sobie możesz dziwki w typie Swietłany czy Tamary...

''wal się chamie'' zabolało że teraz szukasz wrażeń?...hahaha


horus to Ty też pisujesz spod tyldy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lutego 2021r. o 2:09
~~Kasztanowaty Słoneczniczek napisał(a):
Horus napisał(a): kochać to ty sobie możesz dziwki w typie Swietłany czy Tamary...

''wal się chamie'' zabolało że teraz szukasz wrażeń?...hahaha


horus to Ty też pisujesz spod tyldy?


Nie.

Bogu , jako świecący ateista tego portalu , daje przykład prawdomówności i wysokiej kultury osobistej :D

Drzewiej występował jako " falco " , czasami jako " kwiatuszek " ... nasz ten ulubiony celebryta :D ... dzisiaj jest BOGIEM EGIPTU ... ale nie pisze z pod tyldy ... zupełnie tak jak ja :)

Gdzieżby tam bogu udawał kwiatuszki Marcina ... nie do pomyślenia :D

A wracając do sprawy . Marcin , jeszcze raz proszę ... nie kłam , że nie znasz numerów IP.

Na jakiej bazie mnie zblokowałeś swego czasu , jeśli nie na serwerze po numerku ?

Ja w przeciwieństwie do Głupiej Papugi zawsze podpisuję się ... niezależnie od IP ... Panna , albo Piotr Różański :)

Tudzież " chamski chadziar " ... kiedy piszę z pod tyldy :)

... ale bogu nigdy nic nie pisał z pod tyldy . Kolega Słoneczniczek szkaluje prawego ... boga :D

Fajnie jest pisać po nocach :)

No , ale spać trzeba ... lezę do wyra :)

Nara :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 lutego 2021r. o 9:45
Cześć,

Przypominam, że DZISIAJ WIECZOREM, w związku z wprowadzanymi zmianami w Portalu, nastąpią modyfikacje związane z kontami Bolecnautów w Bolec.Info.

1) Konta, które nie wykazały aktywności przez okres ostatnich 6 miesięcy zostaną zarchiwizowane (a nazwy będą mogły być ponownie zarejestrowane)

2) Konta, które nie mają wpisanego adresu e-mail zostaną zarchiwizowane (a nazwy będą mogły być ponownie zarejestrowane)

3) W przypadku wielu kont rejestrowanych z tego samego adresu email zarchiwizowane zostaną te z najstarszą aktywnością (pozostawione zostanie tylko to, które wykazało aktywność najpóźniej).

Archiwizacja konta będzie ostateczna i nie będzie możliwości jego przywrócenia (poza oczywiście ponowną rejestracją takiej samej nazwy).

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 lutego 2021r. o 10:33
czyli Falco wróci?

:)


Dopisane 09.02.2021r. o godz. 10:33:

Horus napisał(a): czyli Falco wróci?

:)


''...nie będzie możliwości jego przywrócenia (poza oczywiście ponowną rejestracją takiej samej nazwy)...''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
9 lutego 2021r. o 12:11
Od Falco nie zdrobnienia Horusiku:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 lutego 2021r. o 12:58
no i po co się podniecasz?
jak widzę nie nadążasz za swoimi myślami...:]

szukasz kupla ?
zmień adres bo z takimi jak ty nie zwykłem się zadawać ...

za wysokie progi jak na twoje nóżęta...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
9 lutego 2021r. o 15:41
Falco dziękuję ci za odpowiedź, ale do mnie zwracaj się Ave Cezar!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 lutego 2021r. o 15:59
Coś czuje, że są tu kwiatuszki które będą próbowały zaklepać sobie nick Falco. A jaka radośc bedzie gdy to się uda :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego