Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Porady dla osób, które przeszły infekcję COVID-19
~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
9 lutego 2021r. o 7:01
a skąd mam wiedzieć czy przeszedłem? nie badałem się, a pracując wśród ponad 100 osób podejrzewam, że miałem...a na badanie się nie wybieram - macie taki poradnik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwawosina Rogownica niezalogowany
9 lutego 2021r. o 7:31
Tak. Zrób badanie na obecność przeciwciał. U ok. 30% wprawdzie przeciwciał nie ma ale może jesteś w tych 70.... Nie komplikuj..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
9 lutego 2021r. o 8:37
Widzę że ci, którzy byli leczeni w szpitalu (często w wyniku tego, że dali się ponieść histerii), dostali jakieś wskazówki odnośnie dalszego postępowania czy rekonwalescencji.
A co z tymi, którzy COVID-a przechorowani w domu? Czasem bardzo ciężko? Ci jeśli już coś usłyszeli na koniec to tylko - ciesz się że przeżyłeś. Mnie po chorobie nawet nikt nie osłuchał, nie zlecił jakichś badań oceniających stan płuc po chorobie. Kupiłem sobie na Allegro pulsoksymetr i sam musiałem być dla siebie lekarzem. A podobno każdy po chorobie miał go dostać. Za co ja płacę składki? A może już po prostu ludzi w moim wieku już się nie leczy? Taka soft-eutanazja po polsku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lobelia niezalogowany
9 lutego 2021r. o 12:27
ale 1 % na fundacje możesz jako emeryt przekazać

chyba że wysyłasz do Torunia ,to nie musisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szara Naparstnica niezalogowany
9 lutego 2021r. o 12:34
Nie widzę zasadności. By go zmarnowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Choina niezalogowany
9 lutego 2021r. o 18:30
~~Lobelia napisał(a): ale 1 % na fundacje możesz jako emeryt przekazać

chyba że wysyłasz do Torunia ,to nie musisz
każdy grosz po covidzie jest na wage złota wiec mnie nikt nie da
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Chmiel niezalogowany
9 lutego 2021r. o 18:46
~Szara Naparstnica napisał(a): Nie widzę zasadności. By go zmarnowac.


i ja mam podobne przenyslenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
11 lutego 2021r. o 10:14
~Krwawosina Rogownica napisał(a): Tak. Zrób badanie na obecność przeciwciał. U ok. 30% wprawdzie przeciwciał nie ma ale może jesteś w tych 70.... Nie komplikuj..


umiesz czytać ze zrozumieniem? chyba wyraźnie napisałem:
"a na badanie się nie wybieram"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.