Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nakrętkomat od serca
~Ciemnobrązowy Cytryniec niezalogowany
9 lutego 2021r. o 21:19
Wspaniała inicjatywa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowozielony Śniedek niezalogowany
9 lutego 2021r. o 21:25
świetny pomysł!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Pęcherznica niezalogowany
9 lutego 2021r. o 21:26
czy ta wspaniała inicjatywa sprawi że opłata ze śmieci będzie niższa?? wszak problem segregacji nakrętek rozwiązany, alleluja! #2kWpiach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
9 lutego 2021r. o 21:37
"Macie zalegające w domu nakrętki?"
Nie, segreguję śmieci.
Dopisane 09.02.2021r. o godz. 21:37:

Wrzucam do pojemnika na plastik, ale mogę do innego, jak będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
9 lutego 2021r. o 21:43
Widziałem takie serce w Legnicy, bardzo dobry pomysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwawosiny Styrakowiec niezalogowany
9 lutego 2021r. o 22:26
Butelka bez zakrętki zachowuje swoje gabaryty/objętość.
Mam jakieś durne przyzwyczajenie zgniatać i zakręcać - żeby zajmowały mniej miejsca w kontenerze.

Puszki też zgniatam.

Może to jakieś fobie ale tak mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwona Męczennica niezalogowany
9 lutego 2021r. o 22:52
Brawo,!brawo ! w naszym biurze nakrętki zbieramy od lat i akurat teraz nie mamy odbiorcy. Do skweru mamy bardzo blisko. Gratuluję podjęcia takiej decyzji. Jeśli chociaż jedno dziecko będzie rehabilitowane ze sprzedaży nakrętek, to już będzie sukces akcji. Jak dobrze, że mamy mądrą, wrażliwą młodzież.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lobelia niezalogowany
9 lutego 2021r. o 23:25
nie lepiej zbierać ziarenka piasku ,szkło można by wyprodukować ,tak tylko pytam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.