BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu "To dla kolegi" - sex shop od kuchni
BolecForum Bolecnauci komentują

"To dla kolegi" - sex shop od kuchni

20 odpowiedzi strona 2 z 3
~~Złocistozielony Omieggość
~Marengo Katalpa napisał(a): Starszy pan jest na tyle głupi,że zamiast iść do lekarza rodzinnego po receptę na lek wspomagający erekcję, kupuje jakieś sextabletki z niepewnych źródeł, przepłacając przy tym.


Kto jest tym starszym panem? Ja się domyślam :) A wy? Macie swoje typy?
~~Złotordzawa Piwoniagość
~~Złocistozielony Omieg napisał(a):
~Marengo Katalpa napisał(a): Starszy pan jest na tyle głupi,że zamiast iść do lekarza rodzinnego po receptę na lek wspomagający erekcję, kupuje jakieś sextabletki z niepewnych źródeł, przepłacając przy tym.


Kto jest tym starszym panem? Ja się domyślam :) A wy? Macie swoje typy?


ten tutejszy poyeb? siwy pomarszczony starzec?
~~Rudozłoty Floksgość
~~Złotordzawa Piwonia napisał(a):
~~Złocistozielony Omieg napisał(a):
~Marengo Katalpa napisał(a): Starszy pan jest na tyle głupi,że zamiast iść do lekarza rodzinnego po receptę na lek wspomagający erekcję, kupuje jakieś sextabletki z niepewnych źródeł, przepłacając przy tym.


Kto jest tym starszym panem? Ja się domyślam :) A wy? Macie swoje typy?


ten tutejszy poyeb? siwy pomarszczony starzec?

Czyli twój tatuś .
~Rudobrunatnyrudawa Kalmiagość
Jest potrzeba, jest sklep.
Walenie gruchy i wyszukiwnie problemów tam gdzie ich nie ma, a przy okazji dożywianie oszołomskich sułtanów klawiaturki. Taka zabidzona furtka na świat w pipidówie musi czymś mlemlotać.
~~Brązowy Dyptamgość
Ten starszy pan to chyba nasi ulubieńcy z forum, tylko nie wiem czy kupuje głupi czy głupszy?
~~Mieszkanka gość
A co jest złego w sekshopie ? Chyba każda zdrowa para uprawia seks, to raczej dobrze że ludzie kupują zabawki, żeby dodać troszkę pikanterii w łóżku dla dobrego pożycia 😁
~~Płomienna Araliagość
Marcyś się zawstydził i wyciął mój grzeczny i kulturalny komentarz . Jeszcze niedawno post z wyrazem ,,seks'' lądował w koszu a Marcyś się czerwienił.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.