Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Ciocia Wienia?...nie tylko ona pomaga kobietom podjąć trudne decyzje....

22258
#Horus nieaktywny
9 marca 2021r. o 11:16
~Bladolawendowy Gajowiec napisał(a): A w Europie chodzi o to by polskie kobiety miały możliwość dokonania aborcji czy o kasę? Pomyślałeś o tym? Ja stawiam na kasę. Nie sądzę że wzioles to pod uwagę. Ja mam w d... jak mnie widzą inni. Jego sprawa.


no proszę ...
jak niekiedy w słowach wychodzą pewne sprawy

skoro uważasz że o kasę tu chodzi to dlaczego jej zarabiania bronić polskim lekarzom?

bo właśnie nie o kasę tu chodzi tylko o IDEOLOGIĘ...
a ty to wziąłeś pod uwagę?...;)


ale jeśli uważasz że tylko o kasę tu chodzi to robisz błąd bo są kliniki i organizacje które to robią pro bono...;)

mnie nie interesuje co ty masz w d...bo to twoja sprawa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Gajowiec niezalogowany
9 marca 2021r. o 11:45
Wskaż jedna klinike, jedną, co robi pro bono. Oczywiście pro bono dla obcokrajowców. Jedną... Ale dokładnie, nie ze ktoś coś mówił. Z podaniem adresu, melilem czy telefonem. Żeby można sprawdzić rzecz jasna. Dasz radę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 marca 2021r. o 11:55
zaraz poszukam o tym ...
mam to gdzieś w swoich ''szpagrałach''...;)


Dopisane 09.03.2021r. o godz. 11:55:

Horus napisał(a): zaraz poszukam o tym ...
mam to gdzieś w swoich ''szpagrałach''...;)


jeden masz tutaj...

[email protected].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Gajowiec niezalogowany
9 marca 2021r. o 11:55
Kiedyś już czegoś szukałeś i chyba do tej pory szukasz. Nie doczekałem się. Postaraj się tym razem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Eukomis niezalogowany
9 marca 2021r. o 11:59
gajowy jakiś Ty niecierpliwy ,

najlepiej na już ,albo na wczoraj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Gajowiec niezalogowany
9 marca 2021r. o 12:00
Ciocia Wienia "Kiedy jest to możliwe, oferujemy wsparcie finansowe". Kiedy jest możliwe.... Kiedy jest możliwe?! Pro bono, wiesz co to znaczy..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Gajowiec niezalogowany
9 marca 2021r. o 12:13
I adres kliniki, nie zapomnij. Na kliniki się powołałeś w swoim poście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 marca 2021r. o 12:16
~Bladolawendowy Gajowiec napisał(a): Ciocia Wienia "Kiedy jest to możliwe, oferujemy wsparcie finansowe". Kiedy jest możliwe.... Kiedy jest możliwe?! Pro bono, wiesz co to znaczy..


wiesz dlaczego tak to tam nazwano?
bo żaden kraj ...podkreślam -ŻADEN - nie przekazuje na ten cel środków państwowych ...
gdybyś zadał sobie trud czytania a nie czekanie na gotowca to byś wiedział dlaczego pisze się tam o ''możliwościach''

każda z tych fundacji swoją działalność opiera na sponsorach i darczyńcach ...
w zależności od środków opłacają od hoteli po przeloty lotnicze...

jak masz problem ze zrozumieniem lub więcej info może zbierz się na odwagę i wyślij jakiegoś meila ...

czyżbyś chciał mnie teraz pouczać co do formy ''pro bono''?

[email protected]

[email protected], ZRZUTKA (jest jeszcze kilka z adnotacją -zrzutka )

[email protected]


wystarczy czy jednak chcesz więcej ..;)

organizacja WOMAN HELP (chcesz adres? ) kiedy płód jest zagrożony wadami odpowiednie preparaty są DARMOWE a dawkę określa lekarz ...

potrzebujesz adresu w Polsce ?
tam kobiety też zostają odpowiednio kierowane...





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.