Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Covidowe lansowanie pisowskich polityków
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 kwietnia 2021r. o 21:37
~~Pąsowy Pierwiosnek napisał(a): Lans jest od poczatku każdy to widzi tylko redakcja jest slepa? serio? nie wiedzieliście ze to lans nie mający nic wspolnego z leczeniem ludzi? serio????


Dokładnie.

Panie Kazimierzu ... kto zrobił zdjęcia , jeśli nie pan ? Tak mi do pana blisko , jak do Mateusza Morawieckiego , ale zawód dziennikarz , to nie tylko trzaskanie fotek , jak Kolega Bernard Tropiący ... foliarzy :D

To nie są też elaboraty wzorem z Głupiej Parówy.

Ja się na dziennikarstwie nie znam , ale znam się nieco na propagandzie ... wiersz napisałem , jak to Kolega Morawiecki z Kolegą Barczakiem rozmawiali , a Kolega Gabrysiak nie raczył skomentować .

Pytanie brzmi tak Panie Kazimierzu ... masz pan numer do Tej Pani , co ofiarowała Płemiełowi miskę na ryż z bolesławieckiej ceramiki ?

Byłbym wdzięczny ... wciąż szukam Promienia :)

Oczywiście proszę podać na Priva :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Golteria niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 21:40
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Pąsowy Pierwiosnek napisał(a): Lans jest od poczatku każdy to widzi tylko redakcja jest slepa? serio? nie wiedzieliście ze to lans nie mający nic wspolnego z leczeniem ludzi? serio????


Dokładnie.

Panie Kazimierzu ... kto zrobił zdjęcia , jeśli nie pan ? Tak mi do pana blisko , jak do Mateusza Morawieckiego , ale zawód dziennikarz , to nie tylko trzaskanie fotek , jak Kolega Bernard Tropiący ... foliarzy :D

To nie są też elaboraty wzorem z Głupiej Parówy.

Ja się na dziennikarstwie nie znam , ale znam się nieco na propagandzie ... wiersz napisałem , jak to Kolega Morawiecki z Kolegą Barczakiem rozmawiali , a Kolega Gabrysiak nie raczył skomentować .

Pytanie brzmi tak Panie Kazimierzu ... masz pan numer do Tej Pani , co ofiarowała Płemiełowi miskę na ryż z bolesławieckiej ceramiki ?

Byłbym wdzięczny ... wciąż szukam Promienia :)

Oczywiście proszę podać na Priva :)

Dobranoc :)


Panno, mogę ci dać parę misek ryżu. Nie musisz szukać u pani od płemieła. Tak słabo już u ciebie? Na miskę ryżu nie masz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 21:41
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Pąsowy Pierwiosnek napisał(a): Lans jest od poczatku każdy to widzi tylko redakcja jest slepa? serio? nie wiedzieliście ze to lans nie mający nic wspolnego z leczeniem ludzi? serio????


Dokładnie.

Panie Kazimierzu ... kto zrobił zdjęcia , jeśli nie pan ? Tak mi do pana blisko , jak do Mateusza Morawieckiego , ale zawód dziennikarz , to nie tylko trzaskanie fotek , jak Kolega Bernard Tropiący ... foliarzy :D

To nie są też elaboraty wzorem z Głupiej Parówy.

Ja się na dziennikarstwie nie znam , ale znam się nieco na propagandzie ... wiersz napisałem , jak to Kolega Morawiecki z Kolegą Barczakiem rozmawiali , a Kolega Gabrysiak nie raczył skomentować .

Pytanie brzmi tak Panie Kazimierzu ... masz pan numer do Tej Pani , co ofiarowała Płemiełowi miskę na ryż z bolesławieckiej ceramiki ?

Byłbym wdzięczny ... wciąż szukam Promienia :)

Oczywiście proszę podać na Priva :)

Dobranoc :)
Droga Panno,proszę podać numer tel. i adres,bo mam ochotę pociągnąć z Tobą browara.Pilsner urquell może być?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Ognik niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 21:42
~Chabrowy Dziurawiec napisał(a): Jakby nie Pan Starosta to ten szpital nie mia£by szans na funkcjonowanie.Zrobił kawał swietnej roboty.To Jemu zawdzieczac mozna ze mamy godne warunki do leczenia .

A czy czasami ten szpital modułowy nie został podarowany przez Niemiaszków .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 21:44
~Chabrowy Dziurawiec napisał(a): Jakby nie Pan Starosta to ten szpital nie mia£by szans na funkcjonowanie.Zrobił kawał swietnej roboty.To Jemu zawdzieczac mozna ze mamy godne warunki do leczenia .

Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.


Zlikwidowali szpital dla mieszkańców powiatu, a taki bezmózgi dziurawiec będzie tu odstawiał Bareję.
Godne warunki... :) na cmentarzu.
A tego koronawirusa to będa latami hodować żeby przypadkiem nie zdechł.
Takiego eldorado to oni do tej pory nie mieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 kwietnia 2021r. o 21:53
A tak nawiasem . Zaszczepione chopy , jak samopoczucie ?

Kazimierzu , Lucjanie , Przemo , Jurku ?

Gadajmy dalej , proszę Was ... jutro :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koralowy Czarny niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 21:57
A ja to mam wszystko tam gdzie słońce nie zachodzi.Martwie się tylko ,żebym był pojednany z Panem Bogiem i ludźmi przed odejściem.Wszystkie partie graja do jednejbramki na sznurku globalistow i masonow.Zaplanowali depopulacje i to realizują. Agenda 2030 i 4 rewolucja przemysłowa Schwaba.Szczepionki spowodują depopulacje.Ludzie nie szczepcie się to jest pułapka.Pozniej to zrozumiecie. Logiczne myślenie i obserwacja.Zauwazyliscie o Chinach żadnej informacji o zakażeniach i zgonach.Cel globalistow i masonow jest wyludnic Europę i pozbycie się Chrześcijan. W miejsce Europejczyków napłynie ludność z innych krajów tylko nie Chrześcijan.W tedy zbudują na wzór Chin prawdziwy komunizm z pełną inwigilacją. Ludzie nawet nie wiedzą ,że codziennie są śledzeni poprzez monitory telewizorów, w budowane są miniaturowe kamerki,mówię tu o telewizorach nowszych generacji.Nie wspomnę o smartwonach.Co nam pozostaje.Nadzieja ,że poza materializmem uśmiechniemy się do Swojego Ojca Niebieskiego i do naszych braci i sióstr.Pozdrawiam i wytrwałości z walką o prawdę, bo tylko prawda nas wyzwoli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Krwawnica niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 22:01
Ty jesteś już pogodzony ,więc kładz się i czekaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza