Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Covidowe lansowanie pisowskich polityków
~Piernikowy Koleus niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 22:04
Wszystko jasne - partyjny portal lansuje swoich działaczy, a ma pretensje, że ktoś lansuje swoich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 kwietnia 2021r. o 22:08
Panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości ... określenie głupia parówa nie odnosi się tylko do pana . Jest w prawdzie subtelna różnica między głupią papugą , a głupią parówą , ale to tylko moje wyobrażenie kwantowe. Istotna różnica polega na tym , że ja mówię co myślę , cytując niekiedy mądrzejszych ode mnie , a Waść pozjadałeś już wszystkie gówna ze ścierwomediów i do tego boisz się własnego nazwiska .

I Waść cytować nie potrafisz ...

To kiedy ta rozprawa panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości ?

Idę po piwo , ja cham , prostak i alkoholik :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Lędźwian niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 22:13
A ja się nie dziwię panu premierowi,że nie chciał się spotkać z wrogimi mu ludżmi.Przecież nawet na tym portalu szaleje hejt przeciw demokratycznie wybranemu rządowi,przeciw PiSowi i całej większości sejmowej.Każdy widzi ,co ma w portfelu i jak jest teraz,a jak było przedtem.Pewnie ci krzykacze też to widzą,co mają w portfelu.Albo stracili,gdy inni zyskali,albo zyskują krzycząc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Fiołek niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 22:18
Panie Kazimierzu to już ten wiek co by pomyśleć o odpoczynku...dawno tak hejterskiego tekstu pan nie napisał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 kwietnia 2021r. o 22:21
Bicie piany.

Jakie ma znaczenie kto: rząd czy samorząd? Za swoje nie budowali.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowa Fasola niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 22:30
Panowie redaktorzy zaproście Trzaskowskiego, on was zaprosi na pewno i zrobi tylko dla was wywiad i wy jego wylansujecie w Bolesławcu i on wam podziękuje i wy jemu podziękujecie i on podziękuje strajkującym i strajkujący jemu podziękują bez gwizdania i krzyków:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Pięciornik niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 22:31
Z wypowiedzi wynika, że Bolesławiec pis-em stoi. Pińcet+ działa. WSTYD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koralowy Czarny niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 22:40
Na dzień dzisiejszy co najgorsze jesteśmy podzieleni.I to nie napawa optymizmem.Politycy doskonale ten mechanizm wykorzystują. Stara zasada dziel i rządź.Sytuacja z aborcją była celowo zaplanowana przed masowymi szczepieniami aby podzielić prawicę z lewica.Strajki kobiet i obrońców wartości doprowadziło do utraty czujności i najważniejszą rzecz do wprowadzenie plandemi i masowych szczepień. W padliśmy w pułapkę. Żeby zasłonić depopulacje poprzez szczepienia w mediach lewicowych i prawicowych nasila się ataki ideologiczne.A rodacy podzieleni nie zauważają Największą pułapkę jakie są szczepienia.Pozdrawiam myslacych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.