Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Duma Rzeczypospolitej 2021

~~Szarobrązowa Psianka niezalogowany
20 maja 2021r. o 20:27
11445
PanM 3 godz. 24 min. temu
Jednak jesteś tępy .
Bogacić się powinni ludzie uczciwi , pracowici i kreatywni a nie partyjni tak jak PiS , LSD CZY PO.
--------
Ja należę do ludzi uczciwych, pracowitych i kreatywnych w przeciwieństwie do Ciebie Panie Moszczyński, nie należę do żadnej partii i się bogacę ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sceptyk naukowo sceptyczny niezalogowany
20 maja 2021r. o 20:29
Wyższe wykształcenie nie jest do niczego potrzebne, jak się ma w głowie dobrze poukładane (Dar Mądrości i Dar Rozumu -skąd to? ).
Sporo ludzi z tzw. wyższym wykształceniem jest po prostu głupich, zwłaszcza po tych "nowych szkołach". Niby coś wiedzą, a tan naprawdę nawet, jak coś wiedzą, to nie potrafią tego praktycznie wykorzystać. No i mają poważny problem z logicznym myśleniem - coś takiego jak powiązanie skutków z przyczyną przekracza ich możliwości.
Mankamentem m nie jest brak wykształcenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowa Psianka niezalogowany
20 maja 2021r. o 20:35
cyt." Jednak jesteś tępy ." Panie Moszczyński to dokładnie opis Pana osoby, opisuje Pan samego siebie, myślę że otyłość obrasta Panu mózg i to jest powód Pana otępienia,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 maja 2021r. o 20:50
Dokładnie 7 lat temu napisałem to o jednym z lokalnych polityków PO

Nasz lokalny kandydat PO do europarlamentu mówi jedynie o wykorzystaniu unijnych pieniędzy.Wyraźnie widać że partia ta nie ma żadnego planu wspierającego rozwój przedsiębiorczości.Najważniejsze dla niej są cudze pieniądze które oni będą dzielić .
P L A T F O R M A O B Y W A T E L S K A

Jak najwięcej kasy , jak najwięcej władzy i zero odpowiedzialności.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~myszka Miki niezalogowany
20 maja 2021r. o 21:24
Ależ ty farmazonisz. Oprócz pisania co więcej zrobiłeś?
Nic nie zrobiłeś i nic nie zrobisz bo cały drżysz przed ratuszowymi. Jesteś zwykłym demagogiem snującym się po swoich własnych fantazjach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
20 maja 2021r. o 22:50
PanM napisał(a): Niemcy kilka lat ułatwiali swoim obywatelom budowę instalacji alternatywnej energii i w chwili gdy pokryli 100% zapotrzebowania nie dotyczą ich kary za emisję CO2. Mogą nawet sprzedawać nadwyżki puli CO2. Tam się myśli najpierw o interesie obywatela a potem państwa w Polsce jest odwrotnie . I efekty też odwrotne.



Co za bzdury , tego się czytać nie da ,” Niemcy myślą o interesie obywatela „
Kto pana tak nakręcił , chyba że są jeszcze inne Niemcy o których nie wiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Słoneczniczek niezalogowany
20 maja 2021r. o 22:57
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Niemcy kilka lat ułatwiali swoim obywatelom budowę instalacji alternatywnej energii i w chwili gdy pokryli 100% zapotrzebowania nie dotyczą ich kary za emisję CO2. Mogą nawet sprzedawać nadwyżki puli CO2. Tam się myśli najpierw o interesie obywatela a potem państwa w Polsce jest odwrotnie . I efekty też odwrotne.



Co za bzdury , tego się czytać nie da ,” Niemcy myślą o interesie obywatela „
Kto pana tak nakręcił , chyba że są jeszcze inne Niemcy o których nie wiem .

Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Niemcy kilka lat ułatwiali swoim obywatelom budowę instalacji alternatywnej energii i w chwili gdy pokryli 100% zapotrzebowania nie dotyczą ich kary za emisję CO2. Mogą nawet sprzedawać nadwyżki puli CO2. Tam się myśli najpierw o interesie obywatela a potem państwa w Polsce jest odwrotnie . I efekty też odwrotne.



Co za bzdury , tego się czytać nie da ,” Niemcy myślą o interesie obywatela „
Kto pana tak nakręcił , chyba że są jeszcze inne Niemcy o których nie wiem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Słoneczniczek niezalogowany
20 maja 2021r. o 23:07
miałem jeszcze dopisać ,że niemcy importują 70mln ton węgla kamiennego ,ale po wpisie Pana M dałem sobie już spokój
na pewno nie wie po co
o nowej kopalni brunatnego (brudny wegiel) chyba nie słyszał.
przy okazji wycięto wiekowy drzewostan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza