Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dom samotnej matki

~~Czerwonozłota Kapusta niezalogowany
15 maja 2021r. o 16:18
~~Brązowozłota Aukuba napisał(a):
~Lawendowy Tamaryszek napisał(a): Wybacz, obywatelu
Mam nadzieję że dobrze się zrozumieliśmy ?? nawet gdyby tak było to nie powinno Cię to interesować , lecz całe szczęście tak nie jest...


Ma prawo się tym interesować, gdybyś miał żerować na czyimś nieszczęściu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
15 maja 2021r. o 17:57
Dokladnie o to mi chodziło ale nie będę się z obywatelem w dyskusje zbedna wdawal. W mieście jest pewien facet o tym imieniu który żeruje na kobietach, rozwala związki itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Aukuba niezalogowany
16 maja 2021r. o 15:34
~Lawendowy Tamaryszek napisał(a): Dokladnie o to mi chodziło ale nie będę się z obywatelem w dyskusje zbedna wdawal. W mieście jest pewien facet o tym imieniu który żeruje na kobietach, rozwala związki itd.

Całe szczęście nim nie jestem a tak na marginesie nie nawidzę ludzi którzy żerują na cudzym nieszczęściu i kompletnie tego nie zrozumiem jak można w ten sposób postępować z ludzmi ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
16 maja 2021r. o 15:58
Ja również nie, niestety "bata" na niego nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Aukuba niezalogowany
16 maja 2021r. o 16:47
~Lawendowy Tamaryszek napisał(a): Ja również nie, niestety "bata" na niego nie ma.


Na pewno jest jakiś przepis prawny na takich ludzi . Niestety nawet w dzisiejszych czasach nie tylko takim uchodzi płazem ale wqielu osobom ktrzy drwią z osób niepełnosprawnych lub próbują w jaki kolwiek sposób zaszkodzić w życiu codziennym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
16 maja 2021r. o 18:51
Polska..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Aukuba niezalogowany
16 maja 2021r. o 20:43
Pannazdzieckiem napisał(a): Znam w realu taką jedną samotną matkę ... a nawet dwie . Matkę i Córkę . Jedna i druga tworzy pozory :D

Ale z Adamos wciąż rozmawiam , jak z Lucjanem ... telefonicznie Głupia Parówo .

Chlałem dzisiaj z Kumplem Kuternogą , bo lubi wychlać ... wyrzucił mnie z chaty :D

Jutro o poranku przenoszę się do Mieczysława na polną , żeby pochlać :D

Zaszczycisz nas swą obecnością Parówa ? Wiesz gdzie jest rampa ?
Szerze powiedziawszy nie bardzo wiem do czego miałoby to się odnieść ??? Nikt tu nie pisze o chlaniu . To jest temat o dziewczynie z dzieckiem której należy pomóc a nie szkodzić ....
Czy w dzisiejszych czasach już nie ma ludzi którzy potrafią pomóc bezinteresownie a nie rzucają kłody pod nogi i wymyślają przeróżne niestworzone historie jak ta powyżej o chlaniu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 maja 2021r. o 22:08
... czekaj , czekaj Parówa , falco to ptak , horus to też ptak ... a Januszowi skrzydełka upierdzieliło :D

Do zobaczenia , o ile będziesz miał odwagę ... aniele mój :D

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.