Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Porażający wzrost liczby zgonów w Bolesławcu
14240
M21W2
14 maja 2021r. o 17:02

Przemku , napisałem --Łatwo jest rzucać oszczerstwa i kłamstwa w stosunku do służby zdrowia obciążonej do granic wytrzymałości .

Czy to aż tak trudno zrozumieć - SŁUŻBA ZDROWIA OBCIĄŻONA DO GRTANIC WYTRZYMAŁOŚCI .
Kogo Ty byś zaszczepił jako pierwszych , ja zdecydowanie tych co są na pierwszej linii frontu walki z pandemią .
Najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia. Z powodu koronawirusa zmarło w Polsce 140 lekarzy i 136 pielęgniarek .
Filozofie zanim coś napiszesz pomyśl , nie spytam czy krytykanctwo to u Ciebie rodzinne , myślę że to cecha nabyta , jednym słowem - ZOIL - złośliwy niesprawiedliwy krytyk .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 maja 2021r. o 17:42

DP 7 godz. 35 min. temu

Postów: 6762

Dlaczego aparat rezonansu magnetycznego którym tak chwalił się dyrektor szpitala nie jest dostępny dla mieszkańców Bolesławca i okolic?
Na badanie trzeba jeździć do innego miasta.


jeszcze raz ...najtrudniej odpowiadać na proste pytania...

szczepić wszystkich z ''pierwszej linii''?

to kurna emeryci i renciści siedzieć w domach a szczepić powinno się WSZYSTKICH ze sklepów od osiedlowego po market...
ale nie...

władzunia stworzyła sobie ''lepsze sorty'' w tym emerytów bo może ci uwierzą i jakaś tam ilość przeżyje a to przeciez wierny ''elektorat'' :D

teraz kiedy firmy chcą pomnażać swoje dochody nawet dzicie od szóstego miesiąca już chcą szczepić...

co za durny naród ...

a ja biedny wśród niego ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 maja 2021r. o 17:56

Horusie , jeżeli to pytanie jest dla Ciebie proste więc odpowiedz .
Konkretne pytanie tylko adresatami nie są tacy jak ja czy Ty .
Lubisz spekulować więc napisz co urodzi się w Twojej głowie .
Oświeć ten " durny naród " - biedaku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Modrzew niezalogowany
14 maja 2021r. o 18:20
M21W2 napisał(a):
Przemku , napisałem --Łatwo jest rzucać oszczerstwa i kłamstwa w stosunku do służby zdrowia obciążonej do granic wytrzymałości .

Czy to aż tak trudno zrozumieć - SŁUŻBA ZDROWIA OBCIĄŻONA DO GRTANIC WYTRZYMAŁOŚCI .
Kogo Ty byś zaszczepił jako pierwszych , ja zdecydowanie tych co są na pierwszej linii frontu walki z pandemią .
Najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia. Z powodu koronawirusa zmarło w Polsce 140 lekarzy i 136 pielęgniarek .
Filozofie zanim coś napiszesz pomyśl , nie spytam czy krytykanctwo to u Ciebie rodzinne , myślę że to cecha nabyta , jednym słowem - ZOIL - złośliwy w innych latniesprawiedliwy krytyk .
a ilu zmarło w innych latach bo z tymi którymi ja pracowałem w szpitalu w latach 1987 -92 już mało zostało więc nie byli i nie są nieśmiertelni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Laurowiśnia niezalogowany
14 maja 2021r. o 18:22
~Konopna Sanwitalia napisał(a): Takich zgonów ?
https://www.facebook.com/103517791876262/posts/119469070281134/?app=fbl


Szokujące nagranie ,maniacy wyszczepiania powinni to zobaczyć ,organizacja StopNop notuje takie śmierci po wyszczepienne odnotowała ponad 1700 ale naprawdę należy to pomnożyć co najmniej razy 20 ponieważ lekarze mają polecenie nie zgłaszać takich przypadków .Odnotowywane przez StopNop są tylko przypadki które rodzina zgłosiła a wiele rodzin o tym nie wie i nie zgłasza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 maja 2021r. o 19:12
M21W2 napisał(a):
Horusie , jeżeli to pytanie jest dla Ciebie proste więc odpowiedz .
Konkretne pytanie tylko adresatami nie są tacy jak ja czy Ty .
Lubisz spekulować więc napisz co urodzi się w Twojej głowie .
Oświeć ten " durny naród " - biedaku .


dla mnie jest proste...
dla ciebie nie bo strach przed władzunią którą popierasz cię paraliżuje...

ty nie odpowiesz bo strach i wstyd ci nie pozwala że popierasz tych co w majestacie prawa godzą się na rujnowanie zdrowia i narażanie życia ''po pierwsze mieszkańców''

a że i tak nic nie zrozumiesz napiszę ci wprost o co w tym chodzi...

tzw. lans i kasa...

a że ponoć grasz w szachy to inaczej ...
figury rozgrywają partię a ty jesteś jako pion , do bicia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Chmiel niezalogowany
14 maja 2021r. o 19:20
kwietniu 45 bolesławian, a kwietniu 2021 roku aż 76 osób. Oznacza wzrost o 59,2 % w stosunku do 2020 roku.
Ale walicie głupoli. Przed całą pandemią w bolesławcu na cmentarzu dziennie było 3 pogrzeby ( nie wspomnę o 4 ) więc 3x5 nie liczę sobót =15 x4 tyg =60 bez sobót i po 3 a nie 4 pochówki więc nie siejcie paniki i głupot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 maja 2021r. o 19:49
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Horusie , jeżeli to pytanie jest dla Ciebie proste więc odpowiedz .
Konkretne pytanie tylko adresatami nie są tacy jak ja czy Ty .
Lubisz spekulować więc napisz co urodzi się w Twojej głowie .
Oświeć ten " durny naród " - biedaku .


dla mnie jest proste...
dla ciebie nie bo strach przed władzunią którą popierasz cię paraliżuje...

ty nie odpowiesz bo strach i wstyd ci nie pozwala że popierasz tych co w majestacie prawa godzą się na rujnowanie zdrowia i narażanie życia ''po pierwsze mieszkańców''

a że i tak nic nie zrozumiesz napiszę ci wprost o co w tym chodzi...

tzw. lans i kasa...

a że ponoć grasz w szachy to inaczej ...
figury rozgrywają partię a ty jesteś jako pion , do bicia...



Piszę do Ciebie Horusie a Ty mi odpowiadasz jak Januszek , kiedy Ty spoważniejesz . Strach przed władzunią , lans , kasa - ale mnie ubawiłeś .
Ty to coś jak Piotr specjalista od teorii spiskowych .
Piotra rozumiem , pije i nie ma czasu na myślenie , Tobie kawusia szkodzi czy klej do płytek ? .
Zmień tych których słuchasz i popierasz , oni już toną , nie idź ich drogą .

[img=1621014585_76kofcy.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.