Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy do salonu Renault!
BolecFORUM Nowy temat

Burmistrz Nowogrodźca poniesie konsekwencje?

~~Granatowoszary Czosnaczek 20 maja 2021r. o 18:49
Nie Maria tylko Anna. To Anna broni z 900 km odległości burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Sośnica 20 maja 2021r. o 20:21
Zwroc uwage na to, ze nie broni tylko zyczy duzo sily. A jezeli juz czegos bronie, to tylko kultury slowa! Ale to"walka z wiatrakami", dlatego na tym poprzestaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sprzedany polskiej poczcie 20 maja 2021r. o 21:01
Relich to najgorszy sort człowieka najpierw startował od Szczerbienia ,żeby potem go wygryźć.Ludzie składajcie pozwy za bezprawne przekazanie poczcie Polskiej naszych wrażliwych danych ,kiedyś się zdziwimy jak ktoś weźmie na nas kredyt w banku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Nagietek 20 maja 2021r. o 23:59
~~sprzedany polskiej poczcie napisał(a): Relich to najgorszy sort człowieka najpierw startował od Szczerbienia ,żeby potem go wygryźć.Ludzie składajcie pozwy za bezprawne przekazanie poczcie Polskiej naszych wrażliwych danych ,kiedyś się zdziwimy jak ktoś weźmie na nas kredyt w banku .


Tego można się obawiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca 22 maja 2021r. o 7:58
Czyli Relich partyjny kolega Ziobry jest nietykalny ,ale tylko do czasu jak Kaczyński wyrzuci Ziobrystów ,oby to nastąpiło jak najszybciej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.