Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu powstanie Okno Życia - na razie zebrano na nie tysiąc z planowanych 30 000 zł
~~Brunatnoszara Malina niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 11:35
O Matko! Ale niektórzy są tępi... "Jestem budowlańcem i okno tyle nie kosztuje" , "Czy klamki będą ze złota?" Nie wiadomo, śmiać się czy płakać. Lubię bolec.info, ale powinniście chyba wprowadzić jakąś weryfikację czytelników :).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Surfinia niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 11:43
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Pojęcia nie macie. Takie miejsce musi być klimatyzowane, ogrzewane, monitorowane z systemem przywołania i czujników. Tylko to widocznie kosztuje. Dla mnie rewelacja bo ileś istnień ludzkich zostanie ocalonych. Cudownie.
To taniej będzie jak siostry będą pełniły dyżur przy oknie. Za wiele chyba do roboty nie mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pik niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 11:53
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawobrązowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Pojęcia nie macie. Takie miejsce musi być klimatyzowane, ogrzewane, monitorowane z systemem przywołania i czujników. Tylko to widocznie kosztuje. Dla mnie rewelacja bo ileś istnień ludzkich zostanie ocalonych. Cudownie.

a ile dałaś

Matka dżesiki cz brajanka, nie czekałby na okno życia tylko by wyskrobała z krzykiem na ustach że aborcja jest ok.
dopiero czeka az zamontuja - ma dwojke, dżesike i brajanka

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Nagietek niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 12:24
~~Biskupia Surfinia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Pojęcia nie macie. Takie miejsce musi być klimatyzowane, ogrzewane, monitorowane z systemem przywołania i czujników. Tylko to widocznie kosztuje. Dla mnie rewelacja bo ileś istnień ludzkich zostanie ocalonych. Cudownie.
To taniej będzie jak siostry będą pełniły dyżur przy oknie. Za wiele chyba do roboty nie mają.

Hihi dobre .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Nagietek niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 12:26
~~krajan30 0 napisał(a): 30 ooo tys. to ma byc ze zlota?

Ludzie takie miejsce jest ogrzewana czujniki przy otwarciu to nie kosztuje grosze masakra pomysl glowa a nie główka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Nagietek niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 12:27
~~Ametystowy Sundaville napisał(a):
Ktoś napisał: ~~sarna napisał(a): i to na pewno okno na drugim miejscu a kasa dla siostrzyczek jestem budowlańcem i pierwszy raz w życiu widzę tak drogie okno ale każda metoda jest dobra aby wyrwać kasę a gdzie tu humanitaryzm, a może windę jeszcze jakieś złote klamki, pazerność nie ma granic

Czyli co, zbiórkę można zakończyć, a Ty za środki które dotychczas zebrano wykonasz wszystkie prace niezbędne, żeby taki punkt mógł funkcjonować. Brawo! Takie inicjatywy należy tylko pochwalać i im kibicować.

I tu w punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Cypryśnik niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 12:44
~~Ametystowy Sundaville napisał(a):
Ktoś napisał: ~~sarna napisał(a): i to na pewno okno na drugim miejscu a kasa dla siostrzyczek jestem budowlańcem i pierwszy raz w życiu widzę tak drogie okno ale każda metoda jest dobra aby wyrwać kasę a gdzie tu humanitaryzm, a może windę jeszcze jakieś złote klamki, pazerność nie ma granic

Czyli co, zbiórkę można zakończyć, a Ty za środki które dotychczas zebrano wykonasz wszystkie prace niezbędne, żeby taki punkt mógł funkcjonować. Brawo! Takie inicjatywy należy tylko pochwalać i im kibicować.



hehehe, pięknie podsumowanie. Co zrobić żeby lewak się zaorał? Pozwolić mu mówić. I panie budowlańcu, co pan na tę propozycję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasty Ognik niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 12:58
ogłosić przetarg ,przez ratusz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.