Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Radni Impulsu Miasta chcą uchylenia uchwały wprowadzającej Strefę Płatnego Parkowania i ponownych konsultacji!

~~ULLLA przedwczoraj o 12:02
rozumiem trzeba zamontować parkometry i pobierać opłaty za parkowanie ale... do cholery dlaczego zamontowali mi parkometr pod okna pa podwórku -podwórko nie utwardzone z dziurami ludzie z miasta opamiętajcie się żeby pobierać pieniądze za coś takiego i nazwać to miejscem parkingowym absurd totalny może trzeba było się najpierw przejść po tych miejscach to wszystko chyba tylko z mapek odczytytwane oni nie maja zielonego pojęcia gdzie sa montowane parkometry może koś zajrzy na zaplecze ul. Drzymały to zobaczy takie cudeńko pod oknami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla przedwczoraj o 14:29
~~ULLLA napisał(a): rozumiem trzeba zamontować parkometry i pobierać opłaty za parkowanie ale... do cholery dlaczego zamontowali mi parkometr pod okna pa podwórku -podwórko nie utwardzone z dziurami ludzie z miasta opamiętajcie się żeby pobierać pieniądze za coś takiego i nazwać to miejscem parkingowym absurd totalny może trzeba było się najpierw przejść po tych miejscach to wszystko chyba tylko z mapek odczytytwane oni nie maja zielonego pojęcia gdzie sa montowane parkometry może koś zajrzy na zaplecze ul. Drzymały to zobaczy takie cudeńko pod oknami


Bo to jest do kasowania niezorientowanych. Nie trzeba płacić jak nie ma oznaczeń poziomych (namalowanych) lub znaku pionowego z info o strefie. To zwykłe oszustwo i naciąganie tych, którzy na to złapią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółta Gazania 18 godz. 50 min. temu
Rozsądna propozcyja Impulsu. Warto zawiesić wejście w życie strefy np do końca wakacji i przez ten czas wszystko doprowadzić do porządku, szczególnie te durnowate słupki i parkomaty w podwórkach na nieutwardzonym gruncie. Bo to obciach totalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Liceum Pijarskie zaprasza