Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: Powiat bolesławiecki bez nowych zakażeń
14240
M21W2
7 lipca 2021r. o 16:45
~~Ciemnogranatowa Karagana , ja nie przeszedłem covida , niestety wielu członków mojej rodziny nie miało tyle szczęścia w tym moja córka , widzę jaka zmiana zdrowia nastąpiła u niej na skutek powikłań , znam rodziny które straciły najbliższych dlatego na podstawie własnych obserwacji podjąłem decyzję o zaszczepieniu a tym samym wzięcia udziału w walce z jak napisałeś z Covidem naprawdę groźną chorobą .
My żyjemy to wcale nie oznacza że to dziadostwo nas czy naszych najbliższych nie dopadnie i pokona to następna przesłanka że uznałem szczepienia za najlepsze w obecnej sytuacji .
Wpisy o TVP i jej wpływie na decyzje kogokolwiek o zaszczepieniu uważam za absurdalne , w moim przypadku prawdziwe jest to że poza wymienionymi przesłankami cenię opinię lekarzy i wirusologów którzy swoje opinie wyrażają na podstawie badań co do których nie mam wątpliwości że są prowadzone .
Co do odpowiedzialności za skutki uboczne pełna zgoda nie jest to jeszcze doprecyzowane z tego powodu zapewne wielu ma wątpliwości , zapewne to w znacznym stopniu utrudnia podjęcie decyzji co do szczepień .

Szukając odpowiedzi na to pytanie znalazłem coś takiego :
Odpowiedź na to pytanie wiąże się z procesem dopuszczania szczepionek do obrotu. Generalnie są
dwa sposoby dopuszczania do obrotu. Jeden to sposób kryzysowy, który nazywa się emergency
authorization. Jest to dopuszczenie szczepionki do obrotu w warunkach kryzysu zdrowia publicznego,
takiego jak mamy teraz, przy chorobie COVID-19.
https://ec.europa.eu/poland/sites/default/files/docs/news/10_kto_ponosi_odpowiedzialnosc_w_przypadku_powaznych_nop.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 lipca 2021r. o 16:58
M21W2 napisał(a): Potraktowałem Pana Taj jak Pan potraktował ARMAGEDONA , czekałem na odpowiedź , udowodnił Pan że Panu wolno więcej .


Bosz... wyjmij Pan tego kija, bo to nie jego miejsce. Może i nawet się Pan uśmiechnie wówczas... o tak :)))


M21W2 napisał(a): Odpowiedziałem w swoim stylu , jak poczuł się Pan obrażony to ja Cham bardzo Pana PRZEPRASZAM


Nie przyjmuje :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
7 lipca 2021r. o 17:19
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Ja się chyba do Pana Lucjana przestanę per Pan zwracać, bo chamstwo z Pana wychodzi.

Może temu medal dopiero po 30 latach przyznali ;)


Potraktowałem Pana Taj jak Pan potraktował ARMAGEDONA , czekałem na odpowiedź , udowodnił Pan że Panu wolno więcej .

Pan nie dyskutuje , Pan pisze aby komuś dokopać , zakpić , ośmieszyć , jak dostał Pan adekwatną odpowiedź to płacz .
Od nikogo nie wymagam by pisał do mnie per Pan , nie jest do dla mnie wyraz szacunku w kontekście np . takiego wpisu - Pan jest gorszy od gestapo lub Pańskie wpisy w których stara się Pan mnie ośmieszyć .
Odpowiedziałem w swoim stylu , jak poczuł się Pan obrażony to ja Cham bardzo Pana PRZEPRASZAM .
Zupelnie szczerze: jestem pod wrazeniem kultury slowa u pana! Tylko, szkoda energii na ta osobe do ktorej sie pan zwraca. On i tak nic z tego nie zrozumie!!!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Kuklik niezalogowany
7 lipca 2021r. o 17:29
M21W2 napisał(a): ~~Ciemnogranatowa Karagana , ja nie przeszedłem covida , niestety wielu członków mojej rodziny nie miało tyle szczęścia w tym moja córka , widzę jaka zmiana zdrowia nastąpiła u niej na skutek powikłań , znam rodziny które straciły najbliższych dlatego na podstawie własnych obserwacji podjąłem decyzję o zaszczepieniu a tym samym wzięcia udziału w walce z jak napisałeś z Covidem naprawdę groźną chorobą .
My żyjemy to wcale nie oznacza że to dziadostwo nas czy naszych najbliższych nie dopadnie i pokona to następna przesłanka że uznałem szczepienia za najlepsze w obecnej sytuacji .
Wpisy o TVP i jej wpływie na decyzje kogokolwiek o zaszczepieniu uważam za absurdalne , w moim przypadku prawdziwe jest to że poza wymienionymi przesłankami cenię opinię lekarzy i wirusologów którzy swoje opinie wyrażają na podstawie badań co do których nie mam wątpliwości że są prowadzone .
Co do odpowiedzialności za skutki uboczne pełna zgoda nie jest to jeszcze doprecyzowane z tego powodu zapewne wielu ma wątpliwości , zapewne to w znacznym stopniu utrudnia podjęcie decyzji co do szczepień .

Szukając odpowiedzi na to pytanie znalazłem coś takiego :
Odpowiedź na to pytanie wiąże się z procesem dopuszczania szczepionek do obrotu. Generalnie są
dwa sposoby dopuszczania do obrotu. Jeden to sposób kryzysowy, który nazywa się emergency
authorization. Jest to dopuszczenie szczepionki do obrotu w warunkach kryzysu zdrowia publicznego,
takiego jak mamy teraz, przy chorobie COVID-19.
https://ec.europa.eu/poland/sites/default/files/docs/news/10_kto_ponosi_odpowiedzialnosc_w_przypadku_powaznych_nop.pdf

Wiem też co to za choroba ,wirus bo tez to przeszłam lecz nie szczepie się ze względu na stan zdrowia chorobe która mam już do konca życia zostalam wykluczona ze szczepienia ,lecz nie lubię cos takiego jak szcxep się, Apokalipsa, itd itd takie bzdety pisze ARMAGEDON
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 lipca 2021r. o 17:33
~~Anna napisał(a): On i tak nic z tego nie zrozumie!!!


Coś tam zrozumiałem.
Gdy Pan Lucjan coś napisze, to jest to walka z pożytecznymi id_tami.
Gdy ktoś się z Panem Lucjanem nie zgadza, to jest pożytecznym id_otą... foliarzem... szurem... płaskoziemcą... antyszczepionkowcem... Pan lucjan pewnie coś jeszcze dopisze, bo mogło mi umknąć, tylu mONdrych słów ostatnio używa ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Kuklik niezalogowany
7 lipca 2021r. o 17:33
M21W2 napisał(a): ~~Ciemnogranatowa Karagana , ja nie przeszedłem covida , niestety wielu członków mojej rodziny nie miało tyle szczęścia w tym moja córka , widzę jaka zmiana zdrowia nastąpiła u niej na skutek powikłań , znam rodziny które straciły najbliższych dlatego na podstawie własnych obserwacji podjąłem decyzję o zaszczepieniu a tym samym wzięcia udziału w walce z jak napisałeś z Covidem naprawdę groźną chorobą .
My żyjemy to wcale nie oznacza że to dziadostwo nas czy naszych najbliższych nie dopadnie i pokona to następna przesłanka że uznałem szczepienia za najlepsze w obecnej sytuacji .
Wpisy o TVP i jej wpływie na decyzje kogokolwiek o zaszczepieniu uważam za absurdalne , w moim przypadku prawdziwe jest to że poza wymienionymi przesłankami cenię opinię lekarzy i wirusologów którzy swoje opinie wyrażają na podstawie badań co do których nie mam wątpliwości że są prowadzone .
Co do odpowiedzialności za skutki uboczne pełna zgoda nie jest to jeszcze doprecyzowane z tego powodu zapewne wielu ma wątpliwości , zapewne to w znacznym stopniu utrudnia podjęcie decyzji co do szczepień .

Szukając odpowiedzi na to pytanie znalazłem coś takiego :
Odpowiedź na to pytanie wiąże się z procesem dopuszczania szczepionek do obrotu. Generalnie są
dwa sposoby dopuszczania do obrotu. Jeden to sposób kryzysowy, który nazywa się emergency
authorization. Jest to dopuszczenie szczepionki do obrotu w warunkach kryzysu zdrowia publicznego,
takiego jak mamy teraz, przy chorobie COVID-19.
https://ec.europa.eu/poland/sites/default/files/docs/news/10_kto_ponosi_odpowiedzialnosc_w_przypadku_powaznych_nop.pdf

Powiem Panu taj a raczej napisz że ARMAGEDON zachowuje się jak nawiedzony poprostu my doskonale wiem ,co jest co się dzieje w kółko ,ludzie odetchnęli od tych masek ,obtrzezen ,zakazów, nakazów a on walkuje ciagle to sami jeszcze ten Simon no przykładny profesor co wyzywal nas ludzi od głupków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2021r. o 18:32
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Anna napisał(a): On i tak nic z tego nie zrozumie!!!


Coś tam zrozumiałem.
Gdy Pan Lucjan coś napisze, to jest to walka z pożytecznymi id_tami.
Gdy ktoś się z Panem Lucjanem nie zgadza, to jest pożytecznym id_otą... foliarzem... szurem... płaskoziemcą... antyszczepionkowcem... Pan lucjan pewnie coś jeszcze dopisze, bo mogło mi umknąć, tylu mONdrych słów ostatnio używa ;)


Panie PRL-u napisałem - nie róbcie z siebie pożytecznych id,jotów ,ma Pan problem ze zrozumieniem ? może to jest przyczyną że ogólnie niewiele Pan jest w stanie zrozumieć , ktoś przede mną już to zauważył .
Mógłby już Pan przestać płakać , jak obca jest Panu męska dyskusja najlepiej sobie odpuścić pisanie na forum .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 lipca 2021r. o 18:40
To rada od prawdziwego mężczyzny co w niejednej dyskusji brał udział? :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego