Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czterdzieści lat sławią swoją wieś. Zostali uhonorowani nagrodą im. Oskara Kolberga, dzisiaj mieszkańcy im za to dziękują
~~D niezalogowany
12 lipca 2021r. o 21:40
~~opo napisał(a): Nasz folklor w takim opakowaniu do mnie nie mówi. Dlaczego jak coś jest na wsi, to od razu musi być wsiowe. Przecież dzisiaj pojęcie wsi bardzo się zmieniło. Niby najlepszy zespół a występuje na przyczepie ciężarówki...;(

Jak pochleją to szybko można wywieźć, albo przynajmniej plandeke zasunąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Wiąz niezalogowany
13 lipca 2021r. o 15:27
~~D napisał(a):
Ktoś napisał: ~~opo napisał(a): Nasz folklor w takim opakowaniu do mnie nie mówi. Dlaczego jak coś jest na wsi, to od razu musi być wsiowe. Przecież dzisiaj pojęcie wsi bardzo się zmieniło. Niby najlepszy zespół a występuje na przyczepie ciężarówki...;(

Jak pochleją to szybko można wywieźć, albo przynajmniej plandeke zasunąć.

Biesiada była organizowana przez zespół Gościszowianki i Radę Sołecką. Gminny ośrodek kultury i sportu ani burmistrz w niczym nie pomagał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Wiąz niezalogowany
13 lipca 2021r. o 15:29
~~Sergiej napisał(a): Gościszów wioska z dużym potencjałem rozwojowym ,ale za dowodzenie ta fajną wsią muszą wziąść się młodziei, sołtys do wymiany....

Rozmawiałem z sołtysem. Chętnie poznamy młodego chętnego kandydata na to stanowisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie