Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: Jedna osoba zmarła w powiecie bolesławieckim, nie ma nowych zakażeń
14240
M21W2
16 lipca 2021r. o 18:40
Januszku Ho-rusku popyskowaliśmy sobie - dziękuję - Miłego Weekendu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan wystraszony niezalogowany
16 lipca 2021r. o 18:42
Lucuś, dziecko drogie, "zmień płytę" to do siebie powinieneś skierować. Bo od miesięcy jak zacięta płyta te same brednie powtarzasz. Pewnie to wynik wszczepienia. Wiesz Lucuś co to jest dysonans poznawczy? No to sytuacja, w której wyszczepiony jak partia i rząd kazały, nagle zaczyna się orientować, że jest królikiem doświadczalnym w eksperymencie mRNA. No i wtedy, aby jakoś sobie poradzić z tym dysonansem, zaczyna przekonywać cały świat, a w zasadzie siebie, jaka to była mądra i odpowiedzialna decyzja, żeby się przykładnie wszczepić. I ty Lucuś tak działasz. Piszesz bzdury o wariancie Delta, chociaż od dawna wiadomo, że w Indiach wielokrotnie mniejsze szkody poczynił niż nasz koronawirus Simonowi-horbanowy.
Oj Lucuś, słabo z tobą. Dopiero ci odznaczenie dali, a tu sam się zaorujesz prowadząc propagandę dla naiwnych. Myślisz, że dadzą ci znowu medal?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 lipca 2021r. o 18:48
M21W2 napisał(a): Januszku Ho-rusku popyskowaliśmy sobie - dziękuję - Miłego Weekendu .



wymiękasz bo zrobiło ci się ''za ciepło'' i palpitacji dostajesz ?
facet ...
mój będzie miły bez twoich fałszywych ''życzeń'' więc daruj je sobie bo są tak samo fałszywe jak ty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 lipca 2021r. o 20:36
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszku Ho-rusku popyskowaliśmy sobie - dziękuję - Miłego Weekendu .



wymiękasz bo zrobiło ci się ''za ciepło'' i palpitacji dostajesz ?
facet ...
mój będzie miły bez twoich fałszywych ''życzeń'' więc daruj je sobie bo są tak samo fałszywe jak ty...


Januszku - napisałem - przyślij kobyłę , mądrzejsza od Ciebie , za pyskówkę podziękowałem a Ty nadal w piaskownicy .



Dopisane 16.07.2021r. o godz. 20:36:

PIS-PO-PRL napisał(a): I jeszcze raz. Niech Panu Luckowi po oczach wali


""Śmiertelność spowodowana wariantem Delta jest niska zarówno wśród osób nieszczepionych, jak i zaszczepionych."

:D



Cytowanie w stylu Horusa , Panie PRL jest to informacja z portali antyszczepionkowców .

Tak wygląda komentarz do tego fejka .
"Śmiertelność spowodowana wariantem Delta jest niska zarówno wśród osób nieszczepionych, jak i zaszczepionych. Zastanawiając się, skąd biorą się dane mówiące o większej śmiertelności wśród zaszczepionych, zwracam uwagę, że mówimy o zupełnie odmiennych, trudnych do porównania grupach. Osoby, które chorują mimo szczepienia, to zwykle jednostki najsłabsze, osoby starsze i schorowane, które, jeżeli zachorują na COVID-19, to chorują ciężko chociażby z racji współistniejących schorzeń" – powiedział prof. Kuchar.

Jest Pan w stanie to zrozumieć ? - wątpię .

Co do betonu , pasuje do Pana , partyjny beton z PZPR dążył do zniszczenia Solidarności , Pan i Panu podobni niszczycie
Solidaryzm społeczny w walce z covidem .
Brak wiedzy prowadzi do pisania bredni .




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 lipca 2021r. o 21:10
Pan przeczytaj tego linka i sprawdz strone.

Hehe... Zaraz cały internet bedzie antyszczepionkowy, oficjalne dane staną się foliarskie.

No beton :D


Dopisane 16.07.2021r. o godz. 21:08:

Dodam ttlko drogi Lucku że sam często tą stronę cytowałeś... ewidentnie czas na odpoczynek dla Ciebie ;)


Dopisane 16.07.2021r. o godz. 21:10:

Ps i zrozum że to opinia lekarza... Który jest z twojej bajki nie mojej

No nie przetłumaczy :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~horus niezalogowany
16 lipca 2021r. o 21:17
Ciekawi mnie kiedy wam się znudzi pisanie z tym prostackim Lucjanem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Szarotka niezalogowany
16 lipca 2021r. o 21:25
Kiedyś mieliśmy stan wojenny ,wojnę z narodem i WRON ( Wojskową Radę Ocalenia Narodowego ) ,mieliśmy naród walczący z systemem ucisku czyli (antykomunistów )i kolaborantów współpracujących z nim .
.Minęły lata i co się zmieniło ? Jedna litera zmieniła się , WRON zastąpił MRON (Medyczna Rada Ocalenia Narodowego ) , mamy walkę z narodem , mamy naród walczący z ludobójczym systemem czyli (antyszczepionkowców ) i mamy kolaborantów z nim ochoczo współpracujących .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan wystraszony niezalogowany
16 lipca 2021r. o 21:39
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszku Ho-rusku popyskowaliśmy sobie - dziękuję - Miłego Weekendu .



wymiękasz bo zrobiło ci się ''za ciepło'' i palpitacji dostajesz ?
facet ...
mój będzie miły bez twoich fałszywych ''życzeń'' więc daruj je sobie bo są tak samo fałszywe jak ty...

Januszku - napisałem - przyślij kobyłę , mądrzejsza od Ciebie , za pyskówkę podziękowałem a Ty nadal w piaskownicy .
Dopisane 16.07.2021r. o godz. 20:36:PIS-PO-PRL napisał(a): I jeszcze raz. Niech Panu Luckowi po oczach wali


""Śmiertelność spowodowana wariantem Delta jest niska zarówno wśród osób nieszczepionych, jak i zaszczepionych."

:D


Cytowanie w stylu Horusa , Panie PRL jest to informacja z portali antyszczepionkowców .

Tak wygląda komentarz do tego fejka .
"Śmiertelność spowodowana wariantem Delta jest niska zarówno wśród osób nieszczepionych, jak i zaszczepionych. Zastanawiając się, skąd biorą się dane mówiące o większej śmiertelności wśród zaszczepionych, zwracam uwagę, że mówimy o zupełnie odmiennych, trudnych do porównania grupach. Osoby, które chorują mimo szczepienia, to zwykle jednostki najsłabsze, osoby starsze i schorowane, które, jeżeli zachorują na COVID-19, to chorują ciężko chociażby z racji współistniejących schorzeń" – powiedział prof. Kuchar.

Jest Pan w stanie to zrozumieć ? - wątpię .

Co do betonu , pasuje do Pana , partyjny beton z PZPR dążył do zniszczenia Solidarności , Pan i Panu podobni niszczycie
Solidaryzm społeczny w walce z covidem .
Brak wiedzy prowadzi do pisania bredni .





Lucuś, ja dopiero teraz zrozumiałem, że z ciebie to. kabareciarz. No teksty takie walisz, że publika ze śmiechu się pokłada.
O takie Polskie walczyłeś!
Ale powiem coś ważnego - odwaga nie zawsze w parze z rozumem idzie. Odważny byłeś, walczyłeś, tylko chyba nie bardzo rozumiałeś, o co walczyłeś. Coraz bardziej widać, że tacy jak ty nie walczyli wcale z komuną. Wy walczyliście o inną komunę, w której to ty i tobie podobni będziecie innym życie urządzać. Co to jest wolność, to ty za bardzo nie rozumiesz. Dlatego twoja krucjata - osoby przekonanej o własnej nieomylności i ślepo zapatrzonej w pseudo autorytety - to krucjata w stylu bolszewickim, tak bliskim "naczelnikowi" i rządzącym na świecie marksistom.
Lucuś, zadzwoń do Ani lub Martynki i daj sobie spokój ze sprawami, których najzwyczajniej nie ogarniasz. Jak chcesz to wyszczepiaj się co miesiąc, ale nie truj o tym na forum. My ci wyszczepianie ułatwiamy, bo możesz z zakupionych z myślą o nas preparatach skorzystać, kiedy chcesz. Jutro weź preparat Morusa, potem możesz qwaxa, potem po kolei innych, w tym mój.
Będziesz Lucuś nieśmiertelny i zostaniesz przodownikiem socjalistycznego wyszczepiania - Lucjan - 400% normy. Ale ci będą zazdrościć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego