Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Praca w ZEC
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PO ŻARCIE: Joker - cudowne rewolucje bez Pani Magdy
~~Xdd 20 lipca 2021r. o 11:21
~~Jasnoszary Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Andrzej napisał(a): Przestań ściemniać jem tam pizze już od dawna i jest najlepsza na wynos w naszym mieście!

Być była, jednak ostatnio niestety się nie udało takiej mi otrzymać, ściemniać nie mam potrzeby.

Wpadki zdarzają się każdemu, być może to był ten gorszy dzień. Nie mniej jednak na razie nie zamierzam tam zamawiać.

Pizza w Joker się nie zmieniła , jedni kochają inni nienawidzą, a zmiana dotyczy dań restauracyjnych i naprawdę warto się wybrać i spróbować czegoś nowego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mario 20 lipca 2021r. o 12:15
pizza podrożała 50 cm, piwo drogie mało polskiego piwa na dworze ciemno drzewa zasłaniają. Myślę że lokal przystosowany dla żołnierzy z za oceanu. wolałem starego Jokera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buahahah 20 lipca 2021r. o 15:10
~~mario napisał(a): pizza podrożała 50 cm, piwo drogie mało polskiego piwa na dworze ciemno drzewa zasłaniają. Myślę że lokal przystosowany dla żołnierzy z za oceanu. wolałem starego Jokera

Chyba dawno tam nie byłeś, w karcie 98% polskich piw , na tarasie pełno lampek, a drzewa zasłaniają bloki -to chyba dobrze!!!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arnold Gbodziur 20 lipca 2021r. o 20:45
Piwa mają drogie ale żarcie zakręciste w ch-uj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mando 24 lipca 2021r. o 11:19
Byłem spróbowałem pycha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liwia 1 sierpnia 2021r. o 10:06
Teksty te są pomocne w momencie gdy są obiektywne. Razi mnie szczególnie cześć dotycząca menu. Piękne przejrzyste menu to kartka z bloku z czarnym duszem, na 6 szt wszystkie brudne i pogniecione. Przyjechaliśmy z dziećmi wiec pierwszym pytaniem, które chcieliśmy zadać przez telefonem było to czy maja fotelik. Przy dwudziestej próbie dodzwonienia się niestety poddaliśmy się. Stwierdziliśmy zatrzymujemy i tak tez zrobiliśmy. Przyjechaliśmy okazało, sie, ze wyniosła blondynka w włosach do ramion nie pozwoliła nam usiąść przy stoliki z napisem dezynfekcja, bo kartka dezynfekcja oznacza rezerwacja, a kazała usiąść przy stoliku z napisem rezerwacja bo tam rezerwacji nie ma. Usiedliśmy z małym dzieckiem po czym podeszła kelnerka mówiąc, ze jest rezerwacja i nie ma dla nas miejsca. Z całym bagażem przeszliśmy na zewnątrz i to co zastaliśmy było dramatem. Brudne menu to tylko namiastka jednak cała resta czyli kanapy w plamach, pomijamy, ale na każdej z kanap przyklejone jedzenie, okruch, stare liście, podłoga brudna. Generalnie coś strasznego. Karta nie miała ciekawych dań na co liczyliśmy. Reasumując przerażeni względami zewnętrznymi nie odważylibyśmy sie zjeść. Być może to byl błąd, ale za zamieszanie i cała otoczkę dajemy 1, a za jedzenie tego nie wiemy. Jeśli chodzi i tego tej ego znawcę mogę wysłać zdjęcia identycznego ciasta kupionego w Makro. To jest gotowy mrożony produkt. Proszę dopytać kuchni wiec zastawniam sie skąd taki zachwyt… Czy znawca powinien byc znawca… Tekst absolutnie nie jest stronniczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIOTR 12 sierpnia 2021r. o 17:05
Pyszne jedzenie, które pachnie w lokalu. POLECAMY !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Czyściec 14 sierpnia 2021r. o 11:46
~~Jasnoszary Grzybień napisał(a): Ten tajny klient mógł sobie pizzę sprawdzić, bo takie gówno w tym nowym starym jokerze to wstyd.
Dokładnie. Ostatnie dwa zamówienia pizzy i więcej tam nie zamawiamy - tragedia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Pizzeria do przejęcia