Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiana kierunku ruchu na ulicach Sierpnia 80 i Mickiewicza. Według ustawionych znaków ulice Sierpnia 80 i Mickiewicza zamknięta dla ruchu
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
29 lipca 2021r. o 3:22
Po raz kolejny urzędnicza mądrość doszła do głosu

Zmoderowano 29.07.2021 godz.17:53 - powód: Obrażanie (julia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
29 lipca 2021r. o 3:24
~~Brązowopłowa Psianka napisał(a): I dobrze że zamknięta, teraz swobodnie będzie można sobie iść z rodziną po ulicy :)
Bez wariatów drogowych


No i masz skutki 500+... Gołębie nakarmione, rozmnażają się na potęgę i kupczyją swoim żywicielem na głowy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
29 lipca 2021r. o 3:25
~~Bolecnauta napisał(a): Jestem zdecydowanie za Strefą Płatnego Parkowania

Jestem zdecydowanie za aborcją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
29 lipca 2021r. o 3:28
~~Jaskrawożółta Gunera napisał(a): Dlaczego nikt się nie pyta mieszkańców o o takie zmiany.
Co to do cholery prywata???


Jak na to wpadłeś Książę? Bolesławiecki Orban robi tutaj co mu się podoba i nie liczy się z nikim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lene Ruchado niezalogowany
29 lipca 2021r. o 6:56
~~Ołowianoniebieski Hebe napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Jestem zdecydowanie za Strefą Płatnego Parkowania

Jestem zdecydowanie za aborcją.


Też uważam, że selekcja naturalna nie wystarcza. Lęgną się dziwolongi, bezwstydnie - na potęgę.
Przymusowa aborcja zmniejszy poziom idi_otów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
29 lipca 2021r. o 6:59
~~Lene Ruchado napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Hebe napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Jestem zdecydowanie za Strefą Płatnego Parkowania

Jestem zdecydowanie za aborcją.

Też uważam, że selekcja naturalna nie wystarcza. Lęgną się dziwolongi, bezwstydnie - na potęgę.
Przymusowa aborcja zmniejszy poziom idi_otów.


500+...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Gynostemma niezalogowany
29 lipca 2021r. o 7:22
Strefa płatnego parkowania jest OK!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Bakopa niezalogowany
29 lipca 2021r. o 7:30
Tak to jest kiedy parkingowy zostaje wicestarostą a wiceprezydentami są wybitni fachowcy od stref płatnego parkowania. Nie jesteście niezatapialni. Potykacie się o własne nogi. Tylko dlaczego za waszą głupotę mają płacić bolesławianie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza